Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Aktywnie w Pniewach
1 Jeziółkowska Agata Pniewy Bieg dla dzieci 150m Aktywnie w Pniewach
2 Jeziółkowska Marta Pniewy Bieg dla dzieci 150m Aktywnie w Pniewach
3 Jeziółkowska Anna Pniewy Bieg główny 3,5 km Aktywnie w Pniewach
Brzozowski- Team
4 Brzozowska Wiktoria Mierzyn Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
5 Brzozowska Asia Międzychód Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
6 Brzozowski Jacek Mierzyn Bieg główny 3,5 km Brzozowski- Team
FRM
7 Kolanowska Danuta Międzychód Bieg główny 3,5 km FRM
8 Kolanowska Karina Międzychód Bieg główny 3,5 km FRM
Gira Się Kręci
9 Jeziółkowski Jakub PNIEWY Bieg główny 3,5 km Gira Się Kręci
Górniak Team
10 Górniak Aniela Międzychód Bieg dla dzieci 150m Górniak Team
11 Górniak Paulina Międzychód Bieg główny 3,5 km Górniak Team
MMA DEVIL Międzychód
12 Mroczyńska Katarzyna Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
13 Wachowiak Paulina Bielsko Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
14 Rogala Waldemar Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
15 Kamińka Żaneta Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
16 Szyszka Aleksandra Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
17 Lamcha Magdalena Międzychód Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
18 Sokółka Małgorzata Kwilcz Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
19 Kaźmierczak-Molik Anna Sieraków Bieg główny 3,5 km MMA DEVIL Międzychód
OJO TEAM
20 Litke Magdalena Międzychód Bieg główny 3,5 km OJO TEAM
21 Litke Olga Międzychód Bieg główny 1/3 trasy OJO TEAM
22 Litke Rafał Międzychód Bieg główny 3,5 km OJO TEAM
Powiat Międzychodzki
23 Mroczyński Jacek Międzychód Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
24 Skiba Ryszard Lutom Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
25 Kolanowska-Sroka Klaudia Międzychód Bieg główny 3,5 km Powiat Międzychodzki
Szkoła Podstawowa nr 2
26 Brzozowska Antonina Mierzyn Bieg główny 1/3 trasy Szkoła Podstawowa nr 2
27 Kicka Oliwia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy Szkoła Podstawowa nr 2
28 Krokocki Marcel MIĘDZYCHÓD Bieg główny 3,5 km Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła podstawowa nr 1 w Międzychodzie
29 Pawelec Joanna MIĘDZYCHÓD Bieg główny 1/3 trasy Szkoła podstawowa nr 1 w Międzychodzie
Uczeń
30 Żuchowski Kacper Miedzychód Bieg główny 1/3 trasy Uczeń
31 Żuchowski Mateusz Miedzychód Bieg główny 1/3 trasy Uczeń
_BRAK NAZWY_
32 Kram Maja Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
33 Matysiak Aldona Międzychód Bieg główny 3,5 km
34 Sprohs Krzysztof Międzychód Bieg główny 3,5 km
35 Gularek Beata Gralewo Bieg główny 3,5 km
36 Gularek Piotr Gralewo Bieg główny 3,5 km
37 Gularek Weronika Mierzyn Bieg główny 3,5 km
38 Gularek Grzegorz Gralewo Bieg główny 3,5 km
39 Mleczak Mateusz Bielsko Bieg główny 3,5 km
40 Mleczak Dorota Bielsko Bieg główny 3,5 km
41 Mleczak Grzegorz Bielsko Bieg główny 3,5 km
42 Dawidowska Marzena Międzychód Bieg główny 3,5 km
43 Dawidowska Oliwia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
44 Śledź Waldek Międzychód Bieg główny 3,5 km
45 Napierała Wojtek Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
46 Napierała Kinga Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
47 Napierała Łukasz Międzychód Bieg główny 3,5 km
48 Muchajer Filip Międzychód Bieg dla dzieci 150m
49 Muchajer Nadia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
50 Napierała Amelia Międzychód Bieg dla dzieci 150m
51 Napierała Żaklin Międzychód Bieg główny 3,5 km
52 Piasecki Robert Międzychód Bieg główny 3,5 km
53 Nawrot Patryk Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
54 Kaczmarek Anna Radgoszcz53A/4 Bieg dla dzieci 150m
55 Kaczmarek Magdalena Radgoszcz53A/4 Bieg główny 3,5 km
56 Wiśniewska Dagmara Bielsko Bieg główny 3,5 km
57 gręda Amelia Międzychód Bieg główny 1/3 trasy
58 Gręda Karolina Międzychód Bieg główny 3,5 km
59 Żuchowski Damian Miedzychód Bieg główny 3,5 km
60 Matysiak-Żuchowska Emilia Miedzychód Bieg główny 3,5 km
61 Nowak Dariusz Międzychód Bieg główny 3,5 km
62 Gotfrydziak Zdzisław Bielsko Bieg główny 3,5 km
63 Wiśniewski Rafał Bielsko Bieg główny 3,5 km
64 Mach Oliwia Międzychód Bieg dla dzieci 150m
65 Mazurkiewicz Krzysztof Międzychód Bieg główny 3,5 km
66 Mazurkiewicz Romana Międzychód Bieg główny 3,5 km
67 Naumiec Wiktoria Międzychód Bieg dla dzieci 150m
68 Naumiec Filip Międzychód Bieg dla dzieci 150m
69 Puka Gabriela Międzychód-Bielsko Bieg dla dzieci 150m
70 Puka Tomasz Międzychód-Bielsko Bieg główny 3,5 km
71 Ludwiczak Zofia Nowa Niedrzwica Bieg dla dzieci 150m
72 Sroka Hubert Międzychód Bieg główny 3,5 km
73 Sroka Bartosz Międzychód Bieg dla dzieci 150m
74 Wąchalska Maja Międzychód Bieg dla dzieci 150m
75 Witaszek Sylwia Międzychód Bieg główny 3,5 km
76 Korbik Adam Sieraków Bieg główny 1/3 trasy
77 Korbik Zuzanna Sieraków Bieg dla dzieci 150m
78 Kozłowska Monika Międzychód Bieg główny 3,5 km
79 Nawrot Sylwia Międzychód Bieg główny 3,5 km
80 Wyrembska Urszula Drzewce Bieg dla dzieci 150m
81 Brzozowska Iga Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
82 Brzozowski Miłosz Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
83 Napierała Marcin Międzychód Bieg dla dzieci 150m
84 Mach Ignacy Mierzyn Bieg dla dzieci 150m
85 Mach Aleksandra Międzychód Bieg główny 3,5 km
86 Kaseja Leon Międzychód Bieg dla dzieci 150m
87 Mach BLanka Międzychód Bieg dla dzieci 150m
88 Molik Tomasz Międzychód Bieg główny 3,5 km
89 Cichorzewska Klaudia Międzychód Bieg główny 3,5 km


Wyświetleń: 4513

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ