Bieg 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Filipczyk-Sikora Jolanta Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
2 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 10 km opłacono
3 Biesaga Wiktor Czeladź Bieg 10 km Biegam bo biegam opłacono
4 Widera Anna Wojkowice Bieg 10 km Biegam bo biegam opłacono
5 Szymański Adam Katowice Bieg 10 km DZIADY OCR opłacono
6 Dudek Donata Chorzów Bieg 10 km Never Too Late opłacono
7 Kmita Bartosz Świętochłowice Bieg 10 km
8 Kmita Katarzyna Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
9 Lalewicz Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
10 Cichoń Rafał Chorzów Bieg 10 km opłacono
11 Dziagacz Rafał Bytom Bieg 10 km opłacono
12 Wojtal Jacek Dylów Rządowy Bieg 10 km opłacono
13 Chrzanowski Mariusz Gliwice Bieg 10 km KW GLIWICE opłacono
14 Wróbel Łukasz Katowice Bieg 10 km PwC SDC Runners Team opłacono
15 Świtała Kamil Tychy Bieg 10 km opłacono
16 Świtała Robert Tychy Bieg 10 km opłacono
17 Porwit-Wójcik Dorota Sosnowiec Bieg 10 km Wataha Team
18 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
19 Skrzek Paulina Będzin Bieg 10 km opłacono
20 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg 10 km opłacono
21 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
22 Brzeziński Damian Wysoka Bieg 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
23 Sierant Michal Kraków Bieg 10 km opłacono
24 Moś Jacek Katowice Bieg 10 km opłacono
25 Laba Beata Katowice Bieg 10 km opłacono
26 Frosztęga Patryk Trzebinia Bieg 10 km
27 Buchta Adam Katowice Bieg 10 km opłacono
28 Nowak Filip Góra Siewierska Bieg 10 km opłacono
29 Krawiec Bartłomiej Piekary Śląskie Bieg 10 km opłacono
30 Hankus Tomasz Katowice Bieg 10 km Studio GTS Katowice opłacono
31 Janowska Magda Katowice Bieg 10 km Team Pro opłacono
32 Koenig Krzysztof Katowice Bieg 10 km ProfiAutoTeam opłacono
33 Strzysz Magdalena Ruda Śląska Bieg 10 km opłacono
34 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
35 Szczerba Anna Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
36 Jankowski Arkadiusz Gliwice Bieg 10 km opłacono
37 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10 km opłacono
38 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10 km Zdzieraj Kapcie
39 Legutki Arkadiusz Siemianowice Slaskie Bieg 10 km opłacono
40 Maciejczyk Witold Czerwionka-Leszczyny Bieg 10 km opłacono
41 Stompel Ewelina Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
42 Zieliński Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
43 Żukowski Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Endurance Team opłacono
44 Kozak Kamila Góra Siewierska Bieg 10 km opłacono
45 Wosz Kinga Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
46 Holeczek Aleksandra Chorzow Bieg 10 km opłacono
47 Krzyszkowski Jerzy Piekary Śląskie Bieg 10 km Biegamy z MiauKotem opłacono
48 Rurka Tomasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Biegamy z MiauKotem opłacono
49 Olesińska Ewa Chorzów Bieg 10 km opłacono
50 Lewandowski Mateusz Tychy Bieg 10 km opłacono
51 Marszałek Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
52 Szabra Dawid Chorzów Bieg 10 km opłacono
53 Łyp Łukasz Katowice Bieg 10 km opłacono
54 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10 km
55 Otto Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 10 km CrossBox Siemianowice opłacono
56 Klukowski Marek Katowice Bieg 10 km opłacono
57 Mikołajczak Justyna Będzin Bieg 10 km opłacono
58 Mazurek Izabela Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
59 Klimczak Piotr Balin Bieg 10 km Domy give up! opłacono
60 Przybylska-Bak Katarzyna Tychy Bieg 10 km opłacono
61 Chuptyś Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
62 Olender Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
63 Piwowar Agnieszka Knurów Bieg 10 km opłacono
64 Ludwig dorota Chorzów Bieg 10 km
65 Saliński Bartosz Katowice Bieg 10 km wkurw_team opłacono
66 Polański Rafał Katowice Bieg 10 km opłacono
67 Golasz Marek Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
68 Marek Franciszek Katowice Bieg 10 km Energoprojekt-Katowice opłacono
69 Orzoł Patrycja Gliwice Bieg 10 km opłacono
70 Janiszkiewicz Patrycja Gliwice Bieg 10 km opłacono
71 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 10 km opłacono
72 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10 km opłacono
73 Tuleja Blanka Świętochłowice Bieg 10 km Sayonara opłacono
74 Tuleja Adam Chorzów Bieg 10 km SAYONARA CHORZÓW opłacono
75 Milczarczyk Beata Tychy Bieg 10 km opłacono
76 Stochnij Karol Chorzów Bieg 10 km opłacono
77 Stochnij Katarzyna Chorzów Bieg 10 km opłacono
78 Adamczyk Marek Czyżówka Bieg 10 km MajKris Team opłacono
79 Okońska Wiktoria Katowice Bieg 10 km Diebold Nixdorf opłacono
80 Maliszewski Michał Katowice Bieg 10 km Diebold Nixdorf opłacono
81 Walkowski Dariusz Ruda Śląska Bieg 10 km August time opłacono
82 Formicki Rafał Zawiercie Bieg 10 km CKS Budowlani Częstochowa opłacono
83 Witek Tobiasz Katowice Bieg 10 km Studio GTS Treningi Personalne Tobiasz Witek opłacono
84 Kałuża Dawid Będzin Bieg 10 km opłacono
85 Kaminski Mateusz Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom opłacono
86 Paprotny Michał Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Marelli opłacono
87 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
88 Hankus Krzysztof Katowice Bieg 10 km Studio GTS Treningi Personalne Tobiasz Witek opłacono
89 Ligocka Karolina Katowice Bieg 10 km opłacono
90 Wiatt Magdalena Bytom Bieg 10 km MGB
91 Muskała Martyna Chorzów Bieg 10 km Huragan Ligota opłacono
92 Jachimczyk Katarzyna Mysłowice Bieg 10 km #Alkoalpinizm opłacono
93 Biegacz Agnieszka Katowice Bieg 10 km #Alkoalpinizm opłacono
94 Tereszyńska Anna Łaziska Górne Bieg 10 km #Alkoalpinizm opłacono
95 Urbaniak Izabela Katowice Bieg 10 km #Alkoalpinizm opłacono
96 Białas Bartosz Brudzowice Bieg 10 km DEAF RUNNER opłacono
97 Wajdzik Małgorzata Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
98 Tkocz Monika Katowice Bieg 10 km Vege Runners opłacono
99 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś opłacono
100 Frey Michael Zabrze Bieg 10 km IŚiE Politechnika Śląska opłacono


Wyświetleń: 22897

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ