5 Dycha Strażacka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalska Martyna Grodzisk Mazowiecki Bieg dzieci 1000m DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
2 Kowalska Alicja Grodzisk Mazowiecki Bieg dzieci 1000m DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
3 Kusio Antoni Osowiec Bieg dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki
4 Janowiec Dawid Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
5 Marcyjanik Filip Żabia Wola Bieg dzieci 1000m opłacono
6 Melak Anna Warszawa Bieg dzieci 1000m opłacono
7 Melak Marcin Warszawa Bieg dzieci 1000m opłacono
8 Gradkowski Jakub Skuły Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
9 Siwek Paulina Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
10 Strzemieczny Igor Bartoszówka Bieg dzieci 1000m OSP Skuły opłacono
11 Wiśniewski Adam Warszawa Bieg dzieci 1000m opłacono
12 Świdlicka Patrycja Skuły Bieg dzieci 1000m opłacono
13 Górecki Tomasz Wycinki Osowskie Bieg dzieci 1000m opłacono
14 Górecki Mateusz Wycinki Osowskie Bieg dzieci 1000m Szkoła w Józefinie opłacono
15 Popielczyk Gabrysia Milanówek Bieg dzieci 1000m opłacono
16 Olejnik NATALIA GRZMIĄCA Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
17 Szczepanik Szymon Płochocin Bieg dzieci 1000m opłacono
18 Szczepanik Oliwia Płochocin Bieg dzieci 1000m opłacono
19 Wojtkowska Weronika Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
20 Dąbrowska Klara Bartoszówka Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
21 Dąbrowski Mateusz Bartoszówka Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
22 Smętkowska Gabriela Nowa Bukówka Bieg dzieci 1000m OSP Skuły opłacono
23 Majek Mateusz Osowiec Bieg dzieci 1000m OSP Skuły opłacono
24 Antos Jakub Osowiec Bieg dzieci 1000m OSP Skuły opłacono
25 Mikołaj Kuciński Skuły Bieg dzieci 1000m OSP Skuły
26 Maciej Kuciński Skuły Bieg dzieci 1000m OSP Skuły
27 Arak Nikodem Zimna Woda Bieg dzieci 1000m opłacono
28 Arak Maksymilian Zimna Woda Bieg dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
29 Domaradzka Zuzanna Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
30 Salikowski Szymon Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
31 Salikowska Oliwia Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
32 Szeszko Tymon Skuły Bieg dzieci 1000m
33 Szeszko Nikodem Skuły Bieg dzieci 1000m
34 Szeszko Jeremi Skuły Bieg dzieci 1000m
35 Gradkowski Franciszek Skuły Bieg dzieci 1000m
36 Gradkowska Zofia Skuły Bieg dzieci 1000m
37 Targonska Alicja Legionowo Bieg dzieci 1000m opłacono
38 Nowak Hania Nowak Kobyłka Bieg dzieci 1000m opłacono
39 Mirgos Zuzanna Skuły Bieg dzieci 1000m OSP Skuły
40 Dębska Daria Przypki Bieg dzieci 1000m opłacono
41 Kalinowski Kacper Ząbki Bieg dzieci 1000m SP375 Warszawa opłacono
42 Kardis Natalia Grzmiąca Bieg dzieci 1000m opłacono
43 Kardis Kacper Grzmiąca Bieg dzieci 1000m opłacono
44 Kępa Nikola Urzut Bieg dzieci 1000m OSP Młochów opłacono
45 Kępa Nataniel Urzut Bieg dzieci 1000m OSP MŁOCHÓW opłacono
46 Kępa Natasza Urzut Bieg dzieci 1000m OSP Młochów opłacono
47 Grzejszczak Eliza Zimna Woda Bieg dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
48 Lejman Gabriela KsIążenice Bieg dzieci 1000m MDP W Książenicach opłacono
49 Leończak Julia Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
50 Palarczyk Julia Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
51 Wiśnia Joanna Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
52 Szymańczak Bartosz Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
53 Szymańczak Zuzanna Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
54 Stegienko Julia Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
55 Jagodziński Mateusz Rozalin Bieg dzieci 1000m OSP Młochów opłacono
56 Lachocka Julia Żyrardów Bieg dzieci 1000m opłacono
57 Buczkowski Filip Żelechów Bieg dzieci 1000m UKS Rusiec opłacono
58 Buczkowski Kacper Żelechów Bieg dzieci 1000m UKS Rusiec opłacono
59 Kiełkiewicz Julek Edwardowo Bieg dzieci 1000m MDP ZBIROŻA opłacono
60 Antosik Bartosz Jaktorów Bieg dzieci 1000m Szkoła w Jaktorowie
61 Hołdak Karol Skuły Bieg dzieci 1000m opłacono
62 MARZEC ALICJA Szczęsne Bieg dzieci 1000m MDP W Książenicach opłacono
63 Felakowski Jakub Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
64 Balik Szymon Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
65 Kowalczyk Michał Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
66 Leja Marek Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
67 Kusio Marcin Osowiec Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
68 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
69 Rybus Kamil Bocheń Bieg Główny 10 km OSP Bocheń opłacono
70 Zagrajek Kamil Kłudno Stare Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
71 NIEDZIŃSKI MARCIN MAKÓWKA Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
72 Baranski Ireneusz Milanówek Bieg Główny 10 km DOGON GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
73 Mirgos Kamil Bartoszówka Bieg Główny 10 km MOSTVA opłacono
74 Makarenkov Sergii Milanówek Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
75 Obłąkowski Hubert Zazdrość Bieg Główny 10 km opłacono
76 Wiciński Grzegorz Adamów Bieg Główny 10 km opłacono
77 Ptasznik Maciej Warszawa (Wawer) Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
78 Wieczorek Mariusz Milanówek Bieg Główny 10 km opłacono
79 Maskiewicz Magdalena Jabłonna Bieg Główny 10 km OSP Jabłonna, Runners Team Jabłonna opłacono
80 Kalisz-Wiśniewska Diana Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
81 WALAC JACEK Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
82 SOWA-Okrasa SYLWIA Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
83 Kowalski Hubert Grzegorzewice Bieg Główny 10 km opłacono
84 Kukawski Grzegorz Kukawski Żabia Wola, Bartoszówka Bieg Główny 10 km opłacono
85 DOMANSKI DARIUSZ MAKÓWKA Bieg Główny 10 km DOGOŃ/POGOŃ GRODZISK MAZ
86 Kędzierski Mieczysław Milanówek Bieg Główny 10 km opłacono
87 Kozlowski Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10 km #BBKTS opłacono
88 Anuszewski Tomasz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km opłacono
89 Oracka Agnieszka Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
90 Stocka Monika Wycinki Osowskie Bieg Główny 10 km opłacono
91 Kościński Daniel Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
92 Arak Radosław Zimna Woda Bieg Główny 10 km opłacono
93 Domaradzki Wiesław Dwórzno Bieg Główny 10 km opłacono
94 Targonski Adrian Legionowo Bieg Główny 10 km opłacono
95 Nowak Jakub Nowak Kobyłka Bieg Główny 10 km opłacono
96 Melich Artur Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
97 Czapla Sławomir Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
98 Wierzbicki Zbigniew Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
99 Radochoński MIchał Rumianka Bieg Główny 10 km opłacono
100 Mussur-Radochońska Maria Rumianka Bieg Główny 10 km opłacono


Wyświetleń: 5333

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ