Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szeszko Jeremi | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
2 | Świerszcz Beata | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
3 | PAWLAK IRENEUSZ | GRZMIĄCA | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
4 | Luzak Jakub | Grzmiąca | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
5 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | ||
6 | Gradkowska Zofia | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
7 | Gradkowski Franciszek | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
8 | Szeszko Nikodem | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
9 | Szeszko Tymon | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
10 | Gradkowska-Szeszko Marta | Skuły | Polska | Nordic Walking 10km | ||
11 | Basza Grzegorz | Młochów | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
12 | Wierzbicka Halina | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
13 | Kuszpit Marcin | Komorniki | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
14 | Antosik Piotr | Jaktorów | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
15 | DYMEL Piotr | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | 12Tri.pl | |
16 | Szewczyk Leszek | Wola Starowiejska | Polska | Bieg Główny 10 km | A.S.Galaktikos | |
17 | Kusio Antoni | Osowiec | Polska | Bieg dzieci 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
18 | Jagłowska Anna | Książenice | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
19 | Ptasznik Maciej | Warszawa (Wawer) | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
20 | NIEDZIŃSKI MARCIN | MAKÓWKA | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
21 | DOMANSKI DARIUSZ | MAKÓWKA | Polska | Bieg Główny 10 km | DOGOŃ/POGOŃ GRODZISK MAZ | |
22 | Szot Maria | Ujazd | Polska | Bieg Główny 10 km | Jasielkie pioruny | |
23 | Wiśnia Joanna | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
24 | Palarczyk Julia | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
25 | Borowski Piotr | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
26 | Szymańczak Bartosz | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
27 | Leończak Julia | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
28 | Szymańczak Zuzanna | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
29 | Stegienko Julia | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
30 | Stegienko Maciej | Baranów | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Baranów | |
31 | Melon Olimpia | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
32 | Joniec Oliwia | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
33 | Radwańska Olga | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
34 | Ciołek Hubert | Baranów | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Baranów | |
35 | Kalbarczyk Piotr | Baranów | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Baranów | |
36 | Rozwenc Barbara | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
37 | Sadowski Szymon | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
38 | Kruk Łukasz | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
39 | Więckowski Jarosław | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
40 | Guba Tola | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
41 | Ksyna Bogusław | Kamion | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP KAMION | |
42 | Kossak Michal | Ozarow mazowiecki | Polska | Bieg specjalny 1000m | Osp Ożarów mazowiecki | |
43 | Leja Marek | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
44 | Kowalczyk Michał | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
45 | Balik Szymon | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
46 | Felakowski Jakub | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
47 | Borowsk Robert | Lasek | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Skuły | |
48 | Baraniak Wioletta | Ciepłe A | Polska | Nordic Walking 10km | OSP Skuły | |
49 | Mirgos Zuzanna | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | |
50 | Mirgos Aleksandra | Skuły | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Skuły | |
51 | Maciej Kuciński | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | |
52 | Mikołaj Kuciński | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | |
53 | Borowski Robert | Lasek | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Skuły | |
54 | Kamiński Jacek | ZAKRĘT | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | |
55 | Antosik Bartosz | Jaktorów | Polska | Bieg dzieci 1000m | Szkoła w Jaktorowie | |
56 | Sobieraj Aneta | Jaktorów | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS MTE Milanówek |
Wyświetleń: 15982