Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moćko Daniel | Wołomin | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |
2 | Dołęgowski Jakub | Kobyłka | Polska | Rowery dzieci D3/C3 | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
3 | Denis Sstanisław | Radzymin | Polska | Morsowa Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
4 | Dzięcioł Jakub | Wołomin | Polska | Mini Exstrim | ||
5 | Skórka Emil | Węgrów | Polska | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
6 | Denis Małgorzata | Radzymin | Polska | Morsowa Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
7 | Denis Stanisław | Radzymin | Polska | Bieg Główny | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
8 | Wolentarski Kacper | Kobyłka | Polska | Bieg dzieci | ||
9 | Krzyżanowski Kacper | Ząbki | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
10 | WIELOGÓRSKI Antoni | Kobyłka | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
11 | Górski Alan | Ząbki | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
12 | Dzięcioł Aleksandra | Wół | Polska | Bieg dzieci | UKS AMP Victoria Radzymin | |
13 | Bąk Wojtek | Stare Lipiny | Polska | Bieg dzieci | Zabiegany Wołomin | |
14 | Bąk Jarek | Stare Lipiny | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |
15 | Nejfeld Hanna | Ząbki | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||
16 | Wawer Antonia | Chotomów | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | Pro Family Sport Team | |
17 | Szczepaniak Michalina | Wołomin | Polska | Bieg dzieci | ||
18 | Jaguszewski Piotr Jaguszewski | Sulejówek | Polska | Bieg Główny | ||
19 | Wojno Eryk | Zagościniec | Polska | Mila | DJ Magnus | |
20 | Jędrzycka - Pniewska Karin | Warszawa | Polska | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
21 | Czerwiński Piotr | Warszawa | Polska | Bieg Główny | Radość biegania | |
22 | Wróblewska Oliwia. | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | ||
23 | Wróblewska Oliwia | Warszawa | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
24 | Małecki Maciej | Warszawa | Polska | Exstrim | Runner 2.5 | |
25 | Wiśniewska Natalia | Zawady | Polska | Bieg Główny | ||
26 | Dzięcioł Włodek | Wołomin | Polska | Pakiet Ful + Rower (uczestnictwo we wszystkich biegach oraz Jazda rowerem) | ||
27 | Pomiński Romuald | Wołomin | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | |
28 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | Nordic Walking | Subteno | |
29 | Kossakowski Bartosz | Marki | Polska | Bieg Główny | ||
30 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Nordic Walking | Koci Pazur | |
31 | Moćko Justyna | Wołomin | Polska | Bieg dzieci | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
32 | Moćko Justynka | Wołomin | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
33 | Moćko Beata | Wolomin | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||
34 | Panufnik Marianna | Warszawa | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
35 | Pietrusewicz Joanna | Warszawa | Polska | Nordic Walking | ||
36 | Szulik Maja | Grabina | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
37 | Szulik Amelia | Grabina | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
38 | Szulik Mikołaj | Grabina | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
39 | Łączyńska Matylda | Izabelin C | Polska | Mini Exstrim | Izabelin Na Start | |
40 | Podolak Ewelina | Izabelin C | Polska | Exstrim | Izabelin Na Start | |
41 | Kielczyk Hubert | Papiernia | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
42 | JAKOWIECKA KAROLINA | Warszawa | Polska | Nordic Walking | ||
43 | GURGON Arkadiusz GURGON | Kobyłka | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |
44 | Wanowski Andrzej | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg Główny | ||
45 | Janiszewska Katarzyna | Nadarzyn | Polska | Bieg Główny | ||
46 | Banaszkiewicz Marcin | Nasielsk | Polska | Bieg Główny | Lider Winnica | |
47 | Wojtasiewicz Agnieszka | Ostrówek | Polska | Nordic Walking | Włóczykije Ostrówek | |
48 | Matuszewska Dominika | Kobyłka | Polska | Mila | ||
49 | Barszczewska Marta | Warszawa | Polska | Nordic Walking | ||
50 | Opiatowski Ryszard | Kobyłka | Polska | Bieg Główny | ||
51 | Makowski Marcin | Zagościniec | Polska | Nordic Walking | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
52 | Makowska Sławka | Zagościniec | Polska | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
53 | Duraj Blanka | Ząbki | Polska | Bieg dzieci | ||
54 | Duraj Lena | Ząbki | Polska | Bieg dzieci | ||
55 | Radziszewski Maciej | Siemiatycze | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |
56 | Grabińska Gizela | Warszawa-Wesoła | Polska | Bieg Główny | AZS UW/ DREAM RUN | |
57 | kotowski dariusz | marki | Polska | Bieg Główny | ||
58 | KONDROWSKI RADOSŁAW | ZĄBKI | Polska | Bieg dzieci | ||
59 | Parzyszek Anna Parzyszek | Ząbki | Polska | Bieg Główny | ||
60 | Dąbrowska Nikola | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | ||
61 | Dąbrowska Wiktoria | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | ||
62 | Dąbrowski Paweł | Warszawa | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||
63 | Skubisz- Dąbrowska Justyna | Warszawa | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||
64 | Zdunek Weronika | Kobyłka | Polska | Bieg dzieci | ||
65 | Bojar Paweł | Warszawa | Polska | Bieg Główny |
Wyświetleń: 30589