Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mach BLanka Międzychód Bieg dla dzieci 150m
2 Kaseja Leon Międzychód Bieg dla dzieci 150m
3 Mach Ignacy Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
4 Napierała Marcin Międzychód Bieg dla dzieci 150m
5 Brzozowski Miłosz Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
6 Brzozowska Iga Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
7 Wyrembska Urszula Drzewce Bieg dla dzieci 150m
8 Korbik Zuzanna Sieraków Bieg dla dzieci 150m
9 Wąchalska Maja Międzychód Bieg dla dzieci 150m
10 Sroka Bartosz Międzychód Bieg dla dzieci 150m
11 Ludwiczak Zofia Nowa Niedrzwica Bieg dla dzieci 150m
12 Puka Gabriela Międzychód-Bielsko Bieg dla dzieci 150m
13 Naumiec Filip Międzychód Bieg dla dzieci 150m
14 Naumiec Wiktoria Międzychód Bieg dla dzieci 150m
15 Górniak Aniela Międzychód Bieg dla dzieci 150m Górniak Team
16 Mach Oliwia Międzychód Bieg dla dzieci 150m
17 Jeziółkowska Marta Pniewy Bieg dla dzieci 150m Aktywnie w Pniewach
18 Jeziółkowska Agata Pniewy Bieg dla dzieci 150m Aktywnie w Pniewach
19 Kaczmarek Anna Radgoszcz53A/4 Bieg dla dzieci 150m
20 Napierała Amelia Międzychód Bieg dla dzieci 150m
21 Muchajer Filip Międzychód Bieg dla dzieci 150m
22 Litke Olga Międzychód Bieg główny 1/3 trasy OJO TEAM
23 Korbik Adam Sieraków Bieg główny 1/3 trasy
24 Żuchowski Mateusz Miedzychód Bieg główny 1/3 trasy Uczeń
25 Żuchowski Kacper Miedzychód Bieg główny 1/3 trasy Uczeń
26 gręda Amelia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
27 Pawelec Joanna MIĘDZYCHÓD Bieg główny 1/3 trasy Szkoła podstawowa nr 1 w Międzychodzie
28 Nawrot Patryk Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
29 Kicka Oliwia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy Szkoła Podstawowa nr 2
30 Brzozowska Antonina Mierzyn Bieg główny 1/3 trasy Szkoła Podstawowa nr 2
31 Muchajer Nadia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
32 Napierała Kinga Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
33 Napierała Wojtek Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
34 Dawidowska Oliwia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
35 Kram Maja Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
36 Cichorzewska Klaudia Międzychód Bieg główny 3,5 km
37 Molik Tomasz Międzychód Bieg główny 3,5 km
38 Mach Aleksandra Międzychód Bieg główny 3,5 km
39 Kaźmierczak-Molik Anna Sieraków Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
40 Sokółka Małgorzata Kwilcz Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
41 Nawrot Sylwia Międzychód Bieg główny 3,5 km
42 Kozłowska Monika Międzychód Bieg główny 3,5 km
43 Litke Rafał Międzychód Bieg główny 3,5 km OJO TEAM
44 Litke Magdalena Międzychód Bieg główny 3,5 km OJO TEAM
45 Witaszek Sylwia Międzychód Bieg główny 3,5 km
46 Kolanowska Karina Międzychód Bieg główny 3,5 km FRM
47 Kolanowska Danuta Międzychód Bieg główny 3,5 km FRM
48 Kolanowska-Sroka Klaudia Międzychód Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
49 Sroka Hubert Międzychód Bieg główny 3,5 km
50 Skiba Ryszard Lutom Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
51 Puka Tomasz Międzychód-Bielsko Bieg główny 3,5 km
52 Górniak Paulina Międzychód Bieg główny 3,5 km Górniak Team
53 Mazurkiewicz Romana Międzychód Bieg główny 3,5 km
54 Mazurkiewicz Krzysztof Międzychód Bieg główny 3,5 km
55 Krokocki Marcel MIĘDZYCHÓD Bieg główny 3,5 km Szkoła Podstawowa nr 2
56 Lamcha Magdalena Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
57 Wiśniewski Rafał Bielsko Bieg główny 3,5 km
58 Gotfrydziak Zdzisław Bielsko Bieg główny 3,5 km
59 Nowak Dariusz Międzychód Bieg główny 3,5 km
60 Szyszka Aleksandra Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
61 Kamińka Żaneta Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
62 Rogala Waldemar Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
63 Matysiak-Żuchowska Emilia Miedzychód Bieg główny 3,5 km
64 Żuchowski Damian Miedzychód Bieg główny 3,5 km
65 Jeziółkowski Jakub PNIEWY Bieg główny 3,5 km Gira Się Kręci
66 Jeziółkowska Anna Pniewy Bieg główny 3,5 km Aktywnie w Pniewach
67 Gręda Karolina Międzychód Bieg główny 3,5 km
68 Wiśniewska Dagmara Bielsko Bieg główny 3,5 km
69 Kaczmarek Magdalena Radgoszcz53A/4 Bieg główny 3,5 km
70 Wachowiak Paulina Bielsko Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
71 Piasecki Robert Międzychód Bieg główny 3,5 km
72 Napierała Żaklin Międzychód Bieg główny 3,5 km
73 Mroczyńska Katarzyna Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
74 Mroczyński Jacek Międzychód Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
75 Brzozowski Jacek Mierzyn Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
76 Brzozowska Asia Międzychód Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
77 Brzozowska Wiktoria Mierzyn Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
78 Napierała Łukasz Międzychód Bieg główny 3,5 km
79 Śledź Waldek Międzychód Bieg główny 3,5 km
80 Dawidowska Marzena Międzychód Bieg główny 3,5 km
81 Mleczak Grzegorz Bielsko Bieg główny 3,5 km
82 Mleczak Dorota Bielsko Bieg główny 3,5 km
83 Mleczak Mateusz Bielsko Bieg główny 3,5 km
84 Gularek Grzegorz Gralewo Bieg główny 3,5 km
85 Gularek Weronika Mierzyn Bieg główny 3,5 km
86 Gularek Piotr Gralewo Bieg główny 3,5 km
87 Gularek Beata Gralewo Bieg główny 3,5 km
88 Sprohs Krzysztof Międzychód Bieg główny 3,5 km
89 Matysiak Aldona Międzychód Bieg główny 3,5 km


Wyświetleń: 4519

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ