5 Dycha Strażacka

5 DYCHA STRAŻACKA - Bieg Specjalny w Pełnym Umundorowaniu

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 71 RYBUS KAMIL M 1 M OPEN 1 BOCHEŃ OSP BOCHEŃ 1km 0:04:15
2 63 ZAGRAJEK KAMIL M 2 M OPEN 2 KŁUDNO STARE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:19
3 88 BOROWSK ROBERT M 3 M OPEN 3 LASEK OSP SKUŁY 1km 0:04:21
4 49 SOCHAŃSKI ANDRZEJ M 4 M OPEN 4 BRZUSTOWIEC 1km 0:04:28
5 67 KRAKOWSKI ZDZISŁAW M 5 M OPEN 5 GRODZISK MAZOWIECKI OSP GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:37
6 32 MAKARENKOV SERGII M 6 M OPEN 6 MILANÓWEK DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:04:55
7 65 ZDANOWSKI. SEBASTIAN M 7 M OPEN 7 STARE OPOLE OSP NOWE OPOLE 1km 0:04:58
8 105 KOSSAK MICHAL M 8 M OPEN 8 OZAROW MAZOWIECKI OSP OŻARÓW MAZOWIECKI 1km 0:05:04
9 70 PIERNIK SEBASTIAN M - M OPEN 9 SKUŁY OSP SKUŁY 1km 0:05:10
10 12 FILIPOWICZ MATEUSZ M 10 M OPEN 10 NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE 1km 0:05:14
11 83 STROJEK ŁUKASZ 1 M - M OPEN 11 MARIANKA OSP ZBIROŻA 1km 0:05:19
12 103 CIOŁEK HUBERT M 12 M OPEN 12 BARANÓW OSP BARANÓW 1km 0:05:32
13 106 MIRGOS ALEKSANDRA K 1 K OPEN 1 SKUŁY OSP SKUŁY 1km 0:05:33
14 28 KULIK PAWEŁ M 13 M OPEN 13 NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE 1km 0:05:53
15 41 ORACKA AGNIESZKA K 2 K OPEN 2 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1km 0:05:54
16 69 MASKIEWICZ MAGDALENA K 3 K OPEN 3 JABŁONNA OSP JABŁONNA, RUNNERS TEAM JABŁONNA 1km 0:06:06
17 107 STEGIENKO MACIEJ M 14 M OPEN 14 BARANÓW OSP BARANÓW 1km 0:07:51

5 DYCHA STRAŻACKA - Bieg 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Gmina Żabia Wola Strażak Drużyna DYSTANS Wynik
1 48 SŁUPIK TOMASZ M 1 M OPEN 1 WARSZAWA 10km 0:35:38
2 64 ZARZYCKI MACIEJ M 2 M OPEN 2 ŻÓŁWIN DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OSP MILANÓWEK 10km 0:36:43
3 86 ANTOSIK PIOTR M 3 M OPEN 3 JAKTORÓW 10km 0:39:44
4 37 MIRGOS KAMIL M 4 M OPEN 4 BARTOSZÓWKA MOSTVA GMINA OSP SKUŁY 10km 0:40:47
5 21 KONARSKI MACIEJ M 5 M OPEN 5 PODKOWA LEŚNA MIELONY CHRUPEK 10km 0:41:35
6 46 RYBUS KAMIL M 6 M OPEN 6 BOCHEŃ OSP BOCHEŃ STRAŻ 10km 0:41:53
7 62 WITCZAK PIOTR M 7 M OPEN 7 SKIERNIEWICE PARK RUN SKIERNIEWICE 10km 0:42:10
8 44 POCIECH MAREK M 8 M OPEN 8 KORYTÓW 10km 0:42:25
9 20 KŁOSIEWICZ RAFAŁ M 9 M OPEN 9 KORYTÓW A 10km 0:42:28
10 36 MICHALAK SYLWESTER M 10 M OPEN 10 SZCZĘSNE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI CZTERECH ŚMIAŁYCH I ZUCHWAŁYCH 10km 0:42:34
11 2 ANUSZEWSKI TOMASZ M 11 M OPEN 11 GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:43:30
12 25 KOZIEŁ PIOTR M 12 M OPEN 12 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI CZTERECH ŚMIAŁYCH I ZUCHWAŁYCH 10km 0:43:39
13 45 RADOCHOŃSKI MICHAŁ M 13 M OPEN 13 RUMIANKA 10km 0:44:04
14 7 BŁACHNIO JAKUB M 14 M OPEN 14 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI CZTERECH ŚMIAŁYCH I ZUCHWAŁYCH 10km 0:44:05
15 55 TARGONSKI ADRIAN M 15 M OPEN 15 LEGIONOWO 10km 0:44:36
16 80 SADOWSKI SZYMON M 16 M OPEN 16 BARANÓW OSP BARANÓW WOPT 10km 0:45:21
17 29 KURAN PIOTR M 17 M OPEN 17 MSZCZONÓW 10km 0:45:29
18 63 ZAGRAJEK KAMIL M 18 M OPEN 18 KŁUDNO STARE DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:46:13
19 111 SZYDLIK ARKADIUSZ M 19 M OPEN 19 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:46:23
20 82 STANKIEWICZ ANNA K 1 K OPEN 1 OJRZANÓW DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GMINA CZTERECH ŚMIAŁYCH I ZUCHWAŁYCH 10km 0:46:23
21 30 KUSIO MARCIN M 20 M OPEN 20 OSOWIEC DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GMINA 10km 0:46:44
22 92 KSYNA BOGUSŁAW M 21 M OPEN 21 KAMION OSP KAMION 10km 0:47:04
23 8 CUPRYJAK ADRIAN M 22 M OPEN 22 TARCZYN 10km 0:47:17
24 32 MAKARENKOV SERGII M 23 M OPEN 23 MILANÓWEK DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OSP MILANÓWEK 10km 0:47:39
25 61 WIERZBICKI ZBIGNIEW M 24 M OPEN 24 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:47:44
26 22 KOŚCIŃSKI DANIEL M 25 M OPEN 25 WARSZAWA 10km 0:47:47
27 50 SOWA-OKRASA SYLWIA K 2 K OPEN 2 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:47:57
28 9 CZAPLA SŁAWOMIR M 26 M OPEN 26 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:48:06
29 54 SZYDLIK WIESŁAW M 27 M OPEN 27 MSZCZONÓW 10km 0:48:07
30 56 WALAC JACEK M 28 M OPEN 28 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:48:38
31 27 KUKAWSKI GRZEGORZ M 29 M OPEN 29 ŻABIA WOLA, BARTOSZÓWKA GMINA 10km 0:49:06
32 15 GŁADKOWSKA MONIKA K 3 K OPEN 3 KSIĄŻENICE 10km 0:49:18
33 39 NOWAK TOMASZ M 30 M OPEN 30 BELSK DUŻY 10km 0:49:48
34 47 SARNOWSKA KAROLINA K 4 K OPEN 4 WARSZAWA PRORUNNING PROMOTION 10km 0:49:55
35 1 NOWAK JAKUB M 31 M OPEN 31 KOBYŁKA 10km 0:50:05
36 10 CZARNAK PIOTR M 32 M OPEN 32 WARSZAWA 10km 0:50:56
37 93 KUSZPIT MARCIN M 33 M OPEN 33 KOMORNIKI 10km 0:51:12
38 40 OBŁĄKOWSKI HUBERT M 34 M OPEN 34 ZAZDROŚĆ 10km 0:51:24
39 99 SZEWCZYK LESZEK M 35 M OPEN 35 WOLA STAROWIEJSKA A.S.GALAKTIKOS 10km 0:51:37
40 19 KĘDZIERSKI MIECZYSŁAW M 36 M OPEN 36 MILANÓWEK 10km 0:51:47
41 96 PAWLAK IRENEUSZ M 37 M OPEN 37 GRZMIĄCA GMINA 10km 0:52:07
42 11 DOMARADZKI WIESŁAW M 38 M OPEN 38 DWÓRZNO 10km 0:52:34
43 58 WICIŃSKI GRZEGORZ M 39 M OPEN 39 ADAMÓW OSP SKUŁY 10km 0:53:14
44 34 MASKIEWICZ MAGDALENA K 5 K OPEN 5 JABŁONNA OSP JABŁONNA, RUNNERS TEAM JABŁONNA STRAŻ 10km 0:53:19
45 60 WIECZOREK MARIUSZ M 40 M OPEN 40 MILANÓWEK OSP MILANÓWEK 10km 0:53:20
46 6 BARTKIEWICZ SARA K 6 K OPEN 6 MUSUŁY GMINA 10km 0:53:31
47 24 KOZDRÓJ WIOLETTA K 7 K OPEN 7 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:54:00
48 81 SIECZKA JAROSŁAW M 41 M OPEN 41 MIĘDZYBORÓW OSP MIĘDZYBORÓW 10km 0:55:00
49 65 ZDANOWSKI. SEBASTIAN M 42 M OPEN 42 STARE OPOLE OSP NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE 10km 0:55:45
50 12 FILIPOWICZ MATEUSZ M 43 M OPEN 43 NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE 10km 0:55:45
51 79 ROZWENC BARBARA K 8 K OPEN 8 BARANÓW OSP BARANÓW STRAŻ WOPT 10km 0:55:59
52 75 KORPUS BARBARA K 9 K OPEN 9 MSZCZONÓW 10km 0:56:24
53 41 ORACKA AGNIESZKA K 10 K OPEN 10 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OSP MILANÓWEK 10km 0:56:48
54 4 BARANSKI IRENEUSZ M 44 M OPEN 44 MILANÓWEK DOGON GRODZISK MAZOWIECKI 10km 0:56:59
55 5 BARTKIEWICZ KLAUDIA K 11 K OPEN 11 MUSUŁY GMINA 10km 0:57:00
56 51 STĘPNIEWSKI PIOTR M 45 M OPEN 45 PNIEWY 10km 0:58:26
57 3 ARAK RADOSŁAW M 46 M OPEN 46 ZIMNA WODA 10km 0:58:57
58 52 STOCKA MONIKA K 12 K OPEN 12 WYCINKI OSOWSKIE 10km 0:59:01
59 53 STOCKI ARTUR M 47 M OPEN 47 WYCINKI OSOWSKIE 10km 0:59:02
60 66 ZIELIŃSKI ŁUKASZ M 48 M OPEN 48 MOGIELNICA 10km 1:00:05
61 26 KOZLOWSKI ŁUKASZ M 49 M OPEN 49 ŻYRARDÓW #BBKTS 10km 1:00:14
62 14 GAJDA PIOTR M 50 M OPEN 50 GRZMIĄCA GMINA 10km 1:01:38
63 13 GAJDA BEATA K 13 K OPEN 13 GRZMIĄCA GMINA 10km 1:01:38
64 33 MARCINIAK MALWINA K 14 K OPEN 14 NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE 10km 1:01:39
65 76 KRUK ŁUKASZ M 51 M OPEN 51 BARANÓW OSP BARANÓW WOPT 10km 1:02:23
66 18 KAZIMIERSKA JOANNA K 15 K OPEN 15 KSIĄŻENICE OMEGABRUK 10km 1:02:34
67 42 PAWIŃSKI RAFAŁ M 52 M OPEN 52 ODRANO WOLA 10km 1:02:34
68 57 WICIŃSKA IZABELA K 16 K OPEN 16 ADAMÓW 10km 1:03:49
69 77 MELON OLIMPIA K 17 K OPEN 17 BARANÓW OSP BARANÓW OSP BARANÓW 10km 1:03:53
70 72 BOROWSKI PIOTR M 53 M OPEN 53 BARANÓW OSP BARANÓW OSP BARANÓW 10km 1:03:53
71 90 PETRYCKI MARCIN M 54 M OPEN 54 MARKÓW-ŚWIECIE PUMPIT 10km 1:04:09
72 28 KULIK PAWEŁ M 55 M OPEN 55 NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE OSP NOWE OPOLE 10km 1:04:10
73 43 PIERNIK WIOLA K 18 K OPEN 18 PIOTRKOWICE OSP SKUŁY GMINA OSP SKUŁY 10km 1:04:27
74 17 KALISZ-WIŚNIEWSKA DIANA K 19 K OPEN 19 WARSZAWA 10km 1:04:42
75 84 SZYSZKA MIROSLAW M 56 M OPEN 56 WARSZAWA FCS SUPERSZYCHA TEAM 10km 1:08:44
76 59 WICIŃSKI KONRAD M 57 M OPEN 57 ADAMÓW OSP SKUŁY 10km 1:09:58
77 16 KALINOWSKI ADAM M 58 M OPEN 58 ZĄBKI 10km 1:10:55
78 85 WIĘCKOWSKI JAROSŁAW M 59 M OPEN 59 BARANÓW OSP BARANÓW OSP BARANÓW 10km 1:13:28
79 89 SZAFRAN BEATA K 20 K OPEN 20 MARKÓW-ŚWIECIE 10km 1:15:20
80 87 KRASNODEMBSKA-LANGT MONIKA K 21 K OPEN 21 MARKÓW-ŚWIECIE 10km 1:15:21
81 74 JONIEC OLIWIA K 22 K OPEN 22 BARANÓW OSP BARANÓW WOPT 10km 1:16:18
82 78 RADWAŃSKA OLGA K 23 K OPEN 23 BARANÓW OSP BARANÓW OSP BARANÓW 10km 1:16:18
83 23 KOWALSKI HUBERT M 60 M OPEN 60 GRZEGORZEWICE GMINA 10km 1:21:26

5 DYCHA STRAŻACKA - Marsz Nordic Walking

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 144 BIELAWSKI LESZEK M 1 M OPEN 1 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 10km NW 1:05:07
2 172 ŚWIDEREK MARCIN M 2 M OPEN 2 SKIERNIEWICE PARKRUN SKIERNIEWICE 10km NW 1:07:13
3 185 KLIMCZAK ADAM M 3 M OPEN 3 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM 10km NW 1:08:40
4 166 STANECKA MACIEJ M 4 M OPEN 4 SKIERNIEWICE REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICE 10km NW 1:10:17
5 184 PUSZKARSKA MAŁGORZATA K 1 K OPEN 1 WARSZAWA GOSADI NORDIC TEAM 10km NW 1:11:47
6 156 NETKOWSKI WOJCIECH M 5 M OPEN 5 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10km NW 1:12:26
7 150 GIL WOJCIECH M 6 M OPEN 6 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:12:43
8 175 WASILEWSKI SŁAWOMIR M 7 M OPEN 7 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10km NW 1:12:55
9 148 GADOMSKI KRZYSZTOF M 8 M OPEN 8 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:12:58
10 155 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10km NW 1:12:59
11 186 ZAKRZEWSKI JAN M 9 M OPEN 9 KOZERY 10km NW 1:14:09
12 163 RADKE-WITCZAK EWELINA K 3 K OPEN 3 SKIERNIEWICE PARK RUN SKIERNIEWICE 10km NW 1:14:47
13 168 STANECKI MARCIN M 10 M OPEN 10 SKIERNIEWICE REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICE 10km NW 1:15:41
14 147 GADOMSKA MAŁGORZATA K 4 K OPEN 4 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:15:41
15 142 BERKOWSKA MARZENA K 5 K OPEN 5 ZABORÓW ZSP BORZĘCIN 10km NW 1:15:51
16 173 WALESZKO ANDRZEJ M 11 M OPEN 11 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10km NW 1:16:00
17 160 PIETRUSEWICZ JOANNA K 6 K OPEN 6 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10km NW 1:16:03
18 149 GAJ BOGNA K 7 K OPEN 7 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:16:44
19 178 LIPIŃSKA BOŻENNA K 8 K OPEN 8 BABOSZEWO NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:18:31
20 159 OLSZEWSKI JACEK M 12 M OPEN 12 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 10km NW 1:21:07
21 164 ROWIŃSKI PAWEŁ M 13 M OPEN 13 KUTNO NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:21:10
22 104 ŚWIERSZCZ BEATA K 9 K OPEN 9 WARSZAWA 10km NW 1:21:25
23 182 KAMIŃSKI JACEK M 14 M OPEN 14 ZAKRĘT SONSIEDZI TEAM 10km NW 1:21:27
24 174 WALESZKO ANNA K 10 K OPEN 10 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10km NW 1:22:48
25 167 STANECKA MAŁGORZATA K 11 K OPEN 11 SKIERNIEWICE REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICE 10km NW 1:23:10
26 187 KLISOWSKA ANNA K 12 K OPEN 12 SZCZĘSNE 10km NW 1:24:35
27 165 SKROŃSKA BEATA K 13 K OPEN 13 WIERZBIN ZSP BORZĘCIN 10km NW 1:24:46
28 146 HOLUK MARTA K 14 K OPEN 14 LATCHORZEW 0 10km NW 1:24:59
29 188 ŚWIERSZCZ ADAM M 15 M OPEN 15 ROZALIN OSP MŁOCHÓW 10km NW 1:25:27
30 183 REJMENTOWSKA SYLWIA K 15 K OPEN 15 WARSZAWA 10km NW 1:25:30
31 193 KORNATEK WIKTORIA K 16 K OPEN 16 GRODZISK MAZOWIECKI OSP KSIĄŻEWICE 10km NW 1:25:37
32 110 MROCZKA DOMINIKA K 17 K OPEN 17 GRODZISK MAZOWIECKI OSP KSIĄŻEWICE 10km NW 1:25:40
33 145 BOBAK NATALIA K 18 K OPEN 18 MILANÓWEK 10km NW 1:26:00
34 162 PRZYK KRZYSZTOF M 16 M OPEN 16 WARSZAWA LATAJĄCA ESKADRA 10km NW 1:26:25
35 153 IZRAELSKA KATARZYNA K 19 K OPEN 19 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 10km NW 1:28:36
36 143 BIELAWSKA ELWIRA K 20 K OPEN 20 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 10km NW 1:28:37
37 170 STETTNER ALICJA K 21 K OPEN 21 IZABELIN C 10km NW 1:29:28
38 171 SZCZEPANIK EWA K 22 K OPEN 22 PŁOCHOCIN 10km NW 1:29:29
39 161 POPIELCZYK ANNA K 23 K OPEN 23 MILANÓWEK 10km NW 1:30:48
40 151 GÓRECKA DOROTA K 24 K OPEN 24 WYCINKI OSOWSKIE 10km NW 1:30:49
41 192 TRZEŚNIAK MAGDALENA K 25 K OPEN 25 WARSZAWA SONSIEDZI 10km NW 1:32:40
42 141 BACDORF ALICJA K 26 K OPEN 26 GRODZISK MAZOWIECKI 10km NW 1:37:21
43 169 STANIAK MARIA K 27 K OPEN 27 GRZEGORZEWICE 10km NW 1:37:22
44 177 BARANIAK WIOLETTA K 28 K OPEN 28 CIEPŁE A OSP SKUŁY 10km NW 1:39:47
45 181 GRADKOWSKA-SZESZKO MARTA K 29 K OPEN 29 SKUŁY 10km NW 1:39:50
46 180 WŁODARKIEWICZ IWONA K 30 K OPEN 30 SKUŁY 10km NW 1:39:52
47 176 ZABŁOCKI KAROL M 17 M OPEN 17 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:39:54
48 158 NOSEK ROBERT M 18 M OPEN 18 WARSZAWA NOSKI TRZY 10km NW 1:39:56
49 190 SALUS JADWIGA K 31 K OPEN 31 ZĄBKI 10km NW 2:04:17
50 191 SALUS KRZYSZTOF M 19 M OPEN 19 ZĄBKI 10km NW 2:04:22

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ