Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#NoToSteryd | |||||||||
1 | Kawa Michał | Sulejówek | Mila | #NoToSteryd | opłacono on-line | ||||
2 | Kawa Michał | Sulejówek | Bieg Główny | #NoToSteryd | opłacono on-line | ||||
2FAST4YOU | |||||||||
3 | Kędzierski Jarosław . | Radzymin | Exstrim | 2FAST4YOU | opłacono on-line | ||||
4 | Kędzierski Jarosław | Radzymin | Bieg Główny | 2FAST4YOU | opłacono on-line | ||||
AZS AWF Warszawa | |||||||||
5 | Rzewuski Tymon | Kobyłka | Mini Exstrim | AZS AWF Warszawa | opłacono on-line | ||||
AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki | |||||||||
6 | Lutomirska Asia | Łomianki | Bieg dzieci | AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki | opłacono on-line | ||||
AZS UW/ DREAM RUN | |||||||||
7 | Grabińska Gizela | Warszawa-Wesoła | Bieg Główny | AZS UW/ DREAM RUN | |||||
Akademia PiLkarska Champions | |||||||||
8 | Jarek Jakub | Mińsk Mazowiecki | Bieg dzieci | Akademia PiLkarska Champions | opłacono on-line | ||||
BHP ORLINSCY | |||||||||
9 | Orliński Tomasz | Legionowo | Bieg Główny | BHP ORLINSCY | opłacono on-line | ||||
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | |||||||||
10 | Walczak Oliwier | Ząbki | Bieg dzieci | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | opłacono on-line | ||||
11 | Macura Szymon | Ząbki | Bieg dzieci | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | opłacono on-line | ||||
12 | Macura Anna | Ząbki | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | opłacono on-line | ||||
Beye Kohane | |||||||||
13 | Andrzejewski Kamil | Wyszków | Exstrim | Beye Kohane | opłacono on-line | ||||
14 | Andrzejewska Monika | Wyszków | Exstrim | Beye Kohane | opłacono on-line | ||||
Biegam dla Sandry i Roberta | |||||||||
15 | Kluj Bogusław | Zakręt | Bieg Główny | Biegam dla Sandry i Roberta | opłacono on-line | ||||
Bike Salon Team | |||||||||
16 | Przybylski Piotr Przybylski | Warszawa | Bieg Główny | Bike Salon Team | opłacono on-line | ||||
17 | Przybylski Witold | Wiązowna | Bieg dzieci | Bike Salon Team | opłacono on-line | ||||
18 | Przybylska Zofia | Wiązowna | Bieg dzieci | Bike Salon Team | opłacono on-line | ||||
Bóbr Tłuszcz | |||||||||
19 | Gotowiec Darek | Tłuszcz | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | Bóbr Tłuszcz | opłacono on-line | ||||
CrossBox Mrągowo | |||||||||
20 | Piekarska-Kodź Martyna | Mrągowo | Exstrim | CrossBox Mrągowo | opłacono on-line | ||||
Crossfit Dziki | |||||||||
21 | Śmiałek Jaro | Wołomin | Exstrim | Crossfit Dziki | opłacono on-line | ||||
22 | Śmiałek Jarosław | Wołomin | Morsowa Mila | Crossfit Dziki | opłacono on-line | ||||
DJ Magnus | |||||||||
23 | Wojno Eryk | Zagościniec | Mila | DJ Magnus | |||||
Do morza z gór | |||||||||
24 | Mituła Łukasz | Warszawa | Pakiet Ful + Rower (uczestnictwo we wszystkich biegach oraz Jazda rowerem) | Do morza z gór | opłacono on-line | ||||
Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | |||||||||
25 | Łazicki Jakub | Kobyłka | Bieg Główny | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line | ||||
26 | Łazicki Przemysław | Kobyłka | Bieg Główny | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line | ||||
27 | Pruszyński Bbłażej | Wołomin | Rowery dzieci D3/C3 | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line | ||||
28 | Pruszyński Błażej | Wołomin | Mini Exstrim | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line | ||||
29 | Pruszyńska Gabrysia | Wołomin | Mini Exstrim | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line | ||||
30 | Pomiński Romuald | Wołomin | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | |||||
31 | Rossa Anna | Kobyłka | Mila | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | opłacono on-line | ||||
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||||||
32 | Strucinski Mikolaj | Wolomin | Mini Exstrim | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | opłacono on-line | ||||
33 | Dołęgowski Jakub | Kobyłka | Rowery dzieci D3/C3 | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
34 | Denis Sstanisław | Radzymin | Morsowa Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
35 | Skórka Emil | Węgrów | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
36 | Strucinski Mikołaj | Wołomin | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | opłacono on-line | ||||
37 | Strucinska Anna | Wołomin | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | opłacono on-line | ||||
38 | Denis Małgorzata | Radzymin | Morsowa Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
39 | Denis Stanisław | Radzymin | Bieg Główny | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
40 | Jędrzycka - Pniewska Karin | Warszawa | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
41 | Moćko Justynka | Wołomin | Rowery dzieci D1/C1 | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
42 | Makowski Marcin | Zagościniec | Nordic Walking | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
43 | Makowska Sławka | Zagościniec | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
44 | DZIEL AGNIESZKA | KOBYŁKA | Mila | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | opłacono on-line | ||||
45 | Szczypkowski Krzysztof | Warszawa | Bieg Główny | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | opłacono on-line | ||||
46 | Kodź Dominika | Kobyłka | Exstrim | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | opłacono on-line | ||||
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||||||
47 | Moćko Justyna | Wołomin | Bieg dzieci | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
Gang Anielic | |||||||||
48 | Kownacka Magdalena | Józefów | Exstrim | Gang Anielic | opłacono on-line | ||||
49 | Kownacka Matylda | Józefów | Mini Exstrim | Gang Anielic | opłacono on-line | ||||
Gang Aniołów | |||||||||
50 | Godlewski Kacper | Wołomin | Mini Exstrim | Gang Aniołów | opłacono on-line | ||||
51 | Godlewski Adam | Wołomin | Exstrim | Gang Aniołów | opłacono on-line | ||||
Hardcorowe wychylylybymy | |||||||||
52 | Ziółkowska Anna | WARSZAWA | Exstrim | Hardcorowe wychylylybymy | opłacono on-line | ||||
53 | Lech Mateusz | Otwock | Exstrim | Hardcorowe wychylylybymy | opłacono on-line | ||||
I-Sport | |||||||||
54 | Kowalska Monika | Warszawa | Bieg Główny | I-Sport | opłacono on-line | ||||
Izabelin Na Start | |||||||||
55 | Kądzielska Magdalena | Koczargi Stare | Exstrim | Izabelin Na Start | opłacono on-line | ||||
56 | Łączyńska Matylda | Izabelin C | Mini Exstrim | Izabelin Na Start | |||||
57 | Podolak Ewelina | Izabelin C | Exstrim | Izabelin Na Start | |||||
JB Warsaw | |||||||||
58 | Duch Emil | Warszawa | Bieg Główny | JB Warsaw | opłacono on-line | ||||
JETSECURITY | |||||||||
59 | Danielski Waldemar | Sokołów Podlaski | Nordic Walking | JETSECURITY | opłacono on-line | ||||
JacekBiega Running Team | |||||||||
60 | Żebrowski Dariusz | Warszawa | Bieg Główny | JacekBiega Running Team | opłacono on-line | ||||
KB Legionowo | |||||||||
61 | Wieczorek Dariusz | LEGIONOWO | Bieg Główny | KB Legionowo | opłacono on-line | ||||
KS Zielono-Czarni | |||||||||
62 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Bieg dzieci | KS Zielono-Czarni | opłacono on-line | ||||
Kamyk Radzymin MTB Team | |||||||||
63 | Dorsz Jacek | Wołomin | Rowery | Kamyk Radzymin MTB Team | opłacono on-line | ||||
64 | Dorsz Aleksandra | Wołomin | Rowery dzieci D2/C2 | Kamyk Radzymin MTB Team | opłacono on-line | ||||
KateActive | |||||||||
65 | Czarnecka Anna | Zielonka | Mini Exstrim | KateActive | opłacono on-line | ||||
66 | Czarnecki Igor | Zielonka | Bieg Główny | KateActive | opłacono on-line | ||||
67 | Czarnecki Zbigniew | Zielonka | Nordic Walking | KateActive | opłacono on-line | ||||
68 | Czarnecka Katarzyna | Zielonka | Nordic Walking | KateActive | opłacono on-line | ||||
Kobyłka | |||||||||
69 | Marcinkiewicz Katarzyna | Kobyłka | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | Kobyłka | opłacono on-line | ||||
Koci Pazur | |||||||||
70 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Nordic Walking | Koci Pazur | |||||
Lekkoatleci z Otwocka | |||||||||
71 | Donica Patryk | Otwock | Bieg dzieci | Lekkoatleci z Otwocka | opłacono on-line | ||||
Lider Winnica | |||||||||
72 | Banaszkiewicz Marcin | Nasielsk | Bieg Główny | Lider Winnica | |||||
Love Life | |||||||||
73 | Godlewski Krzysztof | warszawa | Bieg Główny | Love Life | opłacono on-line | ||||
Markowi Biegacze | |||||||||
74 | Szymanski Lukasz | Marki | Pakiet Ful + Rower (uczestnictwo we wszystkich biegach oraz Jazda rowerem) | Markowi Biegacze | opłacono on-line | ||||
Mińska Grupa Rowerowa | |||||||||
75 | Perczyński Tadeusz | Mińsk Mazowiecki | Nordic Walking | Mińska Grupa Rowerowa | opłacono on-line | ||||
76 | Łukasiak Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | Pakiet Ful + Rower (uczestnictwo we wszystkich biegach oraz Jazda rowerem) | Mińska Grupa Rowerowa | opłacono on-line | ||||
Morsowa Dubrawa | |||||||||
77 | Wawrzak Monika | Dubrawa | Bieg Główny | Morsowa Dubrawa | opłacono on-line | ||||
78 | Domański Tomasz | Warszawa | Bieg Główny | Morsowa Dubrawa | opłacono on-line | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
79 | Wojtkowski Piotr | Kobyłka | Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
80 | Gadomski Krzysztof | Warszawa | Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
81 | reda alicja | warszawa | Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
82 | Zabłocki Karol | Warszawa | Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
83 | Borkowski Leszek | Grabianów | Nordic Walking | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono on-line | ||||
Ostrów Biega/Następny Krok | |||||||||
84 | BUTOR ARKADIUSZ | Małkinia Górna | Nordic Walking | Ostrów Biega/Następny Krok | opłacono on-line | ||||
Ostrów biega | |||||||||
85 | Składanek Zuzanna | Morzyczyn Włościański | Pakiet Ful + Rower (uczestnictwo we wszystkich biegach oraz Jazda rowerem) | Ostrów biega | opłacono on-line | ||||
PASJA Nordic Walking | |||||||||
86 | Waleszko Adam | Warszawa | Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
87 | Waleszko Anna | Warszawa | Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
88 | Waleszko Andrzej | Warszawa | Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
89 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
90 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Nordic Walking | PASJA Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
PIWKO RUN TEAM | |||||||||
91 | Piwko Damian | Duczki | Mila | PIWKO RUN TEAM | opłacono on-line | ||||
92 | Tymiński Kamil | Duczki | Mila | PIWKO RUN TEAM | opłacono on-line | ||||
Piechotą po Schodach | |||||||||
93 | Zakowicz Paweł | Halinów | Bieg Główny | Piechotą po Schodach | opłacono on-line | ||||
Pokątną team | |||||||||
94 | Peluch Katarzyna | Warszawa (Wola) | Nordic Walking | Pokątną team | opłacono on-line | ||||
95 | Łukaszenko Agnieszka | Warszawa | Nordic Walking | Pokątną team | opłacono on-line | ||||
Pro Family Sport Team | |||||||||
96 | Wawer Antonia | Chotomów | Rowery dzieci D1/C1 | Pro Family Sport Team | |||||
97 | Bader-Strzała Adrianna | Warszawa | Rowery dzieci D2/C2 | Pro Family Sport Team | opłacono on-line | ||||
Psychopata Biegowy | |||||||||
98 | Marszal Mariusz | Warszawa | Bieg Główny | Psychopata Biegowy | opłacono on-line | ||||
RMF4RT Gladiators | |||||||||
99 | Tomiczak Marta | Warszawa | Exstrim | RMF4RT Gladiators | opłacono on-line | ||||
Radość biegania | |||||||||
100 | Czerwiński Piotr | Warszawa | Bieg Główny | Radość biegania | |||||
RedDoor TEAM | |||||||||
101 | Orych Maarek | Marki | Rowery | RedDoor TEAM | opłacono on-line | ||||
102 | Orych Hanna | Marki | Mila | RedDoor TEAM | opłacono on-line | ||||
103 | Orych Iwona | Marki | Mila | RedDoor TEAM | opłacono on-line | ||||
104 | Orych Marek | Marki | Mila | RedDoor TEAM | opłacono on-line | ||||
Run Czarnów | |||||||||
105 | Skrojna Anna | Czarnów Konstancin-Jeziorna | Bieg Główny | Run Czarnów | opłacono on-line | ||||
106 | Harabin Justyna | Czarnów | Bieg Główny | Run Czarnów | opłacono on-line | ||||
107 | Harabin Kinga | Czarnów | Bieg Główny | Run Czarnów | opłacono on-line | ||||
Runner 2.5 | |||||||||
108 | Małecki Maciej | Warszawa | Exstrim | Runner 2.5 | |||||
Róbmy Swoje | |||||||||
109 | Kosiaty Jarosław | Warszawa | Mila | Róbmy Swoje | opłacono on-line | ||||
SP 3 Legionowo | |||||||||
110 | Orlińska Magdalena | Legionowo | Bieg dzieci | SP 3 Legionowo | opłacono on-line | ||||
111 | Orlińska Julia | Legionowo | Bieg dzieci | SP 3 Legionowo | opłacono on-line | ||||
SUPER MORSY TŁUSZCZ | |||||||||
112 | Puscian Janusz | RYSIE | Exstrim | SUPER MORSY TŁUSZCZ | opłacono on-line | ||||
Sonsiedzi Team | |||||||||
113 | Rogala Katarzyna | Okuniew | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line | ||||
114 | Olszewski Bernard | Okuniew | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line | ||||
115 | Bielawski Leszek | Okuniew | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line | ||||
116 | Pękacki Krzysztof | Okuniew | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line | ||||
117 | Majchrzyk Agnieszka | Okuniew | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line | ||||
118 | Pękacka Weronika | Okuniew | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line | ||||
119 | Olszewski Jacek | Okuniew | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line | ||||
120 | Olszewska Iwona | Okuniew | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line | ||||
121 | Izraelska Katarzyna | Okuniew | Nordic Walking | Sonsiedzi Team | opłacono on-line | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
122 | Grajewski Artur | Warszawa | Bieg Główny | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | ||||
Subteno | |||||||||
123 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Nordic Walking | Subteno | |||||
Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsk Mazowieckim | |||||||||
124 | Komorzycka Laura | Mińsk Mazowiecki | Bieg dzieci | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsk Mazowieckim | opłacono on-line | ||||
125 | Komorzycka Julia | Mińsk Mazowiecki | Bieg dzieci | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsk Mazowieckim | opłacono on-line | ||||
Słoneczny Patrol | |||||||||
126 | Matusiak Karol | Wołomin | Bieg Główny | Słoneczny Patrol | opłacono on-line | ||||
Team Nutrilite | |||||||||
127 | Zalewski Andrzej | Warszawa | Mila | Team Nutrilite | opłacono on-line | ||||
Trucht Tarchomin Team | |||||||||
128 | Kulesza Agnieszka | Warszawa | Bieg Główny | Trucht Tarchomin Team | opłacono on-line | ||||
UKS AMP Victoria Radzymin | |||||||||
129 | Dzięcioł Aleksandra | Wół | Bieg dzieci | UKS AMP Victoria Radzymin | |||||
130 | Mirkowski Adrian | Radzymin | Rowery dzieci D2/C2 | UKS AMP Victoria Radzymin | opłacono on-line | ||||
131 | Mirkowska Magdalena | Radzymin | Rowery | UKS AMP Victoria Radzymin | opłacono on-line | ||||
132 | Mirkowski Arkadiusz | Radzymin | Rowery | UKS AMP Victoria Radzymin | opłacono on-line | ||||
Vege Runers, Kriofaza Pruszków | |||||||||
133 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | Vege Runers, Kriofaza Pruszków | opłacono on-line | ||||
Wieliszew Heron Team | |||||||||
134 | Świstek Dariusz | Wieliszew | Nordic Walking | Wieliszew Heron Team | opłacono on-line | ||||
Włóczykije Ostrówek | |||||||||
135 | Rybner Gabriela | Ostrówek | Bieg dzieci | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
136 | Matusik Lena | Ostrówek | Bieg dzieci | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
137 | Gołaszewska-Rybner Ewa | Ostrówek | Nordic Walking | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
138 | Stryjek Alicja | Ostrówek | Nordic Walking | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
139 | Matusik Katarzyna | Ostrówek | Nordic Walking | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
140 | Pasanik Paulina | Ostrowek | Nordic Walking | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
141 | Pasanik Marek | Ostrowek | Nordic Walking | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
142 | Pasanik Agnieszka | Ostrówek | Nordic Walking | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
Włóczykije Ostrówek | |||||||||
143 | Wojtasiewicz Jakub | Ostrówek | Bieg dzieci | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
144 | Wojtasiewicz Agnieszka | Ostrówek | Nordic Walking | Włóczykije Ostrówek | |||||
145 | Wojtasiewicz Zuzanna | Ostrówek | Nordic Walking | Włóczykije Ostrówek | opłacono on-line | ||||
Yola Yolanda | |||||||||
146 | Klusek Jolanta | Warszawa | Morsowa Mila | Yola Yolanda | opłacono on-line | ||||
ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE | |||||||||
147 | SKIERŚ ALBERT | Zielona Góra | Nordic Walking | ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE | opłacono on-line | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
148 | Tlaga Krzysztof Tlaga | Warszawa | Rowery | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
149 | Łozak-Sereda Barbara | Wołomin | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
150 | Portacha Jarosław | Wołomin | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
151 | Bąk Wojtek | Stare Lipiny | Bieg dzieci | Zabiegany Wołomin | |||||
152 | Przyborowska Sylwia | Emilianów | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
153 | Windloch Szymon | Kobyłka | Bieg dzieci | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
154 | Windloch Emilia | Kobyłka | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
155 | Król Dariusz Król | Wołomin | Exstrim | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
156 | GURGON Arkadiusz GURGON | Kobyłka | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |||||
157 | Tomaszewska Urszula | Ossów | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
158 | Podleśny Artur | Wołomin | Mila | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
159 | Radziszewski Maciej | Siemiatycze | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |||||
160 | Szczypkowski Kacper | Warszawa | Mini Exstrim | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
161 | Szczypkowska Julia | Warszawa | Mini Exstrim | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
162 | Szczypkowska Kinga Szczypkowska | Warszawa | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
163 | Moćko Daniel | Wołomin | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |||||
164 | Bąk Jarek | Stare Lipiny | Bieg Główny | Zabiegany Wołomin | |||||
Zielone Łąki | |||||||||
165 | Kowalska Lena | Zielonka | Bieg dzieci | Zielone Łąki | opłacono on-line | ||||
166 | Kowalski Szymon | Zielonka | Bieg dzieci | Zielone Łąki | opłacono on-line | ||||
167 | Kowalska Marta | Zielonka | Bieg Główny | Zielone Łąki | opłacono on-line | ||||
168 | Kowalski Sebastian | Zielonka | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | Zielone Łąki | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
169 | Kula Grzegorz | Wołomin | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
170 | Dzięcioł Jakub | Wołomin | Mini Exstrim | ||||||
171 | Strzęboszewski Piotr | Zabki | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
172 | Pawlak Miłosz Napłoszek | Wolomin | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
173 | Pawlak Gabriela Napłoszek | Wolomin | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
174 | Sereda Grzegorz | Wołomin | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
175 | Maciej Kwarta | Bolszewo | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
176 | Pielak Kasia | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
177 | Górski Tomasz | Ząbki | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
178 | Morawska Maja | Ząbki | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
179 | Sikorski Bartosz | Ząbki | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
180 | Wolentarski Kacper | Kobyłka | Bieg dzieci | ||||||
181 | Komorzycki Janusz | Mińsk Mazowiecki | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
182 | Mazan Maria | Kobyłka | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
183 | Mikitiuk Katarzyna | Marki | Mila | opłacono on-line | |||||
184 | Mikitiuk Alicja | MARKI | Mila | opłacono on-line | |||||
185 | Zbrzeżny Gucio | Warszawa | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
186 | Szot Maria | Ujazd | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
187 | Jachimowski Olinek | Duczki | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
188 | Serafin Adam | Sulejówek | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
189 | Spalińska Kamila | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
190 | Krzyżanowski Kacper | Ząbki | Rowery dzieci D1/C1 | ||||||
191 | Dobrowolski Kondziu | Warszawa | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
192 | Kwiatkowski Jakub | Marki | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
193 | Dobrowolski Konrad | Warszawa | Rowery dzieci D3/C3 | opłacono on-line | |||||
194 | Portacha Michalina | Wołomin | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
195 | Maćkowski Adi | Zagościniec | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
196 | Maćkowski Radek | Zagościniec | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
197 | Klejment Antoni | Kobyłka | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
198 | Czop Zofia | Ząbki | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
199 | WIELOGÓRSKI Antoni | Kobyłka | Rowery dzieci D1/C1 | ||||||
200 | WIELOGÓRSKI Jakub | KOBYŁKA | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
201 | WIELOGÓRSKA KATARZYNA | Kobyłka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
202 | Górski Alan | Ząbki | Rowery dzieci D1/C1 | ||||||
203 | Hotel Sebastian | Warszawa | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
204 | Hotel Arkadiusz | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
205 | Tryksza Jagoda | Ząbki | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
206 | Tryksza Amelia | Ząbki | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
207 | Idzikowski Jakub | Ząbki | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
208 | Idzikowska Kaja | Ząbki | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
209 | Żebrowska Alicja | Warszawa | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
210 | Żebrowski Szymon | Warszawa | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
211 | Karwowska Paulina | Pisz | Exstrim | opłacono on-line | |||||
212 | Chodakowska Agnieszka | Białystok | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
213 | Nejfeld Hanna | Ząbki | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||||||
214 | Jachimowski Oliwier | Duczki | Exstrim | opłacono on-line | |||||
215 | Sochocki Dariusz | Legionowo | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
216 | Ogończyk Donata | Legionowo | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
217 | Szczepaniak Michalina | Wołomin | Bieg dzieci | ||||||
218 | Marchewka Agnieszka | Kobyłka | Mila | opłacono on-line | |||||
219 | Szczechura Eliza | KOBYŁKA | Morsowa Mila | opłacono on-line | |||||
220 | Szczechura Mikołaj | KOBYŁKA | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
221 | Szczechura Alicja | Szczechura | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
222 | Wolentarski Przemysław | Kobyłka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
223 | Chojnacki Mikołaj | Warszawa | Morsowa Mila | opłacono on-line | |||||
224 | Tur Karolina | Warszawa | Mila | opłacono on-line | |||||
225 | Kalina Panufnik Kalina | Warszawa | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
226 | Jaguszewski Piotr Jaguszewski | Sulejówek | Bieg Główny | ||||||
227 | Roman Przemysław | Wołomin | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
228 | Matczuk Konrad | Wołomin | Exstrim | opłacono on-line | |||||
229 | Kańciała Rafał | Lipinki | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | opłacono on-line | |||||
230 | Wąsowska Marylka | Zagościniec | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
231 | Rudnik Seweryn | Lipinki | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
232 | Rudnik Sylwia | Lipinki | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
233 | Wróblewski Adrian. | Warszawa | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
234 | Wróblewska Oliwia. | Warszawa | Bieg dzieci | ||||||
235 | Wróblewska Oliwia | Warszawa | Rowery dzieci D1/C1 | ||||||
236 | Wróblewski Adrian | Warszawa | Rowery dzieci D2/C2 | opłacono on-line | |||||
237 | Wiśniewska Natalia | Zawady | Bieg Główny | ||||||
238 | Trzciński Staś | Zielonka | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
239 | Trzciński Ignacy | Zielonka | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
240 | Sinicki Krystian | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
241 | Wiec zorek Michał | Warszawa | Exstrim | opłacono on-line | |||||
242 | Wieczorek Michał | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
243 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
244 | Pieńkosz Paweł | Domosław | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
245 | Dzięcioł Włodek | Wołomin | Pakiet Ful + Rower (uczestnictwo we wszystkich biegach oraz Jazda rowerem) | ||||||
246 | Gwiazdowska Magdalena | Kobyłka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
247 | Świąder Ania | Opoczno | Exstrim | opłacono on-line | |||||
248 | Krzak Magdalena | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
249 | Grabowski Maciej | Zielonka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
250 | Serafin Piotr | Sulejówek | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
251 | Glapiński Igor | Tarczyn | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
252 | Michalski Robert | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
253 | Kossakowski Bartosz | Marki | Bieg Główny | ||||||
254 | Filipczuk Dariusz | Zielonka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
255 | Stasiak Piotr Stasiak | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
256 | Harasimiuk Norbert | Słupno | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
257 | Matak Sandra | Radzymin | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
258 | Matak Wojtek | Radzymin | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
259 | Gurzęda Zuzanna | Chrzęsne | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
260 | Gruca Michał | Radzymin | Rowery dzieci D3/C3 | opłacono on-line | |||||
261 | Tarnowska Justyna Tarnowska | Wiązowna | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
262 | Moćko Beata | Wolomin | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||||||
263 | Panufnik Marianna | Warszawa | Rowery dzieci D1/C1 | ||||||
264 | Panufnik Kalina | Warszawa | Rowery dzieci D2/C2 | opłacono on-line | |||||
265 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
266 | Barnaś Ilona | Warszawa | Mila | opłacono on-line | |||||
267 | Popławska Agnieszka | Ostrówek | Mila | opłacono on-line | |||||
268 | Mikoś Roman | Otwock | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
269 | Mikoś Teresa | Otwock | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
270 | Pietrusewicz Joanna | Warszawa | Nordic Walking | ||||||
271 | Szulik Majka | Grabina | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
272 | Szulik Amelka | Grabina | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
273 | Szulik Mikołajek | Grabina | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
274 | Szulik Maja | Grabina | Rowery dzieci D1/C1 | ||||||
275 | Szulik Amelia | Grabina | Rowery dzieci D1/C1 | ||||||
276 | Szulik Mikołaj | Grabina | Rowery dzieci D1/C1 | ||||||
277 | Maćkowski Daniel | Zagościniec | Mila | opłacono on-line | |||||
278 | Maćkowski Adrian | Zagościniec | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
279 | Maćkowski Radosław | Zagościniec | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
280 | Kalwarczyk Mariusz | Izabelin | Exstrim | opłacono on-line | |||||
281 | Sierakowska Maja | Wołomin | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
282 | Rudzińska-Sierakowska Lidia | Wołomin | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
283 | Sierakowski Sebastian | Wołomin | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
284 | Zalewski Andrzej | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
285 | Tomiczak Krzysztof | Warszawa | Exstrim | opłacono on-line | |||||
286 | Kielczyk Hubert | Papiernia | Rowery dzieci D1/C1 | ||||||
287 | KAŁUZIŃSKI DOMINIK | WOŁOMIN | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
288 | JAKOWIECKA KAROLINA | Warszawa | Nordic Walking | ||||||
289 | Borkowski Jacek | Warszawa | Pakiet Ful + Rower (uczestnictwo we wszystkich biegach oraz Jazda rowerem) | opłacono on-line | |||||
290 | Ściuba Filip | Ursus | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
291 | Ściuba Adrian | Ursus | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
292 | Ściuba Dawid | Ursus | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
293 | Staniszewski Damian | Tłuszcz | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
294 | Zawadzka Beata | Warszawa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
295 | Wanowski Andrzej Wanowski | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
296 | Wanowski Andrzej | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg Główny | ||||||
297 | Macura Dominikk | Ząbki | Rowery dzieci D2/C2 | opłacono on-line | |||||
298 | Macura Szymek | Ząbki | Rowery dzieci D2/C2 | opłacono on-line | |||||
299 | Gąsowska Maria | Sulejówek | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
300 | Rossa Franciszek | Kobyłka | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
301 | Rossa Szymon | Kobyłka | Mila | opłacono on-line | |||||
302 | Surmacz Dorota | Warszawa | Mila | opłacono on-line | |||||
303 | Grzybowski Mariusz | Kobyłka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
304 | Puczyńska Magdalena | Warszawa | Exstrim | opłacono on-line | |||||
305 | Stańczyk Piotr | Zielonka | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
306 | Stańczyk Zofia | Zielonka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
307 | Stańczyk Grzegorz | Zielonka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
308 | Rzewuski Aleksander | Kobyłka | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
309 | Babiński Jerzy | Nadarzyn | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
310 | Zach Halina | Wołomin | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
311 | Janiszewska Katarzyna | Nadarzyn | Bieg Główny | ||||||
312 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
313 | Czajka Konrad | Wołomin | Exstrim | opłacono on-line | |||||
314 | Miaskiewicz Dorota | Warszawa | Morsowa Mila | opłacono on-line | |||||
315 | Zawadzińska Anna | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
316 | Stryjek Laura | Ostrówek | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
317 | Stryjek Klaudia | Ostrówek | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
318 | Stryjek Martyna | Ostrówek | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
319 | Matuszewska Dominika | Kobyłka | Mila | ||||||
320 | Kielczyk Paweł | Papiernia | Mila | opłacono on-line | |||||
321 | Barszczewska Marta | Warszawa | Nordic Walking | ||||||
322 | Opiatowski Ryszard | Kobyłka | Bieg Główny | ||||||
323 | Pasanik Rafał | Ostrowek | Mila | opłacono on-line | |||||
324 | Piszczek Justyna | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
325 | Lubański Robert | Kobyłka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
326 | Nowicka Małgorzata | Warszawa | Exstrim | opłacono on-line | |||||
327 | Zdunek Weronika | Kobyłka | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
328 | Chmielewska-Rychta Magdalena | Wołomin | Morsowa Mila | opłacono on-line | |||||
329 | Duraj Blanka | Ząbki | Bieg dzieci | ||||||
330 | Duraj Lena | Ząbki | Bieg dzieci | ||||||
331 | Bałda Aleksander | Hipolitów | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
332 | Sobiech-Bałda Karina | Hipolitów | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
333 | Bałda Łukasz | Hipolitów | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
334 | Kielczyk Hubert | Papiernia | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
335 | Wrzosek Jarosław | Ząbki | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | opłacono on-line | |||||
336 | Starek-Haponiuk Agnieszka | Ząbki | Morsowa Mila | opłacono on-line | |||||
337 | Haponiuk Mariusz | Ząbki | Morsowa Mila | opłacono on-line | |||||
338 | Król Paulina | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
339 | Grabowski Wiesław | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
340 | wronka wojciech | ZIELONKA | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
341 | Wronka Tomasz | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
342 | Wójcik Rafal | Radzymin | Exstrim | opłacono on-line | |||||
343 | Wronka Anna | Zielonka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
344 | Wróblewska Iwona | Wyszków | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
345 | Wojdalski Błażej | Kobyłka | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
346 | Filc Łukasz | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
347 | Jachimowski Dominik | Duczki | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
348 | Jachimowski Anna | Duczki | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
349 | Jachimowski Michał | Duczki | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
350 | STAŃCZUK IWONA | KOBYŁKA | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
351 | Wareluk Justyna | Wołomin | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
352 | kotowski dariusz | marki | Bieg Główny | ||||||
353 | Macura Tomek | Ząbki | Mila | opłacono on-line | |||||
354 | Macura Tomasz | Ząbki | Exstrim | opłacono on-line | |||||
355 | Woznica Kamil | Warszawa | Exstrim | opłacono on-line | |||||
356 | Trzaskowska Justyna | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
357 | KONDROWSKI RADOSŁAW | ZĄBKI | Bieg dzieci | ||||||
358 | Parzyszek Anna Parzyszek | Ząbki | Bieg Główny | ||||||
359 | Macura Szymon | Ząbki | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
360 | Macura Dominik | Ząbki | Mini Exstrim | opłacono on-line | |||||
361 | STAŃCZUK JAN | KOBYŁKA | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
362 | Macura Dominik | Ząbki | Bieg dzieci | opłacono on-line | |||||
363 | Dąbrowska Nikola | Warszawa | Bieg dzieci | ||||||
364 | Dąbrowska Wiktoria | Warszawa | Bieg dzieci | ||||||
365 | Dąbrowski Paweł | Warszawa | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||||||
366 | Skubisz- Dąbrowska Justyna | Warszawa | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | ||||||
367 | Kornicka Aneta | Pruszków | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
368 | Buczny Michał | Czarna | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
369 | Świderski Marcin | Warszawa | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
370 | Kacprzak Maciej | Ciechanów | Bieg Główny | opłacono on-line | |||||
371 | Zdunek Weronika | Kobyłka | Bieg dzieci | ||||||
372 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
373 | Gębala Wojtek | Warszawa | Pakiet Ful (uczsetnictwo we wszystkich biegach podczas Festiwalu) | opłacono on-line | |||||
374 | Bojar Paweł | Warszawa | Bieg Główny | ||||||
maratonczyk.pl | |||||||||
375 | Wypych Radosław | WARSZAWA | Nordic Walking | maratonczyk.pl | opłacono on-line | ||||
przedszkole nr 6 | |||||||||
376 | Orliński Dariusz | Legionowo | Bieg dzieci | przedszkole nr 6 | opłacono on-line | ||||
Łochowska Grupa Biegowa | |||||||||
377 | Stryjek Daniel | Ostrówek | Bieg Główny | Łochowska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
Wyświetleń: 30591