Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strucinski Mikolaj | Wolomin | Polska | Mini Exstrim | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | opłacono on-line |
2 | Tlaga Krzysztof Tlaga | Warszawa | Polska | Rowery | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
3 | Łazicki Jakub | Kobyłka | Polska | Bieg Główny | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line |
4 | Łazicki Przemysław | Kobyłka | Polska | Bieg Główny | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line |
5 | Moćko Daniel | Wołomin | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |
6 | Dołęgowski Jakub | Kobyłka | Polska | Rowery dzieci D3/C3 | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
7 | Denis Sstanisław | Radzymin | Polska | Morsowa Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
8 | Kula Grzegorz | Wołomin | Polska | Mini Exstrim | opłacono on-line | |
9 | Pruszyński Bbłażej | Wołomin | Polska | Rowery dzieci D3/C3 | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line |
10 | Dzięcioł Jakub | Wołomin | Polska | Mini Exstrim | ||
11 | Strzęboszewski Piotr | Zabki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
12 | Pawlak Miłosz Napłoszek | Wolomin | Polska | Mini Exstrim | opłacono on-line | |
13 | Pawlak Gabriela Napłoszek | Wolomin | Polska | Mini Exstrim | opłacono on-line | |
14 | Skórka Emil | Węgrów | Polska | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
15 | Strucinski Mikołaj | Wołomin | Polska | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | opłacono on-line |
16 | Strucinska Anna | Wołomin | Polska | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | opłacono on-line |
17 | Ziółkowska Anna | WARSZAWA | Polska | Exstrim | Hardcorowe wychylylybymy | opłacono on-line |
18 | Lech Mateusz | Otwock | Polska | Exstrim | Hardcorowe wychylylybymy | opłacono on-line |
19 | Łozak-Sereda Barbara | Wołomin | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
20 | Sereda Grzegorz | Wołomin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
21 | Maciej Kwarta | Bolszewo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
22 | Zalewski Andrzej | Warszawa | Polska | Mila | Team Nutrilite | opłacono on-line |
23 | Pielak Kasia | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
24 | Kędzierski Jarosław . | Radzymin | Polska | Exstrim | 2FAST4YOU | opłacono on-line |
25 | Kędzierski Jarosław | Radzymin | Polska | Bieg Główny | 2FAST4YOU | opłacono on-line |
26 | Denis Małgorzata | Radzymin | Polska | Morsowa Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
27 | Denis Stanisław | Radzymin | Polska | Bieg Główny | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
28 | Górski Tomasz | Ząbki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
29 | Morawska Maja | Ząbki | Polska | Mini Exstrim | opłacono on-line | |
30 | Sikorski Bartosz | Ząbki | Polska | Mini Exstrim | opłacono on-line | |
31 | Wolentarski Kacper | Kobyłka | Polska | Bieg dzieci | ||
32 | Wawrzak Monika | Dubrawa | Polska | Bieg Główny | Morsowa Dubrawa | opłacono on-line |
33 | Domański Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny | Morsowa Dubrawa | opłacono on-line |
34 | Komorzycki Janusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
35 | Mazan Maria | Kobyłka | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
36 | Czarnecka Anna | Zielonka | Polska | Mini Exstrim | KateActive | opłacono on-line |
37 | Czarnecki Igor | Zielonka | Polska | Bieg Główny | KateActive | opłacono on-line |
38 | Czarnecki Zbigniew | Zielonka | Polska | Nordic Walking | KateActive | opłacono on-line |
39 | Czarnecka Katarzyna | Zielonka | Polska | Nordic Walking | KateActive | opłacono on-line |
40 | Mikitiuk Katarzyna | Marki | Polska | Mila | opłacono on-line | |
41 | Mikitiuk Alicja | MARKI | Polska | Mila | opłacono on-line | |
42 | Zbrzeżny Gucio | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
43 | Szot Maria | Ujazd | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
44 | Jachimowski Olinek | Duczki | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
45 | Serafin Adam | Sulejówek | Republika Środkowoafrykańska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
46 | Wojtkowski Piotr | Kobyłka | Polska | Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
47 | Grajewski Artur | Warszawa | Polska | Bieg Główny | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
48 | Spalińska Kamila | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
49 | Pruszyński Błażej | Wołomin | Polska | Mini Exstrim | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line |
50 | Pruszyńska Gabrysia | Wołomin | Polska | Mini Exstrim | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line |
51 | Krzyżanowski Kacper | Ząbki | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
52 | Dobrowolski Kondziu | Warszawa | Polska | Mini Exstrim | opłacono on-line | |
53 | Duch Emil | Warszawa | Polska | Bieg Główny | JB Warsaw | opłacono on-line |
54 | Kwiatkowski Jakub | Marki | Polska | Mini Exstrim | opłacono on-line | |
55 | Dobrowolski Konrad | Warszawa | Polska | Rowery dzieci D3/C3 | opłacono on-line | |
56 | Portacha Michalina | Wołomin | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
57 | Maćkowski Adi | Zagościniec | Polska | Mini Exstrim | opłacono on-line | |
58 | Maćkowski Radek | Zagościniec | Polska | Mini Exstrim | opłacono on-line | |
59 | Klejment Antoni | Kobyłka | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
60 | Portacha Jarosław | Wołomin | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
61 | Czop Zofia | Ząbki | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
62 | WIELOGÓRSKI Antoni | Kobyłka | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
63 | WIELOGÓRSKI Jakub | KOBYŁKA | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
64 | WIELOGÓRSKA KATARZYNA | Kobyłka | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
65 | Górski Alan | Ząbki | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
66 | Hotel Sebastian | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
67 | Hotel Arkadiusz | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
68 | Tryksza Jagoda | Ząbki | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
69 | Tryksza Amelia | Ząbki | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
70 | Idzikowski Jakub | Ząbki | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
71 | Idzikowska Kaja | Ząbki | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
72 | Żebrowska Alicja | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
73 | Żebrowski Szymon | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
74 | Dzięcioł Aleksandra | Wół | Polska | Bieg dzieci | UKS AMP Victoria Radzymin | |
75 | Żebrowski Dariusz | Warszawa | Polska | Bieg Główny | JacekBiega Running Team | opłacono on-line |
76 | Bąk Wojtek | Stare Lipiny | Polska | Bieg dzieci | Zabiegany Wołomin | |
77 | Bąk Jarek | Stare Lipiny | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |
78 | Matusiak Karol | Wołomin | Polska | Bieg Główny | Słoneczny Patrol | opłacono on-line |
79 | Karwowska Paulina | Pisz | Polska | Exstrim | opłacono on-line | |
80 | Chodakowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
81 | Walczak Oliwier | Ząbki | Polska | Bieg dzieci | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | opłacono on-line |
82 | Nejfeld Hanna | Ząbki | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||
83 | Jachimowski Oliwier | Duczki | Polska | Exstrim | opłacono on-line | |
84 | Wawer Antonia | Chotomów | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | Pro Family Sport Team | |
85 | Sochocki Dariusz | Legionowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
86 | Ogończyk Donata | Legionowo | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
87 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | Vege Runers, Kriofaza Pruszków | opłacono on-line |
88 | Szczepaniak Michalina | Wołomin | Polska | Bieg dzieci | ||
89 | Marchewka Agnieszka | Kobyłka | Polska | Mila | opłacono on-line | |
90 | Orliński Dariusz | Legionowo | Polska | Bieg dzieci | przedszkole nr 6 | opłacono on-line |
91 | Orlińska Magdalena | Legionowo | Polska | Bieg dzieci | SP 3 Legionowo | opłacono on-line |
92 | Orlińska Julia | Legionowo | Polska | Bieg dzieci | SP 3 Legionowo | opłacono on-line |
93 | Orliński Tomasz | Legionowo | Polska | Bieg Główny | BHP ORLINSCY | opłacono on-line |
94 | Szczechura Eliza | KOBYŁKA | Polska | Morsowa Mila | opłacono on-line | |
95 | Szczechura Mikołaj | KOBYŁKA | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
96 | Szczechura Alicja | Szczechura | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
97 | Wolentarski Przemysław | Kobyłka | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
98 | BUTOR ARKADIUSZ | Małkinia Górna | Polska | Nordic Walking | Ostrów Biega/Następny Krok | opłacono on-line |
99 | Wieczorek Dariusz | LEGIONOWO | Polska | Bieg Główny | KB Legionowo | opłacono on-line |
100 | Chojnacki Mikołaj | Warszawa | Polska | Morsowa Mila | opłacono on-line |
Wyświetleń: 30552