Zapraszamy na bezpłatny rajd rowerowy na trasie Dębno - Boleszkowice. Startujemy 10 sierpnia 2019 r. (sobota). Zbiórka o godz. 10.00 na początku ścieżki rowerowej „Na Krawczyka” (skrzyżowanie Dargomyskiej). Na zakończenie wycieczki w Boleszkowicach odbędzie się Akademia Zdrowego Człowieka. Wśród uczestników rajdu rozlosowana zostanie nagroda główna – rower.

Do pokonania będzie trasa licząca 37,5 km.  O godz. 10.30 istnieje możliwość dołączenia do rajdu w Chwarszczanach (teren przy kaplicy Templariuszy- Gmina Boleszkowice). Tam też uczestnicy będą mogli zwiedzić kaplicę. Na trasie planowane są dwa miejsca postoju. Na zakończenie wycieczki na Placu Bolesława Chrobrego w Boleszkowicach odbędzie się Akademia Zdrowego Człowieka. Przewidziano konkursy z nagrodami, gorący posiłek, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, znakowanie rowerów przez policjantów KP Dębno oraz konkurs jazdy na czas na pumptracku.

Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: fundusze@boleszkowice.pl lub e.jenda@debno.pl lub dostarczyć do Urzędu Gminy Boleszkowice lub Urzędu Miejskiego w Dębnie. Istnieje również możliowść zapisania się w dniu rajdu u Organiztora.

Wyświetleń: 1148

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ