Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
102 | Dębska Daria | Przypki | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
103 | Mirgos Zuzanna | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | |
104 | Mirgos Aleksandra | Skuły | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Skuły | |
105 | Zdanowski. Sebastian | Stare Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
106 | Zdanowski Sebastian | Stare Opole | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
107 | Piernik Wiola | Piotrkowice | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Skuły | opłacono |
108 | Kulik. Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
109 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
110 | DYMEL Piotr | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | 12Tri.pl | |
111 | PAWLAK IRENEUSZ | GRZMIĄCA | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
112 | Stocki Artur | Wycinki Osowskie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
113 | Witczak Piotr | Skierniewice | Polska | Bieg Główny 10 km | Park Run Skierniewice | opłacono |
114 | Kazimierska Joanna | Książenice | Polska | Bieg Główny 10 km | Omegabruk | opłacono |
115 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
116 | KŁOSIEWICZ RAFAŁ | KORYTÓW A | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
117 | Luzak Jakub | Grzmiąca | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
118 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
119 | Mussur-Radochońska Maria | Rumianka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
120 | Radochoński MIchał | Rumianka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
121 | Wierzbicki Zbigniew | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
122 | Czapla Sławomir | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
123 | Melich Artur | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
124 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | ||
125 | Nowak Hania Nowak | Kobyłka | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
126 | Nowak Jakub Nowak | Kobyłka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
127 | Targonska Alicja | Legionowo | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
128 | Targonski Adrian | Legionowo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
129 | Makarenkov Sergii, | Milanówek | Polska | Bieg specjalny 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
130 | Gradkowska Zofia | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
131 | Gradkowski Franciszek | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
132 | Szeszko Jeremi | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
133 | Szeszko Nikodem | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
134 | Szeszko Tymon | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | ||
135 | Gradkowska-Szeszko Marta | Skuły | Polska | Nordic Walking 10km | ||
136 | Salikowska Oliwia | Dwórzno | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
137 | Salikowski Szymon | Dwórzno | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
138 | Domaradzka Zuzanna | Dwórzno | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
139 | Domaradzki Wiesław | Dwórzno | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
140 | Arak Maksymilian | Zimna Woda | Polska | Bieg dzieci 1000m | MDP Zbiroża | opłacono |
141 | Arak Nikodem | Zimna Woda | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
142 | Arak Radosław | Zimna Woda | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
143 | Kościński Daniel | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
144 | Gadomski Krzysztof | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
145 | Gadomska Małgorzata | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
146 | Stocka Monika | Wycinki Osowskie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
147 | Oracka Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
148 | Maciej Kuciński | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | |
149 | Anuszewski Tomasz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
150 | Mikołaj Kuciński | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | |
151 | Antos Jakub | Osowiec | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
152 | Majek Mateusz | Osowiec | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
153 | Smętkowska Gabriela | Nowa Bukówka | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
154 | Dąbrowski Mateusz | Bartoszówka | Polska | Bieg dzieci 1000m | Szkoła w Skułach | opłacono |
155 | Dąbrowska Klara | Bartoszówka | Polska | Bieg dzieci 1000m | Szkoła w Skułach | opłacono |
156 | Wojtkowska Weronika | Bartoszówka | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
157 | Staniak Maria | Grzegorzewice | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
158 | Stettner Alicja | Izabelin C | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
159 | Szczepanik Oliwia | Płochocin | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
160 | Szczepanik Szymon | Płochocin | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
161 | Szczepanik Ewa | Płochocin | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
162 | Kozlowski Łukasz | Żyrardów | Polska | Bieg Główny 10 km | #BBKTS | opłacono |
163 | Kędzierski Mieczysław | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
164 | DOMANSKI DARIUSZ | MAKÓWKA | Polska | Bieg Główny 10 km | DOGOŃ/POGOŃ GRODZISK MAZ | |
165 | Olejnik NATALIA | GRZMIĄCA | Polska | Bieg dzieci 1000m | Szkoła w Skułach | opłacono |
166 | Gil Wojciech | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
167 | Kukawski Grzegorz Kukawski | Żabia Wola, Bartoszówka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
168 | Popielczyk Gabrysia | Milanówek | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
169 | Popielczyk Anna | Milanówek | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
170 | Górecki Mateusz | Wycinki Osowskie | Polska | Bieg dzieci 1000m | Szkoła w Józefinie | opłacono |
171 | Górecki Tomasz | Wycinki Osowskie | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
172 | Górecka Dorota | Wycinki Osowskie | Polska | Nordic Walking 10km | opłacono | |
173 | Świdlicka Patrycja | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
174 | Rowiński Paweł Rowiński | Kutno | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
175 | Gaj Bogna | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
176 | Kowalski Hubert | Grzegorzewice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
177 | Gwarek Anita | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
178 | Netkowski Wojciech | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
179 | Radke-Witczak Ewelina | Skierniewice | Polska | Nordic Walking 10km | Park Run Skierniewice | opłacono |
180 | Świderek Marcin | Skierniewice | Polska | Nordic Walking 10km | Parkrun Skierniewice | opłacono |
181 | SOWA-Okrasa SYLWIA | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
182 | WALAC JACEK | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
183 | Wiśniewski Adam | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
184 | Kalisz-Wiśniewska Diana | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
185 | Strzemieczny Igor | Bartoszówka | Polska | Bieg dzieci 1000m | OSP Skuły | opłacono |
186 | Pietrusewicz Joanna | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | Pasja Nordic Walking | opłacono |
187 | Skrońska Beata | Wierzbin | Polska | Nordic Walking 10km | ZSP BORZĘCIN | opłacono |
188 | Siwek Paulina | Bartoszówka | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
189 | Nosek Jan | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NOSKI TRZY | opłacono |
190 | Nosek Robert | Warszawa | Polska | Nordic Walking 10km | NOSKI TRZY | opłacono |
191 | Gradkowski Jakub | Skuły | Polska | Bieg dzieci 1000m | Szkoła w Skułach | opłacono |
192 | Kukla Piotr | Jabłonna | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Jabłonna | opłacono |
193 | Maskiewicz Magdalena | Jabłonna | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP Jabłonna, Runners Team Jabłonna | opłacono |
194 | Maskiewicz Magdalena | Jabłonna | Polska | Bieg specjalny 1000m | OSP Jabłonna, Runners Team Jabłonna | opłacono |
195 | Wieczorek Mariusz | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
196 | Zagrajek Kamil. | Kłudno Stare | Polska | Bieg specjalny 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
197 | Berkowska Marzena | Zaborów | Polska | Nordic Walking 10km | ZSP Borzęcin | opłacono |
198 | Czajka Asia | Borzęcin Duzy | Polska | Nordic Walking 10km | ZSP Borzęcin | opłacono |
199 | Melak Marcin | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono | |
200 | Melak Anna | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 1000m | opłacono |
Wyświetleń: 15984