Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Radwan Bartlomiej Kraków Bieg 5 km opłacono
2 Myrlak Maciej Wieliczka Bieg 5 km opłacono
3 Bożek Sebastian Katowice Bieg 5 km opłacono
4 Dec Tomasz Tychy Bieg 5 km opłacono
5 Seweryn Iwona Sosnowiec Marsz NW Kobiety dla kobiet opłacono
6 Raczek Sławomir Gliwice Bieg 5 km Grupa Pietrzak opłacono
7 Filipczyk-Sikora Jolanta Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
8 Kurek Mateusz Mysłowice Bieg 5 km Biegamy z oszczepem opłacono
9 Parkita Justyna Katowice Bieg 5 km opłacono
10 Machowiak Adam Katowice Bieg 5 km opłacono
11 Famuła Tomasz Katowice Bieg 5 km Famuła Team opłacono
12 Abrahamczyk Karina Katowice Bieg 5 km opłacono
13 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 10 km opłacono
14 Marcol Michał Rybnik Bieg 5 km WARSZTATKOSZULKOWY TESTING TEAM opłacono
15 Biesaga Wiktor Czeladź Bieg 10 km Biegam bo biegam opłacono
16 Widera Anna Wojkowice Bieg 10 km Biegam bo biegam opłacono
17 Szymański Adam Katowice Bieg 10 km DZIADY OCR opłacono
18 Zemanek Ilona Bielsko-Biała Bieg 5 km WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM opłacono
19 Leiszner Izabela Bytom Bieg 5 km opłacono
20 Dudek Donata Chorzów Bieg 10 km Never Too Late opłacono
21 Kopernok-Pytko Izabela Katowice Marsz NW opłacono
22 Kuzia Marcin Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
23 Kmita Bartosz Świętochłowice Bieg 10 km
24 Kmita Katarzyna Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
25 Krzysztofik Ryszard Siemianowice Śląskie Bieg 5 km
26 Gorol Sylwester Siemianowice Sl Bieg 5 km opłacono
27 Lalewicz Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
28 Cichoń Rafał Chorzów Bieg 10 km opłacono
29 Dziagacz Rafał Bytom Bieg 10 km opłacono
30 Sroka Monika Piekary Śląskie Bieg 5 km opłacono
31 Tychanowicz Adam Piekary Śląskie Bieg 5 km ATOS RacingTeam opłacono
32 Wojtal Jacek Dylów Rządowy Bieg 10 km opłacono
33 Chrzanowski Mariusz Gliwice Bieg 10 km KW GLIWICE opłacono
34 Wróbel Łukasz Katowice Bieg 10 km PwC SDC Runners Team opłacono
35 Świtała Kamil Tychy Bieg 10 km opłacono
36 Świtała Robert Tychy Bieg 10 km opłacono
37 Porwit-Wójcik Dorota Sosnowiec Bieg 10 km Wataha Team
38 Salińska Iwona Katowice Bieg 5 km opłacono
39 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
40 Szczepanek Łukasz Libiąż Bieg 5 km Śląski Uniwersytet Medyczny opłacono
41 Skrzek Paulina Będzin Bieg 10 km opłacono
42 Rychlik Patryk Klucze Bieg 5 km Lisy Pustyni opłacono
43 Rychlik Sebastian Klucze Bieg 5 km Lisy Pustyni opłacono
44 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg 10 km opłacono
45 Kaczyńska Karolina Katowice Bieg 5 km opłacono
46 Geisler Tomasz Czerwionka - Leszczyny Bieg 5 km opłacono
47 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
48 Żukowski Bartosz Łódź Bieg 5 km opłacono
49 Brzeziński Damian Wysoka Bieg 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
50 Sierant Michal Kraków Bieg 10 km opłacono
51 Śliwka Katarzyna Chorzów Marsz NW opłacono
52 Śliwka Krzysztof Chorzów Marsz NW opłacono
53 Moś Jacek Katowice Bieg 10 km opłacono
54 Laba Beata Katowice Bieg 10 km opłacono
55 Frosztęga Patryk Trzebinia Bieg 10 km
56 Kamrowska Katarzyna Katowice Bieg 5 km opłacono
57 Kamrowski Łukasz Katowice Bieg 5 km PAE Goggle Team
58 Kura Beata Mikołów Marsz NW opłacono
59 Banasik Tomasz Mikołów Bieg 5 km opłacono
60 Ciepiela Jan Gródków Bieg 5 km Lubię Burpees’y opłacono
61 Włodarski Mateusz Mysłowice Bieg 5 km opłacono
62 Kowalski Michał Mysłowice Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
63 Buchta Adam Katowice Bieg 10 km opłacono
64 Koczyba Karolina orzech Bieg 5 km SZTURM opłacono
65 Nowak Filip Góra Siewierska Bieg 10 km opłacono
66 Wojtaniec Beata Ruda Śląska Marsz NW Gryfne Frelki opłacono
67 Krawiec Bartłomiej Piekary Śląskie Bieg 10 km opłacono
68 Kaszewski Igor Katowice Bieg 5 km Huragan Ligota opłacono
69 Neumann Joanna Sosnowiec Marsz NW opłacono
70 Kwiatkowska - Adolf Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
71 Hankus Tomasz Katowice Bieg 10 km Studio GTS Katowice opłacono
72 Janowska Magda Katowice Bieg 10 km Team Pro opłacono
73 Kowol Sandra Mikołów Marsz NW opłacono
74 Mandrysz Grzegorz Lyski Bieg 5 km Aktywni Lyski opłacono
75 Bobrzyk Michaela Lyski Marsz NW Nordic Walking Lyski opłacono
76 Dyczka-Piekarska Klaudia Łaziska górne Bieg 5 km opłacono
77 Rolnik Joanna Orzesze Bieg 5 km opłacono
78 Jachimski Piotr Orzesze Bieg 5 km opłacono
79 Koenig Krzysztof Katowice Bieg 10 km ProfiAutoTeam opłacono
80 Strzysz Magdalena Ruda Śląska Bieg 10 km opłacono
81 Paś Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
82 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
83 Stachowiak Dariusz Myslowice Bieg 5 km opłacono
84 Mucha Monika Częstochowa Bieg 5 km Zabiegani Częstochowa opłacono
85 Szczerba Anna Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
86 Jankowski Arkadiusz Gliwice Bieg 10 km opłacono
87 Świdzińska Milena Katowice Bieg 5 km opłacono
88 Imiołek Arkadiusz Pilchowice Bieg 5 km ED CERT RUN opłacono
89 Szaganiec Dariusz Bytom Bieg 5 km SZTURM opłacono
90 Wandzik Joanna Bytom Bieg 5 km SZTURM opłacono
91 Kozubek Katarzyna Bytom Bieg 5 km opłacono
92 Staszewska Marzena Ruda Śląska Bieg 5 km #IB team opłacono
93 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10 km opłacono
94 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Marsz NW opłacono
95 Dudek Marcin Jaworzno Bieg 5 km opłacono
96 Paś Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
97 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
98 Błaszczyk Mateusz ChorzóW Bieg 5 km Biegam bo lubie opłacono
99 Smyrek Agnieszka Chorzów Bieg 5 km Biegam bo lubie opłacono
100 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10 km Zdzieraj Kapcie


Wyświetleń: 17016

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ