Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Tur Karolina | Warszawa | Polska | Mila | opłacono on-line | |
102 | Kalina Panufnik Kalina | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
103 | Jaguszewski Piotr Jaguszewski | Sulejówek | Polska | Bieg Główny | ||
104 | Wojno Eryk | Zagościniec | Polska | Mila | DJ Magnus | |
105 | Jędrzycka - Pniewska Karin | Warszawa | Polska | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
106 | Roman Przemysław | Wołomin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
107 | Przyborowska Sylwia | Emilianów | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
108 | Rogala Katarzyna | Okuniew | Polska | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
109 | Olszewski Bernard | Okuniew | Polska | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
110 | Windloch Szymon | Kobyłka | Polska | Bieg dzieci | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
111 | Windloch Emilia | Kobyłka | Polska | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
112 | Matczuk Konrad | Wołomin | Polska | Exstrim | opłacono on-line | |
113 | Kańciała Rafał | Lipinki | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | opłacono on-line | |
114 | Bielawski Leszek | Okuniew | Polska | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
115 | Danielski Waldemar | Sokołów Podlaski | Polska | Nordic Walking | JETSECURITY | opłacono on-line |
116 | Czerwiński Piotr | Warszawa | Polska | Bieg Główny | Radość biegania | |
117 | Wąsowska Marylka | Zagościniec | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
118 | Rudnik Seweryn | Lipinki | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
119 | Rudnik Sylwia | Lipinki | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
120 | Bader-Strzała Adrianna | Warszawa | Polska | Rowery dzieci D2/C2 | Pro Family Sport Team | opłacono on-line |
121 | Wróblewski Adrian. | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
122 | Wróblewska Oliwia. | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | ||
123 | Wróblewska Oliwia | Warszawa | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
124 | Wróblewski Adrian | Warszawa | Polska | Rowery dzieci D2/C2 | opłacono on-line | |
125 | Małecki Maciej | Warszawa | Polska | Exstrim | Runner 2.5 | |
126 | Wiśniewska Natalia | Zawady | Polska | Bieg Główny | ||
127 | Trzciński Staś | Zielonka | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
128 | Trzciński Ignacy | Zielonka | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
129 | Zakowicz Paweł | Halinów | Polska | Bieg Główny | Piechotą po Schodach | opłacono on-line |
130 | Pękacki Krzysztof | Okuniew | Polska | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
131 | Majchrzyk Agnieszka | Okuniew | Polska | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
132 | Pękacka Weronika | Okuniew | Polska | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
133 | Sinicki Krystian | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
134 | Wiec zorek Michał | Warszawa | Polska | Exstrim | opłacono on-line | |
135 | Wieczorek Michał | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
136 | Olszewski Jacek | Okuniew | Polska | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
137 | Olszewska Iwona | Okuniew | Polska | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line |
138 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
139 | Pieńkosz Paweł | Domosław | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
140 | Dzięcioł Włodek | Wołomin | Polska | Pakiet Ful + Rower (uczestnictwo we wszystkich biegach oraz Jazda rowerem) | ||
141 | Gwiazdowska Magdalena | Kobyłka | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
142 | Świąder Ania | Opoczno | Polska | Exstrim | opłacono on-line | |
143 | Pomiński Romuald | Wołomin | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | |
144 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | Nordic Walking | Subteno | |
145 | Krzak Magdalena | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
146 | Grabowski Maciej | Zielonka | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
147 | Serafin Piotr | Sulejówek | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
148 | Glapiński Igor | Tarczyn | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
149 | Michalski Robert | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
150 | Kossakowski Bartosz | Marki | Polska | Bieg Główny | ||
151 | Filipczuk Dariusz | Zielonka | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
152 | Stasiak Piotr Stasiak | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
153 | Przybylski Piotr Przybylski | Warszawa | Polska | Bieg Główny | Bike Salon Team | opłacono on-line |
154 | Harasimiuk Norbert | Słupno | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
155 | Matak Sandra | Radzymin | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
156 | Matak Wojtek | Radzymin | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
157 | Król Dariusz Król | Wołomin | Polska | Exstrim | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
158 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Nordic Walking | Koci Pazur | |
159 | Rybner Gabriela | Ostrówek | Polska | Bieg dzieci | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line |
160 | Gurzęda Zuzanna | Chrzęsne | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
161 | Gruca Michał | Radzymin | Polska | Rowery dzieci D3/C3 | opłacono on-line | |
162 | Przybylski Witold | Wiązowna | Polska | Bieg dzieci | Bike Salon Team | opłacono on-line |
163 | Przybylska Zofia | Wiązowna | Polska | Bieg dzieci | Bike Salon Team | opłacono on-line |
164 | Tarnowska Justyna Tarnowska | Wiązowna | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
165 | Moćko Justyna | Wołomin | Polska | Bieg dzieci | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
166 | Moćko Justynka | Wołomin | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
167 | Moćko Beata | Wolomin | Polska | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||
168 | Panufnik Marianna | Warszawa | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
169 | Panufnik Kalina | Warszawa | Polska | Rowery dzieci D2/C2 | opłacono on-line | |
170 | Kowalska Monika | Warszawa | Polska | Bieg Główny | I-Sport | opłacono on-line |
171 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
172 | Barnaś Ilona | Warszawa | Polska | Mila | opłacono on-line | |
173 | Marszal Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg Główny | Psychopata Biegowy | opłacono on-line |
174 | Świstek Dariusz | Wieliszew | Polska | Nordic Walking | Wieliszew Heron Team | opłacono on-line |
175 | Popławska Agnieszka | Ostrówek | Polska | Mila | opłacono on-line | |
176 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
177 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
178 | Piwko Damian | Duczki | Polska | Mila | PIWKO RUN TEAM | opłacono on-line |
179 | Pietrusewicz Joanna | Warszawa | Polska | Nordic Walking | ||
180 | Szulik Majka | Grabina | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
181 | Szulik Amelka | Grabina | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
182 | Szulik Mikołajek | Grabina | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
183 | Szulik Maja | Grabina | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
184 | Waleszko Adam | Warszawa | Polska | Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono on-line |
185 | Waleszko Anna | Warszawa | Polska | Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono on-line |
186 | Waleszko Andrzej | Warszawa | Polska | Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono on-line |
187 | Szulik Amelia | Grabina | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
188 | Szulik Mikołaj | Grabina | Polska | Rowery dzieci D1/C1 | ||
189 | Maćkowski Daniel | Zagościniec | Polska | Mila | opłacono on-line | |
190 | Maćkowski Adrian | Zagościniec | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
191 | Maćkowski Radosław | Zagościniec | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
192 | Kądzielska Magdalena | Koczargi Stare | Polska | Exstrim | Izabelin Na Start | opłacono on-line |
193 | Kalwarczyk Mariusz | Izabelin | Polska | Exstrim | opłacono on-line | |
194 | Łączyńska Matylda | Izabelin C | Polska | Mini Exstrim | Izabelin Na Start | |
195 | Sierakowska Maja | Wołomin | Polska | Bieg dzieci | opłacono on-line | |
196 | Podolak Ewelina | Izabelin C | Polska | Exstrim | Izabelin Na Start | |
197 | Rudzińska-Sierakowska Lidia | Wołomin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
198 | Sierakowski Sebastian | Wołomin | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
199 | Zalewski Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg Główny | opłacono on-line | |
200 | Tymiński Kamil | Duczki | Polska | Mila | PIWKO RUN TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 30606