Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niezabitowska Julia Pruszcz Gdański Bieg Małolata (13-14 lat) darmowy udział
2 Jarosz Filip Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
3 Jarosz Dominik Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
4 Gornowicz NIKODEM Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
5 Sokalska Nina Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
6 Sokalska Lena Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
7 Mazur Bartosz Gdańsk Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
8 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
9 Zawadzińska Maja Radunica Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
10 Lewinski Marcel Pruszcz Gdański Bieg Juniora (11-12 lat) Iron Team darmowy udział
11 Badowski Maksymilan Badowski Gdańsk Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
12 Trapp Natalia Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) Pruszcz Biega darmowy udział
13 Trapp Filip Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) Pruszcz Biega darmowy udział
14 Laszczkowska Antosia Gdańsk Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
15 Laszczkowski Michał Gdańsk Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
16 Cwalińska Zuzanna Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
17 Łukasiewicz Nadia Straszyn Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
18 Bolek Małgorzata Pruszcz Gdański Bieg Juniora (11-12 lat) darmowy udział
19 Bolek Antonina Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
20 Zarębska Oliwia Gdańsk Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
21 Lubecki Szymon BĘDOMIN Bieg Juniora (11-12 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE darmowy udział
22 Lubecka Paulina BĘDOMIN Bieg Małolata (13-14 lat) KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE darmowy udział
23 Grzonka Igor Straszyn Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
24 Przybyłowicz Dominika Juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
25 Kos Iga Strasz Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
26 Lipkowska Marysia Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
27 Gora Zuzanna Pruszcz Gdański Bieg Juniora (11-12 lat) darmowy udział
28 Gora Ewa Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
29 Gorzki Alex Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
30 Misztal Małgorzata GDAŃSK Bieg Bąbla (do 4 lat) AN-DO darmowy udział
31 Pestka Igor Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
32 Szymczak Józef Gdańsk Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
33 Topolewska Zofia Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
34 Topolewski Stanisław Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
35 Topolewska Barbara Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
36 Mionskowska Zuzanna Jagatowo Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
37 Mionskowski Wojciech Jagatowo Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
38 Wardęcka Michalina Borkowo Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
39 Stolarek Nela Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) Żłobek Króla Maciusia darmowy udział
40 Stolarek Michał Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) Przedszkole nad Rzeczką darmowy udział
41 Stolarek Pola Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
42 Sierzanowski Filip Rotmanka Bieg Urwisa (9-10 lat) darmowy udział
43 Sierzanowska Natalia Rotmanka Bieg Juniora (11-12 lat) darmowy udział
44 Sierzanowska Julia Rotmanka Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
45 Bryła Jakub Pruszcz Gdański Bieg Urwisa (9-10 lat) Sp nr 3 Pruszcz Gdański darmowy udział
46 Grzywiński Igor Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) SP Rotmanka darmowy udział
47 Licznerska Anna Juszkowo Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
48 Licznerski Adam Juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
49 Pietryczuk Aleksander Pruszcz Gdanski Bieg Bąbla (do 4 lat) #darekniebiega darmowy udział
50 Zaborowska Helena Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
51 Baumgart Filip Straszyn Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
52 Cyganik Karolina Pruszcz Gdański Bieg Urwisa (9-10 lat) darmowy udział
53 Cyganik Paulina Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
54 Matuszewicz Oskar pruszcz gdański Bieg Juniora (11-12 lat) pruszcz gdański szkoła nr 1 darmowy udział
55 Matuszewicz Jakub Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
56 Omernik Michał Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
57 Bławat Amelia Pruszcz Gdanski Bieg Juniora (11-12 lat) Szkola Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdanskim darmowy udział
58 Winkowska Natalia Juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
59 Chojnacki Przemysław Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
60 Leszczyński Maksymilian Gdańsk Bieg Urwisa (9-10 lat) darmowy udział
61 Leszczyński Nikodem Gdańsk Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
62 Kopczynski Filip Gdansk Bieg Smyka (7-8 lat) Minionki darmowy udział
63 Załęska Antonina Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański darmowy udział
64 Załęska Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Mała Jedyneczka Pruszcz Gdański darmowy udział
65 Zaborowska Julia Rotmanka Bieg Smyka (7-8 lat) Szkoła podstawowa w Rotmance darmowy udział
66 Zaborowski Dawid Rotmanka Bieg Urwisa (9-10 lat) Szkoła podstawowa w Rotmance darmowy udział
67 Piotrowski Michał Straszyn Bieg Smyka (7-8 lat) Szkoła straszyn darmowy udział
68 Michańska Karolina Kowale Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
69 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) Sp2 darmowy udział
70 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Bieg Juniora (11-12 lat) Sp2 darmowy udział
71 Domaradzka Kaja Radunica Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
72 Domaradzki Konrad Radunica Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
73 Chabowska Ida Pruszcz Gdanski Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
74 Kuźma Antoni Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
75 Kulwikowski Jakub Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
76 Freda Antoni Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) SP nr 1/Pruszcz Biega darmowy udział
77 Pęksyk Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
78 Maliszewski Jakub Straszyn Bieg Małolata (13-14 lat) ComplexSport darmowy udział
79 Wirgentius Dominik Gdańsk Bieg Bąbla (do 4 lat) Pruszcz Biega darmowy udział
80 Kamińska MAJA Gdansk Bieg Bąbla (do 4 lat) Pruszcz Biega darmowy udział
81 Osińska Róża Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) SP nr 2 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
82 Osińska Martyna Pruszcz Gdański Bieg Urwisa (9-10 lat) SP nr 2 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
83 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg Bąbla (do 4 lat) Stamar darmowy udział
84 Urban Marcelina Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) Oddział przedszkolny szkoły nr 4 Pruszcz Gdański darmowy udział
85 Urban Michał Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) Oddział przedszkolny szkoły nr 4 Pruszcz Gdański darmowy udział
86 Grzegorzewski Hubert Pruszcz Gdanski Bieg Krasnala (5-6 lat) Oddział przedszkolny szkoły nr 4 Pruszcz Gdański darmowy udział
87 Kaczorowska Maja juszkowo Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
88 Grochola Kornelia Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański darmowy udział
89 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański darmowy udział
90 Fornalski Patryk Roszkowo Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
91 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) darmowy udział
92 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg Urwisa (9-10 lat) darmowy udział
93 Domeradzki Adam Pruszcz Gdański Bieg Juniora (11-12 lat) darmowy udział
94 Domeradzka Agata Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) darmowy udział
95 Wera Paulina Pruszcz Gdański Bieg Bąbla (do 4 lat) Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański darmowy udział
96 Wera Dominik Pruszcz Gdański Bieg Urwisa (9-10 lat) Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański darmowy udział
97 Gdaniec Martyna Kosakowo Bieg Smyka (7-8 lat) darmowy udział
98 Sitarczuk Lena Gdańsk Bieg Urwisa (9-10 lat) SP 1 Gdańsk darmowy udział
99 Jendrzejewska Martyna Pruszcz Gdański Bieg Krasnala (5-6 lat) ZSO nr 1, Jedyneczka darmowy udział
100 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk Bieg Juniora (11-12 lat) SP 1 Gdańsk darmowy udział


Wyświetleń: 1322

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ