5 Dycha Strażacka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiciński Konrad Adamów Bieg Główny 10 km opłacono
2 Wiciński Grzegorz Adamów Bieg Główny 10 km opłacono
3 Wicińska Izabela Adamów Bieg Główny 10 km opłacono
4 Lipińska Bożenna Baboszewo Nordic Walking 10km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
5 Więckowski Jarosław Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
6 Kruk Łukasz Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
7 Sadowski Szymon Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
8 Borowski Piotr Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
9 Rozwenc Barbara Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
10 Kalbarczyk Piotr Baranów Bieg specjalny 1000m OSP Baranów
11 Ciołek Hubert Baranów Bieg specjalny 1000m OSP Baranów
12 Guba Tola Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
13 Leończak Julia Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
14 Palarczyk Julia Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
15 Wiśnia Joanna Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
16 Szymańczak Bartosz Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
17 Szymańczak Zuzanna Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
18 Stegienko Julia Baranów Bieg dzieci 1000m OSP Baranów
19 Stegienko Maciej Baranów Bieg specjalny 1000m OSP Baranów
20 Melon Olimpia Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
21 Joniec Oliwia Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
22 Radwańska Olga Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
23 Wojtkowska Weronika Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
24 Mirgos Kamil Bartoszówka Bieg Główny 10 km MOSTVA opłacono
25 Strzemieczny Igor Bartoszówka Bieg dzieci 1000m OSP Skuły opłacono
26 Dąbrowska Klara Bartoszówka Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
27 Dąbrowski Mateusz Bartoszówka Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
28 Siwek Paulina Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
29 Janowiec Dawid Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
30 Nowak Tomasz Belsk Duży Bieg Główny 10 km opłacono
31 Rybus Kamil Bocheń Bieg Główny 10 km OSP Bocheń opłacono
32 Rybus Kamil Bocheń Bieg specjalny 1000m OSP Bocheń opłacono
33 Czajka Asia Borzęcin Duzy Nordic Walking 10km ZSP Borzęcin opłacono
34 Sochański Andrzej Brzustowiec Bieg Główny 10 km opłacono
35 Sochański. Andrzej Brzustowiec Bieg specjalny 1000m opłacono
36 Baraniak Wioletta Ciepłe A Nordic Walking 10km OSP Skuły
37 Domaradzki Wiesław Dwórzno Bieg Główny 10 km opłacono
38 Domaradzka Zuzanna Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
39 Salikowski Szymon Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
40 Salikowska Oliwia Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
41 Kiełkiewicz Julek Edwardowo Bieg dzieci 1000m MDP ZBIROŻA opłacono
42 Łukaszewski Witold Grabina Radziwiłłowska Bieg Główny 10 km opłacono
43 WALAC JACEK Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
44 Melich Artur Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
45 Bacdorf Alicja Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking 10km opłacono
46 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
47 Krakowski Zdzisław Grodzisk Mazowiecki Bieg specjalny 1000m OSP Grodzisk Mazowiecki opłacono
48 Kozieł Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
49 Kowalska Martyna Grodzisk Mazowiecki Bieg dzieci 1000m DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
50 Czapla Sławomir Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
51 Kowalska Alicja Grodzisk Mazowiecki Bieg dzieci 1000m DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
52 Wierzbicki Zbigniew Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
53 SOWA-Okrasa SYLWIA Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
54 Błachnio Jakub Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
55 Anuszewski Tomasz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km opłacono
56 Oracka Agnieszka Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
57 Staniak Maria Grzegorzewice Nordic Walking 10km opłacono
58 Kowalski Hubert Grzegorzewice Bieg Główny 10 km opłacono
59 Olejnik NATALIA GRZMIĄCA Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
60 Kardis Natalia Grzmiąca Bieg dzieci 1000m opłacono
61 Kardis Kacper Grzmiąca Bieg dzieci 1000m opłacono
62 Gajda Piotr Grzmiąca Bieg Główny 10 km opłacono
63 Gajda Beata Grzmiąca Bieg Główny 10 km opłacono
64 Luzak Jakub Grzmiąca Bieg Główny 10 km
65 PAWLAK IRENEUSZ GRZMIĄCA Bieg Główny 10 km
66 Stettner Alicja Izabelin C Nordic Walking 10km opłacono
67 Maskiewicz Magdalena Jabłonna Bieg specjalny 1000m OSP Jabłonna, Runners Team Jabłonna opłacono
68 Maskiewicz Magdalena Jabłonna Bieg Główny 10 km OSP Jabłonna, Runners Team Jabłonna opłacono
69 Kukla Piotr Jabłonna Bieg specjalny 1000m OSP Jabłonna opłacono
70 Antosik Piotr Jaktorów Bieg Główny 10 km
71 Antosik Bartosz Jaktorów Bieg dzieci 1000m Szkoła w Jaktorowie
72 Sobieraj Aneta Jaktorów Bieg Główny 10 km UKS MTE Milanówek
73 Ksyna Bogusław Kamion Bieg Główny 10 km OSP KAMION
74 Zagrajek Kamil. Kłudno Stare Bieg specjalny 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
75 Zagrajek Kamil Kłudno Stare Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
76 Nowak Jakub Nowak Kobyłka Bieg Główny 10 km opłacono
77 Nowak Hania Nowak Kobyłka Bieg dzieci 1000m opłacono
78 Kuszpit Marcin Komorniki Bieg Główny 10 km
79 POCIECH MAREK KORYTÓW Bieg Główny 10 km opłacono
80 KŁOSIEWICZ RAFAŁ KORYTÓW A Bieg Główny 10 km opłacono
81 Gładkowska Monika Książenice Bieg Główny 10 km opłacono
82 Jagłowska Anna Książenice Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
83 Lejman Gabriela KsIążenice Bieg dzieci 1000m MDP W Książenicach opłacono
84 Kazimierska Joanna Książenice Bieg Główny 10 km Omegabruk opłacono
85 Rowiński Paweł Rowiński Kutno Nordic Walking 10km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
86 Borowsk Robert Lasek Bieg Główny 10 km OSP Skuły
87 Borowski Robert Lasek Bieg specjalny 1000m OSP Skuły
88 Targonski Adrian Legionowo Bieg Główny 10 km opłacono
89 Targonska Alicja Legionowo Bieg dzieci 1000m opłacono
90 DOMANSKI DARIUSZ MAKÓWKA Bieg Główny 10 km DOGOŃ/POGOŃ GRODZISK MAZ
91 NIEDZIŃSKI MARCIN MAKÓWKA Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
92 Strojek Łukasz 1 Marianka Bieg Główny 10 km OSP Zbiroża opłacono
93 Strojek Łukasz Marianka Bieg specjalny 1000m OSP Zbiroża opłacono
94 Sieczka Jarosław Międzyborów Bieg Główny 10 km OSP Międzyborów opłacono
95 Baranski Ireneusz Milanówek Bieg Główny 10 km DOGON GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
96 Wieczorek Mariusz Milanówek Bieg Główny 10 km opłacono
97 Makarenkov Sergii Milanówek Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
98 Bobak Natalia Milanówek Nordic Walking 10km opłacono
99 Makarenkov Sergii, Milanówek Bieg specjalny 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
100 Popielczyk Anna Milanówek Nordic Walking 10km opłacono


Wyświetleń: 5399

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ