Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
2 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Grupa Piotra | opłacono on-line |
3 | Bakuniak Hanna Bakuniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | MKP SZCZECIN | opłacono on-line |
4 | Woronik-Deskiewicz Urszula | Włocławek | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
5 | Skutkiewicz Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków | ENDURE TEAM | opłacono on-line |
6 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
7 | Szufladowicz Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
8 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
9 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SP 43 Gdańsk | opłacono on-line |
10 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
11 | Godzina Dawid | Wrocław | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
12 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
13 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | KS Delfin Gdynia | opłacono on-line |
14 | Sawickij Sergiej | Krzywy Róg / Gdynia | Ukraina | Start pływaków | Ukrainian Bike Family | opłacono on-line |
15 | Vokhminov Vladimir | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
16 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
17 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
18 | morawska aleksandra | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
19 | Gruchała Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
20 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
21 | Gruchała Aleksandra | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
22 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
23 | Mirny Zuzanna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
24 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
25 | Zaborowski Filip | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
26 | Krassowska Milena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | UKS 7 Sopot | |
27 | Hoppe Mateusz | gdansk | Polska | Start pływaków | sopocki klub zeglarski | opłacono on-line |
28 | Kaczmarzyk Wojciech | Kosakowo | Polska | Start pływaków | Phinance S.A. | opłacono on-line |
29 | Szalast Karolina | Rumia | Polska | Start pływaków | Tri Team Rumia | opłacono on-line |
30 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
31 | Rżyski Michał | Olsztyn | Polska | Start pływaków | Kormoran Olsztyn | opłacono on-line |
32 | Burzyński Łukasz | Słupsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
33 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
34 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
35 | Włoczewski Karol | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
36 | Bobryk Karolina | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
37 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
38 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
39 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Warsaw Masters Team | opłacono |
40 | Wojna hubert | RUMIA | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
41 | Brokowski Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
42 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | MalWin | opłacono |
43 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
44 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
45 | Kowalewska Ewelina | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
46 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos <3 | opłacono on-line |
47 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
48 | Krause Mateusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | UKS 7 | opłacono on-line |
49 | Krause Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
50 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | LKS Zorza Gdynia | |
51 | Zieliński Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
52 | Biegała Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
53 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
54 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
55 | Rżyski Marcin | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
56 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
57 | Mleczko Dorota | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line |
58 | Pawlikowski Pawel | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
59 | czerep cezary | STRASZYN | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
60 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Dzioba Team | opłacono on-line |
61 | Bogdański Łukasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
62 | Kowalewska Daria | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
63 | WACHOWSKI Ryszard | Gdynia | Polska | Start pływaków | STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
64 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Start pływaków | One Man Team - Poznań | opłacono on-line |
65 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
66 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
67 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
68 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
69 | Zielińska Maria | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
70 | Łoboda Tymoteusz | Mława | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
71 | Kalinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | |
72 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
73 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
74 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
75 | Koperski Andrzej | Berlin | Niemcy | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
76 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
77 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
78 | Janicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start pływaków | MTS Kwidzyn | opłacono on-line |
79 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
80 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | UKS Wodniacy Garczyn | |
81 | Grabarczyk Magdalena | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Torus Triathlon Team | opłacono on-line |
82 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
83 | Lewicki Andrzej | Płock | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
84 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start pływaków | Traktor team gm kwidzyn | |
85 | Stępniewski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
86 | Zinkiewicz Natalia | Lublin | Polska | Start pływaków | ||
87 | Zinkiewicz Agnieszka | Lublin | Polska | Start pływaków | ||
88 | Zinkiewicz Marzena | Lublin | Polska | Start pływaków | ||
89 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | ElektroniczneZapisy.pl Team |
Wyświetleń: 8820