Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
2 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
3 | Hoppe Mateusz | gdansk | Polska | Start pływaków | sopocki klub zeglarski | opłacono on-line |
4 | Kaczmarzyk Wojciech | Kosakowo | Polska | Start pływaków | Phinance S.A. | opłacono on-line |
5 | Szalast Karolina | Rumia | Polska | Start pływaków | Tri Team Rumia | opłacono on-line |
6 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
7 | Rżyski Michał | Olsztyn | Polska | Start pływaków | Kormoran Olsztyn | opłacono on-line |
8 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
9 | Włoczewski Karol | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
10 | Bobryk Karolina | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
11 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
12 | Wojna hubert | RUMIA | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
13 | Brokowski Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
14 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
15 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
16 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos <3 | opłacono on-line |
17 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
18 | Krause Mateusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | UKS 7 | opłacono on-line |
19 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | LKS Zorza Gdynia | |
20 | Godzina Dawid | Wrocław | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
21 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
22 | Bakuniak Hanna Bakuniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | MKP SZCZECIN | opłacono on-line |
23 | Woronik-Deskiewicz Urszula | Włocławek | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
24 | Skutkiewicz Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków | ENDURE TEAM | opłacono on-line |
25 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
26 | Szufladowicz Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
27 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
28 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SP 43 Gdańsk | opłacono on-line |
29 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
30 | Zinkiewicz Marzena | Lublin | Polska | Start pływaków | ||
31 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | KS Delfin Gdynia | opłacono on-line |
32 | Sawickij Sergiej | Krzywy Róg / Gdynia | Ukraina | Start pływaków | Ukrainian Bike Family | opłacono on-line |
33 | Vokhminov Vladimir | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
34 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
35 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
36 | Gruchała Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
37 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
38 | Gruchała Aleksandra | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
39 | Biegała Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
40 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
41 | Zinkiewicz Agnieszka | Lublin | Polska | Start pływaków | ||
42 | Zinkiewicz Natalia | Lublin | Polska | Start pływaków | ||
43 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start pływaków | Traktor team gm kwidzyn | |
44 | Grabarczyk Magdalena | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Torus Triathlon Team | opłacono on-line |
45 | Janicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start pływaków | MTS Kwidzyn | opłacono on-line |
46 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
47 | Kalinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | |
48 | Łoboda Tymoteusz | Mława | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
49 | Zielińska Maria | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
50 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
51 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
52 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Start pływaków | One Man Team - Poznań | opłacono on-line |
53 | WACHOWSKI Ryszard | Gdynia | Polska | Start pływaków | STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
54 | Zieliński Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
55 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
56 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
57 | Rżyski Marcin | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
58 | czerep cezary | STRASZYN | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
59 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
60 | Pawlikowski Pawel | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
61 | Mleczko Dorota | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line |
62 | morawska aleksandra | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
63 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Grupa Piotra | opłacono on-line |
64 | Krause Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
65 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
66 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
67 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
68 | Zaborowski Filip | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
69 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
70 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
71 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Dzioba Team | opłacono on-line |
72 | Mirny Zuzanna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
73 | Krassowska Milena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | UKS 7 Sopot | |
74 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
75 | Koperski Andrzej | Berlin | Niemcy | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
76 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
77 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | UKS Wodniacy Garczyn | |
78 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
79 | Kowalewska Daria | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
80 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | MalWin | opłacono |
81 | Burzyński Łukasz | Słupsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
82 | Stępniewski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
83 | Lewicki Andrzej | Płock | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
84 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
85 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
86 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Warsaw Masters Team | opłacono |
87 | Kowalewska Ewelina | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
88 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
89 | Bogdański Łukasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono |
Wyświetleń: 8871