5 Dycha Strażacka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiciński Konrad Adamów Bieg Główny 10 km opłacono
2 POCIECH MAREK KORYTÓW Bieg Główny 10 km opłacono
3 Antosik Piotr Jaktorów Bieg Główny 10 km
4 Stocka Monika Wycinki Osowskie Bieg Główny 10 km opłacono
5 Wojtkowska Weronika Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
6 CUPRYJAK ADRIAN TARCZYN Bieg Główny 10 km opłacono
7 Gładkowska Monika Książenice Bieg Główny 10 km opłacono
8 Kuran Piotr Mszczonów Bieg Główny 10 km opłacono
9 Marcyjanik Filip Żabia Wola Bieg dzieci 1000m opłacono
10 Rejmentowska Sylwia Warszawa Nordic Walking 10km
11 Nowak Tomasz Belsk Duży Bieg Główny 10 km opłacono
12 Kalisz-Wiśniewska Diana Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
13 Wiśniewski Adam Warszawa Bieg dzieci 1000m opłacono
14 Pawiński Rafał Odrano Wola Bieg Główny 10 km opłacono
15 Radochoński MIchał Rumianka Bieg Główny 10 km opłacono
16 Sochański Andrzej Brzustowiec Bieg Główny 10 km opłacono
17 Wieczorek Mariusz Milanówek Bieg Główny 10 km opłacono
18 Mussur-Radochońska Maria Rumianka Bieg Główny 10 km opłacono
19 Melak Wiola Warszawa Nordic Walking 10km opłacono
20 Melak Anna Warszawa Bieg dzieci 1000m opłacono
21 Melak Marcin Warszawa Bieg dzieci 1000m opłacono
22 Bacdorf Alicja Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking 10km opłacono
23 Wiciński Grzegorz Adamów Bieg Główny 10 km opłacono
24 Stocki Artur Wycinki Osowskie Bieg Główny 10 km opłacono
25 Czarnak Piotr Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
26 Kalinowski Adam Ząbki Bieg Główny 10 km opłacono
27 Kuszpit Marcin Komorniki Bieg Główny 10 km
28 Szydlik Wiesław Mszczonów Bieg Główny 10 km opłacono
29 Kardis Natalia Grzmiąca Bieg dzieci 1000m opłacono
30 Hołdak Karol Skuły Bieg dzieci 1000m opłacono
31 Słupik Tomasz Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
32 Kardis Kacper Grzmiąca Bieg dzieci 1000m opłacono
33 KŁOSIEWICZ RAFAŁ KORYTÓW A Bieg Główny 10 km opłacono
34 Bartkiewicz Klaudia Musuły Bieg Główny 10 km opłacono
35 Sochański. Andrzej Brzustowiec Bieg specjalny 1000m opłacono
36 Świerszcz Beata WARSZAWA Bieg Główny 10 km
37 Łukaszewski Witold Grabina Radziwiłłowska Bieg Główny 10 km opłacono
38 Korpus Barbara Mszczonów Bieg Główny 10 km opłacono
39 Szczepanik Ewa Płochocin Nordic Walking 10km opłacono
40 Gradkowska-Szeszko Marta Skuły Nordic Walking 10km
41 Szczepanik Szymon Płochocin Bieg dzieci 1000m opłacono
42 Szeszko Tymon Skuły Bieg dzieci 1000m
43 Szeszko Nikodem Skuły Bieg dzieci 1000m
44 Bobak Natalia Milanówek Nordic Walking 10km opłacono
45 Szczepanik Oliwia Płochocin Bieg dzieci 1000m opłacono
46 Szeszko Jeremi Skuły Bieg dzieci 1000m
47 Gradkowski Franciszek Skuły Bieg dzieci 1000m
48 Gradkowska Zofia Skuły Bieg dzieci 1000m
49 Stettner Alicja Izabelin C Nordic Walking 10km opłacono
50 Obłąkowski Hubert Zazdrość Bieg Główny 10 km opłacono
51 Zieliński Łukasz Mogielnica Bieg Główny 10 km opłacono
52 Świdlicka Patrycja Skuły Bieg dzieci 1000m opłacono
53 Gajda Piotr Grzmiąca Bieg Główny 10 km opłacono
54 Górecka Dorota Wycinki Osowskie Nordic Walking 10km opłacono
55 Gajda Beata Grzmiąca Bieg Główny 10 km opłacono
56 Górecki Tomasz Wycinki Osowskie Bieg dzieci 1000m opłacono
57 Basza Grzegorz Młochów Bieg Główny 10 km
58 Bartkiewicz Sara Musuły Bieg Główny 10 km opłacono
59 Kościński Daniel Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
60 Popielczyk Anna Milanówek Nordic Walking 10km opłacono
61 Kędzierski Mieczysław Milanówek Bieg Główny 10 km opłacono
62 Popielczyk Gabrysia Milanówek Bieg dzieci 1000m opłacono
63 Dębska Daria Przypki Bieg dzieci 1000m opłacono
64 Lachocka Julia Żyrardów Bieg dzieci 1000m opłacono
65 Anuszewski Tomasz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km opłacono
66 Siwek Paulina Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
67 Staniak Maria Grzegorzewice Nordic Walking 10km opłacono
68 Arak Radosław Zimna Woda Bieg Główny 10 km opłacono
69 Arak Nikodem Zimna Woda Bieg dzieci 1000m opłacono
70 Domaradzki Wiesław Dwórzno Bieg Główny 10 km opłacono
71 Targonski Adrian Legionowo Bieg Główny 10 km opłacono
72 Wierzbicka Halina Milanówek Bieg Główny 10 km
73 Domaradzka Zuzanna Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
74 Targonska Alicja Legionowo Bieg dzieci 1000m opłacono
75 Salikowski Szymon Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
76 Nowak Jakub Nowak Kobyłka Bieg Główny 10 km opłacono
77 Luzak Jakub Grzmiąca Bieg Główny 10 km
78 Salikowska Oliwia Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
79 Nowak Hania Nowak Kobyłka Bieg dzieci 1000m opłacono
80 Stępniewski Piotr Pniewy Bieg Główny 10 km opłacono
81 Kukawski Grzegorz Kukawski Żabia Wola, Bartoszówka Bieg Główny 10 km opłacono
82 Janowiec Dawid Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
83 Kowalski Hubert Grzegorzewice Bieg Główny 10 km opłacono
84 PAWLAK IRENEUSZ GRZMIĄCA Bieg Główny 10 km
85 Wicińska Izabela Adamów Bieg Główny 10 km opłacono
86 Kozlowski Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10 km #BBKTS opłacono
87 DYMEL Piotr Warszawa Bieg Główny 10 km 12Tri.pl
88 Szewczyk Leszek Wola Starowiejska Bieg Główny 10 km A.S.Galaktikos
89 Baranski Ireneusz Milanówek Bieg Główny 10 km DOGON GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
90 Zarzycki Maciej Żółwin Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
91 WALAC JACEK Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
92 Melich Artur Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
93 Zagrajek Kamil. Kłudno Stare Bieg specjalny 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
94 Michalak Sylwester Szczęsne Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
95 Kusio Marcin Osowiec Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
96 Makarenkov Sergii Milanówek Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
97 Jagłowska Anna Książenice Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
98 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
99 Stankiewicz Anna Ojrzanów Bieg Główny 10 km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
100 Kozieł Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono


Wyświetleń: 5552

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ