5 Dycha Strażacka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Leja Marek Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
2 Kowalczyk Michał Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
3 Balik Szymon Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
4 Felakowski Jakub Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
5 Radwańska Olga Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
6 Joniec Oliwia Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
7 Melon Olimpia Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
8 Świerszcz Beata WARSZAWA Bieg Główny 10 km
9 Wierzbicka Halina Milanówek Bieg Główny 10 km
10 Borowsk Robert Lasek Bieg Główny 10 km OSP Skuły
11 Kuszpit Marcin Komorniki Bieg Główny 10 km
12 Antosik Bartosz Jaktorów Bieg dzieci 1000m Szkoła w Jaktorowie
13 Antosik Piotr Jaktorów Bieg Główny 10 km
14 Borowski Robert Lasek Bieg specjalny 1000m OSP Skuły
15 Szot Maria Ujazd Bieg Główny 10 km Jasielkie pioruny
16 Kamiński Jacek ZAKRĘT Nordic Walking 10km Sonsiedzi Team
17 Stegienko Maciej Baranów Bieg specjalny 1000m OSP Baranów
18 Stegienko Julia Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
19 Szymańczak Zuzanna Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
20 Szymańczak Bartosz Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
21 Wiśnia Joanna Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
22 Palarczyk Julia Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
23 Leończak Julia Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
24 Guba Tola Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
25 Ciołek Hubert Baranów Bieg specjalny 1000m OSP Baranów
26 Kalbarczyk Piotr Baranów Bieg specjalny 1000m OSP Baranów
27 Rozwenc Barbara Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
28 Borowski Piotr Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
29 Sadowski Szymon Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
30 Kruk Łukasz Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
31 Więckowski Jarosław Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
32 Kossak Michal Ozarow mazowiecki Bieg specjalny 1000m Osp Ożarów mazowiecki
33 Sobieraj Aneta Jaktorów Bieg Główny 10 km UKS MTE Milanówek
34 Szewczyk Leszek Wola Starowiejska Bieg Główny 10 km A.S.Galaktikos
35 Baraniak Wioletta Ciepłe A Nordic Walking 10km OSP Skuły
36 Ksyna Bogusław Kamion Bieg Główny 10 km OSP KAMION
37 Basza Grzegorz Młochów Bieg Główny 10 km
38 Jagłowska Anna Książenice Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
39 Mirgos Zuzanna Skuły Bieg dzieci 1000m OSP Skuły
40 Mirgos Aleksandra Skuły Bieg specjalny 1000m OSP Skuły
41 DYMEL Piotr Warszawa Bieg Główny 10 km 12Tri.pl
42 PAWLAK IRENEUSZ GRZMIĄCA Bieg Główny 10 km
43 Luzak Jakub Grzmiąca Bieg Główny 10 km
44 Rejmentowska Sylwia Warszawa Nordic Walking 10km
45 Gradkowska Zofia Skuły Bieg dzieci 1000m
46 Gradkowski Franciszek Skuły Bieg dzieci 1000m
47 Szeszko Jeremi Skuły Bieg dzieci 1000m
48 Szeszko Nikodem Skuły Bieg dzieci 1000m
49 Szeszko Tymon Skuły Bieg dzieci 1000m
50 Gradkowska-Szeszko Marta Skuły Nordic Walking 10km
51 Maciej Kuciński Skuły Bieg dzieci 1000m OSP Skuły
52 Mikołaj Kuciński Skuły Bieg dzieci 1000m OSP Skuły
53 DOMANSKI DARIUSZ MAKÓWKA Bieg Główny 10 km DOGOŃ/POGOŃ GRODZISK MAZ
54 Ptasznik Maciej Warszawa (Wawer) Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
55 NIEDZIŃSKI MARCIN MAKÓWKA Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
56 Kusio Antoni Osowiec Bieg dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki


Wyświetleń: 5505

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ