Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leja Marek | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
2 | Kowalczyk Michał | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
3 | Balik Szymon | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
4 | Felakowski Jakub | Radziejowice | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Radziejowice | |
5 | Radwańska Olga | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
6 | Joniec Oliwia | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
7 | Melon Olimpia | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
8 | Stankiewicz Anna | Ojrzanów | Polska | Bieg Główny 10 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
9 | Korpus Barbara | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
10 | Świerszcz Beata | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
11 | SZYSZKA MIROSLAW | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny 10 km | FCS SUPERSZYCHA TEAM | opłacono |
12 | Sieczka Jarosław | Międzyborów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Międzyborów | opłacono |
13 | Wierzbicka Halina | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
14 | Lipińska Bożenna | Baboszewo | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
15 | Kozieł Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
16 | Słupik Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
17 | Kuran Piotr | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
18 | Gładkowska Monika | Książenice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
19 | POCIECH MAREK | KORYTÓW | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
20 | MARZEC ALICJA | Szczęsne | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP W Książenicach | opłacono |
21 | Borowsk Robert | Lasek | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Skuły | |
22 | Hołdak Karol | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
23 | Kuszpit Marcin | Komorniki | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
24 | Piernik Sebastian | Skuły | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Skuły | opłacono |
25 | CUPRYJAK ADRIAN | TARCZYN | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
26 | Antosik Bartosz | Jaktorów | Polska | Bieg dzieci 1000m | Szkoła w Jaktorowie | |
27 | Antosik Piotr | Jaktorów | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
28 | Borowski Robert | Lasek | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Skuły | |
29 | Krakowski Zdzisław | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
30 | Olszewski Jacek | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
31 | Szot Maria | Ujazd | Polska | Bieg Główny 10 km | Jasielkie pioruny | |
32 | Kamiński Jacek | ZAKRĘT | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | |
33 | Bielawska Elwira | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
34 | Bielawski Leszek | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
35 | Izraelska Katarzyna | Okuniew | Polska | Nordic Walking 10km | Sonsiedzi Team | opłacono |
36 | Strojek Łukasz 1 | Marianka | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Zbiroża | opłacono |
37 | Kiełkiewicz Julek | Edwardowo | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP ZBIROŻA | opłacono |
38 | Pawiński Rafał | Odrano Wola | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
39 | Sarnowska Karolina | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | ProRunning Promotion | opłacono |
40 | Łukaszewski Witold | Grabina Radziwiłłowska | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
41 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
42 | Buczkowski Kacper | Żelechów | Polska | Bieg dzieci 1000m | UKS Rusiec | opłacono |
43 | Buczkowski Filip | Żelechów | Polska | Bieg dzieci 1000m | UKS Rusiec | opłacono |
44 | Lachocka Julia | Żyrardów | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
45 | Jagodziński Mateusz | Rozalin | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Młochów | opłacono |
46 | Bacdorf Alicja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
47 | Stegienko Maciej | Baranów | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Baranów | |
48 | Stegienko Julia | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
49 | Szymańczak Zuzanna | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
50 | Szymańczak Bartosz | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
51 | Wiśnia Joanna | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
52 | Palarczyk Julia | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
53 | Leończak Julia | Baranów | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Baranów | |
54 | Guba Tola | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
55 | Ciołek Hubert | Baranów | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Baranów | |
56 | Kalbarczyk Piotr | Baranów | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Baranów | |
57 | Rozwenc Barbara | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
58 | Borowski Piotr | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
59 | Sadowski Szymon | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
60 | Kruk Łukasz | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
61 | Więckowski Jarosław | Baranów | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Baranów | |
62 | Sochański. Andrzej | Brzustowiec | Polska | Bieg specjalny 1000m | opłacono | |
63 | Konarski Maciej | Podkowa Leśna | Polska | Bieg Główny 10 km | Mielony Chrupek | opłacono |
64 | Waleszko Anna | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
65 | Waleszko Andrzej | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
66 | Czarnak Piotr | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
67 | Przyk Krzysztof | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | LATAJĄCA ESKADRA | opłacono |
68 | Lejman Gabriela | KsIążenice | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP W Książenicach | opłacono |
69 | Grzejszczak Eliza | Zimna Woda | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono |
70 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
71 | Kossak Michal | Ozarow mazowiecki | Polska | Bieg specjalny 1000m | Osp Ożarów mazowiecki | |
72 | Sochański Andrzej | Brzustowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
73 | Sobieraj Aneta | Jaktorów | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS MTE Milanówek | |
74 | Zieliński Łukasz | Mogielnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
75 | Bartkiewicz Sara | Musuły | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
76 | Bartkiewicz Klaudia | Musuły | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
77 | Nowak Tomasz | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
78 | Stępniewski Piotr | Pniewy | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
79 | Kępa Natasza | Urzut | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Młochów | opłacono |
80 | Kępa Nataniel | Urzut | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP MŁOCHÓW | opłacono |
81 | Kępa Nikola | Urzut | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Młochów | opłacono |
82 | Bobak Natalia | Milanówek | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
83 | Szewczyk Leszek | Wola Starowiejska | Polska | Bieg Główny 10 km | A.S.Galaktikos | |
84 | Błachnio Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
85 | Baraniak Wioletta | Ciepłe A | Polska | Nordic Walking 10km | OSP Skuły | |
86 | Ksyna Bogusław | Kamion | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP KAMION | |
87 | Basza Grzegorz | Młochów | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
88 | Michalak Sylwester | Szczęsne | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
89 | Jagłowska Anna | Książenice | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
90 | Kardis Kacper | Grzmiąca | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
91 | Kardis Natalia | Grzmiąca | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
92 | Gajda Beata | Grzmiąca | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
93 | Gajda Piotr | Grzmiąca | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
94 | Zarzycki Maciej | Żółwin | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
95 | Wiciński Konrad | Adamów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
96 | Wicińska Izabela | Adamów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
97 | Kalinowski Adam | Ząbki | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
98 | Kalinowski Kacper | Ząbki | Polska | Bieg dzieci 1000m | SP375 Warszawa | opłacono |
99 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | PASJA Nordic Walking | opłacono |
100 | Filipowicz . Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
Wyświetleń: 15967