Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stankiewicz Anna | Ojrzanów | Polska | Bieg Główny 10 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
2 | Korpus Barbara | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
3 | SZYSZKA MIROSLAW | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny 10 km | FCS SUPERSZYCHA TEAM | opłacono |
4 | Sieczka Jarosław | Międzyborów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Międzyborów | opłacono |
5 | Lipińska Bożenna | Baboszewo | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
6 | Kozieł Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
7 | Słupik Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
8 | Kuran Piotr | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
9 | Gładkowska Monika | Książenice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
10 | POCIECH MAREK | KORYTÓW | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
11 | MARZEC ALICJA | Szczęsne | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP W Książenicach | opłacono |
12 | Hołdak Karol | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
13 | Piernik Sebastian | Skuły | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Skuły | opłacono |
14 | CUPRYJAK ADRIAN | TARCZYN | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
15 | Krakowski Zdzisław | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
16 | Olszewski Jacek | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
17 | Bielawska Elwira | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
18 | Bielawski Leszek | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
19 | Izraelska Katarzyna | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
20 | Strojek Łukasz 1 | Marianka | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Zbiroża | opłacono |
21 | Kiełkiewicz Julek | Edwardowo | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP ZBIROŻA | opłacono |
22 | Pawiński Rafał | Odrano Wola | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
23 | Sarnowska Karolina | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | ProRunning Promotion | opłacono |
24 | Łukaszewski Witold | Grabina Radziwiłłowska | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
25 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
26 | Buczkowski Kacper | Żelechów | Polska | Bieg dzieci 1000m | UKS Rusiec | opłacono |
27 | Buczkowski Filip | Żelechów | Polska | Bieg dzieci 1000m | UKS Rusiec | opłacono |
28 | Lachocka Julia | Żyrardów | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
29 | Jagodziński Mateusz | Rozalin | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Młochów | opłacono |
30 | Bacdorf Alicja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
31 | Sochański. Andrzej | Brzustowiec | Polska | Bieg specjalny 1000m | opłacono | |
32 | Konarski Maciej | Podkowa Leśna | Polska | Bieg Główny 10 km | Mielony Chrupek | opłacono |
33 | Waleszko Anna | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
34 | Waleszko Andrzej | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
35 | Czarnak Piotr | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
36 | Przyk Krzysztof | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | LATAJĄCA ESKADRA | opłacono |
37 | Lejman Gabriela | KsIążenice | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP W Książenicach | opłacono |
38 | Grzejszczak Eliza | Zimna Woda | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono |
39 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
40 | Sochański Andrzej | Brzustowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
41 | Zieliński Łukasz | Mogielnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
42 | Bartkiewicz Sara | Musuły | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
43 | Bartkiewicz Klaudia | Musuły | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
44 | Nowak Tomasz | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
45 | Stępniewski Piotr | Pniewy | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
46 | Kępa Natasza | Urzut | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Młochów | opłacono |
47 | Kępa Nataniel | Urzut | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP MŁOCHÓW | opłacono |
48 | Kępa Nikola | Urzut | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Młochów | opłacono |
49 | Bobak Natalia | Milanówek | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
50 | Błachnio Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
51 | Michalak Sylwester | Szczęsne | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
52 | Kardis Kacper | Grzmiąca | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
53 | Kardis Natalia | Grzmiąca | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
54 | Gajda Beata | Grzmiąca | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
55 | Gajda Piotr | Grzmiąca | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
56 | Zarzycki Maciej | Żółwin | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
57 | Wiciński Konrad | Adamów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
58 | Wicińska Izabela | Adamów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
59 | Kalinowski Adam | Ząbki | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
60 | Kalinowski Kacper | Ząbki | Polska | Bieg dzieci 1000m | SP375 Warszawa | opłacono |
61 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | PASJA Nordic Walking | opłacono |
62 | Filipowicz . Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
63 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
64 | Dębska Daria | Przypki | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
65 | Zdanowski. Sebastian | Stare Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
66 | Zdanowski Sebastian | Stare Opole | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
67 | Piernik Wiola | Piotrkowice | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Skuły | opłacono |
68 | Kulik. Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
69 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
70 | Stocki Artur | Wycinki Osowskie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
71 | Witczak Piotr | Skierniewice | Polska | Bieg Główny 10 km | Park Run Skierniewice | opłacono |
72 | Kazimierska Joanna | Książenice | Polska | Bieg Główny 10 km | Omegabruk | opłacono |
73 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
74 | KŁOSIEWICZ RAFAŁ | KORYTÓW A | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
75 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
76 | Mussur-Radochońska Maria | Rumianka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
77 | Radochoński MIchał | Rumianka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
78 | Wierzbicki Zbigniew | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
79 | Czapla Sławomir | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
80 | Melich Artur | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
81 | Nowak Hania Nowak | Kobyłka | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
82 | Nowak Jakub Nowak | Kobyłka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
83 | Targonska Alicja | Legionowo | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
84 | Targonski Adrian | Legionowo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
85 | Makarenkov Sergii, | Milanówek | Polska | Bieg specjalny 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
86 | Salikowska Oliwia | Dwórzno | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
87 | Salikowski Szymon | Dwórzno | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
88 | Domaradzka Zuzanna | Dwórzno | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
89 | Domaradzki Wiesław | Dwórzno | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
90 | Arak Maksymilian | Zimna Woda | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono |
91 | Arak Nikodem | Zimna Woda | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
92 | Arak Radosław | Zimna Woda | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
93 | Kościński Daniel | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
94 | Gadomski Krzysztof | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
95 | Gadomska Małgorzata | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
96 | Stocka Monika | Wycinki Osowskie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
97 | Oracka Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
98 | Anuszewski Tomasz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
99 | Antos Jakub | Osowiec | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
100 | Majek Mateusz | Osowiec | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
Wyświetleń: 16254