Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzozowska Antonina Mierzyn Bieg główny 1/3 trasy Szkoła Podstawowa nr 2
2 Brzozowska Asia Międzychód Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
3 Brzozowska Iga Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
4 Brzozowska Wiktoria Mierzyn Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
5 Brzozowski Jacek Mierzyn Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
6 Brzozowski Miłosz Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
7 Cichorzewska Klaudia Międzychód Bieg główny 3,5 km
8 Dawidowska Marzena Międzychód Bieg główny 3,5 km
9 Dawidowska Oliwia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
10 Górniak Aniela Międzychód Bieg dla dzieci 150m Górniak Team
11 Górniak Paulina Międzychód Bieg główny 3,5 km Górniak Team
12 Gotfrydziak Zdzisław Bielsko Bieg główny 3,5 km
13 gręda Amelia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
14 Gręda Karolina Międzychód Bieg główny 3,5 km
15 Gularek Beata Gralewo Bieg główny 3,5 km
16 Gularek Grzegorz Gralewo Bieg główny 3,5 km
17 Gularek Piotr Gralewo Bieg główny 3,5 km
18 Gularek Weronika Mierzyn Bieg główny 3,5 km
19 Jeziółkowska Agata Pniewy Bieg dla dzieci 150m Aktywnie w Pniewach
20 Jeziółkowska Anna Pniewy Bieg główny 3,5 km Aktywnie w Pniewach
21 Jeziółkowska Marta Pniewy Bieg dla dzieci 150m Aktywnie w Pniewach
22 Jeziółkowski Jakub PNIEWY Bieg główny 3,5 km Gira Się Kręci
23 Kaczmarek Anna Radgoszcz53A/4 Bieg dla dzieci 150m
24 Kaczmarek Magdalena Radgoszcz53A/4 Bieg główny 3,5 km
25 Kamińka Żaneta Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
26 Kaseja Leon Międzychód Bieg dla dzieci 150m
27 Kaźmierczak-Molik Anna Sieraków Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
28 Kicka Oliwia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy Szkoła Podstawowa nr 2
29 Kolanowska Danuta Międzychód Bieg główny 3,5 km FRM
30 Kolanowska Karina Międzychód Bieg główny 3,5 km FRM
31 Kolanowska-Sroka Klaudia Międzychód Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
32 Korbik Adam Sieraków Bieg główny 1/3 trasy
33 Korbik Zuzanna Sieraków Bieg dla dzieci 150m
34 Kozłowska Monika Międzychód Bieg główny 3,5 km
35 Kram Maja Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
36 Krokocki Marcel MIĘDZYCHÓD Bieg główny 3,5 km Szkoła Podstawowa nr 2
37 Lamcha Magdalena Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
38 Litke Magdalena Międzychód Bieg główny 3,5 km OJO TEAM
39 Litke Olga Międzychód Bieg główny 1/3 trasy OJO TEAM
40 Litke Rafał Międzychód Bieg główny 3,5 km OJO TEAM
41 Ludwiczak Zofia Nowa Niedrzwica Bieg dla dzieci 150m
42 Mach Aleksandra Międzychód Bieg główny 3,5 km
43 Mach BLanka Międzychód Bieg dla dzieci 150m
44 Mach Ignacy Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
45 Mach Oliwia Międzychód Bieg dla dzieci 150m
46 Matysiak Aldona Międzychód Bieg główny 3,5 km
47 Matysiak-Żuchowska Emilia Miedzychód Bieg główny 3,5 km
48 Mazurkiewicz Krzysztof Międzychód Bieg główny 3,5 km
49 Mazurkiewicz Romana Międzychód Bieg główny 3,5 km
50 Mleczak Dorota Bielsko Bieg główny 3,5 km
51 Mleczak Grzegorz Bielsko Bieg główny 3,5 km
52 Mleczak Mateusz Bielsko Bieg główny 3,5 km
53 Molik Tomasz Międzychód Bieg główny 3,5 km
54 Mroczyńska Katarzyna Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
55 Mroczyński Jacek Międzychód Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
56 Muchajer Filip Międzychód Bieg dla dzieci 150m
57 Muchajer Nadia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
58 Napierała Amelia Międzychód Bieg dla dzieci 150m
59 Napierała Kinga Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
60 Napierała Łukasz Międzychód Bieg główny 3,5 km
61 Napierała Marcin Międzychód Bieg dla dzieci 150m
62 Napierała Wojtek Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
63 Napierała Żaklin Międzychód Bieg główny 3,5 km
64 Naumiec Filip Międzychód Bieg dla dzieci 150m
65 Naumiec Wiktoria Międzychód Bieg dla dzieci 150m
66 Nawrot Patryk Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
67 Nawrot Sylwia Międzychód Bieg główny 3,5 km
68 Nowak Dariusz Międzychód Bieg główny 3,5 km
69 Pawelec Joanna MIĘDZYCHÓD Bieg główny 1/3 trasy Szkoła podstawowa nr 1 w Międzychodzie
70 Piasecki Robert Międzychód Bieg główny 3,5 km
71 Puka Gabriela Międzychód-Bielsko Bieg dla dzieci 150m
72 Puka Tomasz Międzychód-Bielsko Bieg główny 3,5 km
73 Rogala Waldemar Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
74 Skiba Ryszard Lutom Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
75 Śledź Waldek Międzychód Bieg główny 3,5 km
76 Sokółka Małgorzata Kwilcz Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
77 Sprohs Krzysztof Międzychód Bieg główny 3,5 km
78 Sroka Bartosz Międzychód Bieg dla dzieci 150m
79 Sroka Hubert Międzychód Bieg główny 3,5 km
80 Szyszka Aleksandra Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
81 Wąchalska Maja Międzychód Bieg dla dzieci 150m
82 Wachowiak Paulina Bielsko Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
83 Wiśniewska Dagmara Bielsko Bieg główny 3,5 km
84 Wiśniewski Rafał Bielsko Bieg główny 3,5 km
85 Witaszek Sylwia Międzychód Bieg główny 3,5 km
86 Wyrembska Urszula Drzewce Bieg dla dzieci 150m
87 Żuchowski Damian Miedzychód Bieg główny 3,5 km
88 Żuchowski Kacper Miedzychód Bieg główny 1/3 trasy Uczeń
89 Żuchowski Mateusz Miedzychód Bieg główny 1/3 trasy Uczeń


Wyświetleń: 4517

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ