Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiśniewska Dagmara Bielsko Bieg główny 3,5 km
2 Wachowiak Paulina Bielsko Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
3 Mleczak Grzegorz Bielsko Bieg główny 3,5 km
4 Mleczak Dorota Bielsko Bieg główny 3,5 km
5 Mleczak Mateusz Bielsko Bieg główny 3,5 km
6 Wiśniewski Rafał Bielsko Bieg główny 3,5 km
7 Gotfrydziak Zdzisław Bielsko Bieg główny 3,5 km
8 Wyrembska Urszula Drzewce Bieg dla dzieci 150m
9 Gularek Grzegorz Gralewo Bieg główny 3,5 km
10 Gularek Piotr Gralewo Bieg główny 3,5 km
11 Gularek Beata Gralewo Bieg główny 3,5 km
12 Sokółka Małgorzata Kwilcz Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
13 Skiba Ryszard Lutom Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
14 Matysiak-Żuchowska Emilia Miedzychód Bieg główny 3,5 km
15 Żuchowski Mateusz Miedzychód Bieg główny 1/3 trasy Uczeń
16 Żuchowski Kacper Miedzychód Bieg główny 1/3 trasy Uczeń
17 Żuchowski Damian Miedzychód Bieg główny 3,5 km
18 Brzozowska Wiktoria Mierzyn Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
19 Brzozowski Miłosz Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
20 Brzozowska Iga Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
21 Gularek Weronika Mierzyn Bieg główny 3,5 km
22 Mach Ignacy Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
23 Brzozowska Antonina Mierzyn Bieg główny 1/3 trasy Szkoła Podstawowa nr 2
24 Brzozowski Jacek Mierzyn Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
25 Pawelec Joanna MIĘDZYCHÓD Bieg główny 1/3 trasy Szkoła podstawowa nr 1 w Międzychodzie
26 Rogala Waldemar Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
27 Kozłowska Monika Międzychód Bieg główny 3,5 km
28 Litke Rafał Międzychód Bieg główny 3,5 km OJO TEAM
29 Litke Olga Międzychód Bieg główny 1/3 trasy OJO TEAM
30 Litke Magdalena Międzychód Bieg główny 3,5 km OJO TEAM
31 Muchajer Nadia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
32 Muchajer Filip Międzychód Bieg dla dzieci 150m
33 Napierała Łukasz Międzychód Bieg główny 3,5 km
34 Napierała Kinga Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
35 Napierała Wojtek Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
36 Naumiec Filip Międzychód Bieg dla dzieci 150m
37 Naumiec Wiktoria Międzychód Bieg dla dzieci 150m
38 Krokocki Marcel MIĘDZYCHÓD Bieg główny 3,5 km Szkoła Podstawowa nr 2
39 Górniak Paulina Międzychód Bieg główny 3,5 km Górniak Team
40 Piasecki Robert Międzychód Bieg główny 3,5 km
41 Górniak Aniela Międzychód Bieg dla dzieci 150m Górniak Team
42 Napierała Żaklin Międzychód Bieg główny 3,5 km
43 Napierała Amelia Międzychód Bieg dla dzieci 150m
44 Kaseja Leon Międzychód Bieg dla dzieci 150m
45 Lamcha Magdalena Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
46 Śledź Waldek Międzychód Bieg główny 3,5 km
47 Kolanowska Karina Międzychód Bieg główny 3,5 km FRM
48 Kolanowska Danuta Międzychód Bieg główny 3,5 km FRM
49 Kolanowska-Sroka Klaudia Międzychód Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
50 Sroka Bartosz Międzychód Bieg dla dzieci 150m
51 Dawidowska Oliwia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
52 Dawidowska Marzena Międzychód Bieg główny 3,5 km
53 Gręda Karolina Międzychód Bieg główny 3,5 km
54 Sroka Hubert Międzychód Bieg główny 3,5 km
55 Mach BLanka Międzychód Bieg dla dzieci 150m
56 gręda Amelia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
57 Mach Oliwia Międzychód Bieg dla dzieci 150m
58 Sprohs Krzysztof Międzychód Bieg główny 3,5 km
59 Mazurkiewicz Romana Międzychód Bieg główny 3,5 km
60 Mazurkiewicz Krzysztof Międzychód Bieg główny 3,5 km
61 Mroczyńska Katarzyna Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
62 Mroczyński Jacek Międzychód Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
63 Mach Aleksandra Międzychód Bieg główny 3,5 km
64 Cichorzewska Klaudia Międzychód Bieg główny 3,5 km
65 Nawrot Patryk Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
66 Molik Tomasz Międzychód Bieg główny 3,5 km
67 Matysiak Aldona Międzychód Bieg główny 3,5 km
68 Witaszek Sylwia Międzychód Bieg główny 3,5 km
69 Kram Maja Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
70 Kicka Oliwia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy Szkoła Podstawowa nr 2
71 Wąchalska Maja Międzychód Bieg dla dzieci 150m
72 Nowak Dariusz Międzychód Bieg główny 3,5 km
73 Szyszka Aleksandra Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
74 Napierała Marcin Międzychód Bieg dla dzieci 150m
75 Kamińka Żaneta Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
76 Nawrot Sylwia Międzychód Bieg główny 3,5 km
77 Brzozowska Asia Międzychód Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
78 Puka Tomasz Międzychód-Bielsko Bieg główny 3,5 km
79 Puka Gabriela Międzychód-Bielsko Bieg dla dzieci 150m
80 Ludwiczak Zofia Nowa Niedrzwica Bieg dla dzieci 150m
81 Jeziółkowski Jakub PNIEWY Bieg główny 3,5 km Gira Się Kręci
82 Jeziółkowska Anna Pniewy Bieg główny 3,5 km Aktywnie w Pniewach
83 Jeziółkowska Marta Pniewy Bieg dla dzieci 150m Aktywnie w Pniewach
84 Jeziółkowska Agata Pniewy Bieg dla dzieci 150m Aktywnie w Pniewach
85 Kaczmarek Magdalena Radgoszcz53A/4 Bieg główny 3,5 km
86 Kaczmarek Anna Radgoszcz53A/4 Bieg dla dzieci 150m
87 Kaźmierczak-Molik Anna Sieraków Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
88 Korbik Zuzanna Sieraków Bieg dla dzieci 150m
89 Korbik Adam Sieraków Bieg główny 1/3 trasy


Wyświetleń: 4525

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ