Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urban Lena | Nowy Dwór Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (11-12 lat) | ||
2 | Michalak Szymon | Ostróda | Polska | Bieg główny | Ostróda Runners | |
3 | Michalak Krzysztof | Ostróda | Polska | Bieg główny | Ostróda Runners | |
4 | gasior pawel | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
5 | Obrzud Maks | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
6 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
7 | Macikowski Cezary Macikowski | Susz | Polska | Bieg główny | ||
8 | Kamiński Piotr | Iława | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
9 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
10 | Smolińska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
11 | Dobrowolski Emil | Chotomów | Polska | Bieg główny | ||
12 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |
13 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Bieg główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |
14 | Pobłocka-Dobrowolska Kamila | Lębork | Polska | Bieg główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |
15 | Jędras Jakub | Kwidzyn | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | UMKS Kwidzyn | |
16 | Cendrowski Krzysztof | Prabuty | Polska | Bieg główny | Bodex Team | |
17 | Olejarz Artur | Zielona Góra | Polska | Bieg główny | 12 bdow Szczecin/MKL Szczecin | |
18 | Laskowski Jarosław | Małe Bałówki | Polska | Bieg główny | Kurzętnik Biega | |
19 | Myszkiewicz Patryk | Iława | Polska | Bieg dla dzieci (13-14 lat) | ParaNaDystansie Team | |
20 | Wojnowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Dream Tri Team | |
21 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny | ||
22 | Kłuba Paweł | Susz | Polska | Bieg główny | ||
23 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg główny | ||
24 | Guzowski Dariusz | Cetyń | Polska | Bieg główny | ŚCIGAŁ TEAM | |
25 | Guzowski Denis | Cetyń | Polska | Bieg główny | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej USTKA | |
26 | Detmer David | Sadlinki | Polska | Bieg dla dzieci (do 6 lat) | Przedszkole Gama Kwidzy | |
27 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Polska | Bieg główny | ||
28 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
29 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Bieg główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
30 | Jackiewicz Monika | Kazanice | Polska | Bieg główny | ||
31 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny | LKS ,,Zantyr'' Sztum | |
32 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny | ||
33 | Tykocki Marcin | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci (11-12 lat) | Godlewski Runners | |
34 | Myszkiewicz Maciej | Iława | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
35 | Sawicki Hubert | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | Sp Bruk | |
36 | Wróbel Andrzej Wróbel | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
37 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
38 | Bulik Patrycja | Laseczno | Polska | Bieg dla dzieci (13-14 lat) | LKS Lubawa | |
39 | Bulik Grażyna | Laseczno | Polska | Bieg główny | ||
40 | Żukowska Diana | Malbork | Polska | Bieg główny | Leier Polska S.A | |
41 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg główny | ||
42 | Król Marcin | Susz | Polska | Bieg główny | ||
43 | Cielas Hanna | Nowa Wieś Malborska | Polska | Biegi dla dzieci (11-12 lat) | Godlewski Runners | |
44 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny | H+H Polska | |
45 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
46 | Stępniak Barbara | Susz | Polska | Bieg główny | ||
47 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg główny | ||
48 | Szmejter Paweł | Susz | Polska | Bieg główny | ||
49 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg główny | ||
50 | Stępka Oliwia | Prabuty | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa w Prabutach | |
51 | Milewska Marta | Susz | Polska | Bieg dla dzieci (15-18 lat) | KS AZS AWFiS GDAŃSK | |
52 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg główny | GGB | |
53 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
54 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg główny | Traktor team gm kwidzyn | |
55 | Woron Aleksandra | malbork | Polska | Bieg główny | Leier Polska | |
56 | Fabiańska Zuzanna | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci (11-12 lat) | Godlewski Runners | |
57 | Godlewski Łukasz | Malbork | Polska | Bieg główny | Godlewski Runners | |
58 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg główny | Pogoń Prabuty | |
59 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
60 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
61 | Sadowska Agnieszka | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
62 | Trzaska Kacper | Pawłowo | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | Sp Bruk | |
63 | Jaworska Joanna | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
64 | Gawęda Witold | Prabuty | Polska | Bieg główny | ||
65 | Maraszek Mirosław | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
66 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | Amator | |
67 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | |
68 | Reks Bernard | Prabuty | Polska | Bieg główny | Zespół Szkół Prabuty | |
69 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | |
70 | Krajnik Ryszard | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg główny | Kurzętnik Biega | |
71 | Wantowska Aleksandra | Iława | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
72 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | Bieg główny | ||
73 | Burna Marcelina | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
74 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | |
75 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg główny | Traktor team gmina Kwidzyn | |
76 | Siłakowski Adam | Prabuty | Polska | Bieg główny | Drużyna Olbrzym | |
77 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Bieg główny | MiSiEk Runner / ULG | |
78 | Kondratowicz Kuba | Iława | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | Rezerwowe Psy | |
79 | Domka Michał | Iława | Polska | Bieg główny | Rezerwowe Psy | |
80 | Sławińska Anna | Iława | Polska | Bieg główny | Rezerwowe Psy | |
81 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Polska | Bieg główny | ||
82 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | drużyna szpiku | |
83 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | IP Kwidzyn Team | |
84 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | ||
85 | Suliński Darek | Susz | Polska | Bieg główny | rozbiegany susz | |
86 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Bieg dla dzieci (do 6 lat) | Przedszkole Miłobądz | ||
87 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Bieg dla dzieci (do 6 lat) | Przedszkole Miłobądz | ||
88 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg dla dzieci (7-8 lat) | SP MIŁOBĄDZ | |
89 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny | ||
90 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny | ||
91 | Kwiatkowska Wiktoria | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny | IŁAWA BIEGA | |
92 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | ||
93 | Gąsior Piotr | Susz | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Susz | |
94 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg główny | KUJAWSCY Runners | |
95 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | ||
96 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny | Traktor team gm kwidzyn | |
97 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
98 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
99 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
100 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci (13-14 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ |
Wyświetleń: 14970