5 Dycha Strażacka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rybus Kamil Bocheń Bieg specjalny 1000m OSP Bocheń opłacono
2 Antos Jakub Osowiec Bieg dzieci 1000m OSP Skuły opłacono
3 Antosik Bartosz Jaktorów Bieg dzieci 1000m Szkoła w Jaktorowie
4 Antosik Piotr Jaktorów Bieg Główny 10 km
5 Anuszewski Tomasz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km opłacono
6 Arak Maksymilian Zimna Woda Bieg dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
7 Arak Nikodem Zimna Woda Bieg dzieci 1000m opłacono
8 Arak Radosław Zimna Woda Bieg Główny 10 km opłacono
9 Bacdorf Alicja Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking 10km opłacono
10 Balik Szymon Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
11 Baraniak Wioletta Ciepłe A Nordic Walking 10km OSP Skuły
12 Baranski Ireneusz Milanówek Bieg Główny 10 km DOGON GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
13 Bartkiewicz Klaudia Musuły Bieg Główny 10 km opłacono
14 Bartkiewicz Sara Musuły Bieg Główny 10 km opłacono
15 Basza Grzegorz Młochów Bieg Główny 10 km
16 Berkowska Marzena Zaborów Nordic Walking 10km ZSP Borzęcin opłacono
17 Bielawska Elwira Okuniew Nordic Walking 10km Sonsiedzi Team opłacono
18 Bielawski Leszek Okuniew Nordic Walking 10km Sonsiedzi Team opłacono
19 Bobak Natalia Milanówek Nordic Walking 10km opłacono
20 Borowsk Robert Lasek Bieg Główny 10 km OSP Skuły
21 Borowski Piotr Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
22 Borowski Robert Lasek Bieg specjalny 1000m OSP Skuły
23 Buczkowski Filip Żelechów Bieg dzieci 1000m UKS Rusiec opłacono
24 Buczkowski Kacper Żelechów Bieg dzieci 1000m UKS Rusiec opłacono
25 Błachnio Jakub Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
26 Ciołek Hubert Baranów Bieg specjalny 1000m OSP Baranów
27 CUPRYJAK ADRIAN TARCZYN Bieg Główny 10 km opłacono
28 Czajka Asia Borzęcin Duzy Nordic Walking 10km ZSP Borzęcin opłacono
29 Czapla Sławomir Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
30 Czarnak Piotr Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
31 Dąbrowska Klara Bartoszówka Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
32 Dąbrowski Mateusz Bartoszówka Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
33 Dębska Daria Przypki Bieg dzieci 1000m opłacono
34 DOMANSKI DARIUSZ MAKÓWKA Bieg Główny 10 km DOGOŃ/POGOŃ GRODZISK MAZ
35 Domaradzka Zuzanna Dwórzno Bieg dzieci 1000m opłacono
36 Domaradzki Wiesław Dwórzno Bieg Główny 10 km opłacono
37 DYMEL Piotr Warszawa Bieg Główny 10 km 12Tri.pl
38 Felakowski Jakub Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
39 Filipowicz Mateusz Nowe Opole Bieg Główny 10 km OSP NOWE OPOLE opłacono
40 Filipowicz . Mateusz Nowe Opole Bieg specjalny 1000m OSP NOWE OPOLE opłacono
41 Gadomska Małgorzata Warszawa Nordic Walking 10km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
42 Gadomski Krzysztof Warszawa Nordic Walking 10km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
43 Gaj Bogna Warszawa Nordic Walking 10km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
44 Gajda Beata Grzmiąca Bieg Główny 10 km opłacono
45 Gajda Piotr Grzmiąca Bieg Główny 10 km opłacono
46 Gil Wojciech Warszawa Nordic Walking 10km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
47 Górecka Dorota Wycinki Osowskie Nordic Walking 10km opłacono
48 Górecki Mateusz Wycinki Osowskie Bieg dzieci 1000m Szkoła w Józefinie opłacono
49 Górecki Tomasz Wycinki Osowskie Bieg dzieci 1000m opłacono
50 Gradkowska Zofia Skuły Bieg dzieci 1000m
51 Gradkowska-Szeszko Marta Skuły Nordic Walking 10km
52 Gradkowski Franciszek Skuły Bieg dzieci 1000m
53 Gradkowski Jakub Skuły Bieg dzieci 1000m Szkoła w Skułach opłacono
54 Grzejszczak Eliza Zimna Woda Bieg dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
55 Guba Tola Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
56 Gwarek Anita Warszawa Nordic Walking 10km Pasja Nordic Walking opłacono
57 Gładkowska Monika Książenice Bieg Główny 10 km opłacono
58 Hołdak Karol Skuły Bieg dzieci 1000m opłacono
59 Izraelska Katarzyna Okuniew Nordic Walking 10km Sonsiedzi Team opłacono
60 Jagodziński Mateusz Rozalin Bieg dzieci 1000m OSP Młochów opłacono
61 Jagłowska Anna Książenice Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki
62 Janowiec Dawid Bartoszówka Bieg dzieci 1000m opłacono
63 Joniec Oliwia Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
64 Kalbarczyk Piotr Baranów Bieg specjalny 1000m OSP Baranów
65 Kalinowski Adam Ząbki Bieg Główny 10 km opłacono
66 Kalinowski Kacper Ząbki Bieg dzieci 1000m SP375 Warszawa opłacono
67 Kalisz-Wiśniewska Diana Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
68 Kamiński Jacek ZAKRĘT Nordic Walking 10km Sonsiedzi Team
69 Kardis Kacper Grzmiąca Bieg dzieci 1000m opłacono
70 Kardis Natalia Grzmiąca Bieg dzieci 1000m opłacono
71 Kazimierska Joanna Książenice Bieg Główny 10 km Omegabruk opłacono
72 Kędzierski Mieczysław Milanówek Bieg Główny 10 km opłacono
73 Kępa Nataniel Urzut Bieg dzieci 1000m OSP MŁOCHÓW opłacono
74 Kępa Natasza Urzut Bieg dzieci 1000m OSP Młochów opłacono
75 Kępa Nikola Urzut Bieg dzieci 1000m OSP Młochów opłacono
76 Kiełkiewicz Julek Edwardowo Bieg dzieci 1000m MDP ZBIROŻA opłacono
77 Konarski Maciej Podkowa Leśna Bieg Główny 10 km Mielony Chrupek opłacono
78 Korpus Barbara Mszczonów Bieg Główny 10 km opłacono
79 Kościński Daniel Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
80 Kossak Michal Ozarow mazowiecki Bieg specjalny 1000m Osp Ożarów mazowiecki
81 Kowalczyk Michał Radziejowice Bieg dzieci 1000m OSP Radziejowice
82 Kowalska Alicja Grodzisk Mazowiecki Bieg dzieci 1000m DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
83 Kowalska Martyna Grodzisk Mazowiecki Bieg dzieci 1000m DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
84 Kowalski Hubert Grzegorzewice Bieg Główny 10 km opłacono
85 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
86 Kozieł Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
87 Kozlowski Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10 km #BBKTS opłacono
88 Krakowski Zdzisław Grodzisk Mazowiecki Bieg specjalny 1000m OSP Grodzisk Mazowiecki opłacono
89 Kruk Łukasz Baranów Bieg Główny 10 km OSP Baranów
90 Ksyna Bogusław Kamion Bieg Główny 10 km OSP KAMION
91 Kukawski Grzegorz Kukawski Żabia Wola, Bartoszówka Bieg Główny 10 km opłacono
92 Kukla Piotr Jabłonna Bieg specjalny 1000m OSP Jabłonna opłacono
93 Kulik Paweł Nowe Opole Bieg Główny 10 km OSP NOWE OPOLE opłacono
94 Kulik. Paweł Nowe Opole Bieg specjalny 1000m OSP NOWE OPOLE opłacono
95 Kuran Piotr Mszczonów Bieg Główny 10 km opłacono
96 Kusio Antoni Osowiec Bieg dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki
97 Kusio Marcin Osowiec Bieg Główny 10 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
98 Kuszpit Marcin Komorniki Bieg Główny 10 km
99 KŁOSIEWICZ RAFAŁ KORYTÓW A Bieg Główny 10 km opłacono
100 Lachocka Julia Żyrardów Bieg dzieci 1000m opłacono


Wyświetleń: 5394

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ