Marsz NW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Seweryn Iwona Sosnowiec Marsz NW Kobiety dla kobiet opłacono
2 Kopernok-Pytko Izabela Katowice Marsz NW opłacono
3 Śliwka Katarzyna Chorzów Marsz NW opłacono
4 Śliwka Krzysztof Chorzów Marsz NW opłacono
5 Kura Beata Mikołów Marsz NW opłacono
6 Wojtaniec Beata Ruda Śląska Marsz NW Gryfne Frelki opłacono
7 Neumann Joanna Sosnowiec Marsz NW opłacono
8 Kowol Sandra Mikołów Marsz NW opłacono
9 Bobrzyk Michaela Lyski Marsz NW Nordic Walking Lyski opłacono
10 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Marsz NW opłacono
11 Żukowska Magdalena Siemianowice Śląskie Marsz NW Endurance Team opłacono
12 Jurczak Katarzyna Czeladź Marsz NW opłacono
13 Niestrój Sylwia Lubomia Marsz NW Dystans opłacono
14 Kanicka Sylwia Rudniki Marsz NW opłacono
15 Basista Kasia Pszów Marsz NW Forma Wodzisław Śląski
16 Piszczan Mirosław Syrynia Marsz NW Radlinioki w biegu opłacono
17 Tomas Marzena Syrynia Marsz NW Radlinioki w biegu opłacono
18 Gość Beata Ruda Śląska Marsz NW opłacono
19 Baar Izabela Siemianowice Marsz NW Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
20 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
21 Stypka Anna Katowice Marsz NW Ohio Team opłacono
22 Kasprzik Bernard Toszek Marsz NW SieChodzi opłacono
23 Kasprzik Jolanta Toszek Marsz NW SieChodzi opłacono
24 Petelczyc Monika Tychy Marsz NW opłacono
25 Koziołek Karolina Tychy Marsz NW opłacono
26 Zocłońska Katarzyna Ruda Śląska Marsz NW opłacono
27 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Marsz NW Nordic Team Ruda Śląska
28 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW Nordic Team Ruda Śląska
29 Krzyżowska Iwona Tychy Marsz NW opłacono
30 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice Marsz NW Opel Active Team
31 Kędzior Grażyna Ruda Śląska Marsz NW Gryfne Frelki opłacono
32 Sogorski Janusz Świętochłowice Marsz NW opłacono
33 Sogorska Katarzyna Świętochłowice Marsz NW opłacono
34 Wojtek Gabriela Ruda Sląska Marsz NW Gryfne Frelki opłacono
35 Miklis-Ślaga Sylwia Lyski Marsz NW Nordic Walking Lyski opłacono
36 Wieczorek Bożena Lyski Marsz NW Nordic Walking Lyski opłacono
37 Kluska-Wnuk Anna Dąbrowa Górnicza Marsz NW
38 Gwóźdź Jolanta Nowa Wieś Marsz NW Nordic Walking Lyski opłacono
39 Milert Jolanta Gaszowice Marsz NW Nordic Walking Lyski opłacono
40 Chwoła Klaudia Łaziska Górne Marsz NW opłacono
41 Chwoła Beata Łaziska Górne Marsz NW opłacono
42 Chwoła Marek Łaziska Górne Marsz NW opłacono
43 Chrzanowski Czesław Sosnowiec Marsz NW Mysłowicki klub biegacza No I
44 Szlędak Izabela Katowice Marsz NW opłacono
45 Cieślik Teresa Mikołów Marsz NW opłacono
46 Ogłaza Joanna Katowice Marsz NW opłacono
47 Ogłaza Marek Katowice Marsz NW opłacono
48 Gazda Dorota Katowice Marsz NW NW Stadion Śląski opłacono
49 Pawlik Bogumiła Zabrze Marsz NW opłacono
50 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec Marsz NW
51 Malik Anna Mariola Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
52 Warzocha Danuta Ruda Śląska Marsz NW Ekipa na kijach opłacono
53 Rusek Maria Chorzów Marsz NW Kijki Przyjaźni opłacono
54 Wolnik Jolanta Ligota Księżyca Marsz NW Smerfy biegają razem po 0.7 opłacono
55 Stolarski Mirek Katowice Marsz NW opłacono
56 Krupa Marzena Radzionków, pow. tarnogórski Marsz NW opłacono
57 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW opłacono
58 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska Marsz NW ADS Masna opłacono
59 Wilżyński Andrzej Katowice Marsz NW wild cats opłacono
60 Maroszek Mariusz Katowice Marsz NW wild cats opłacono
61 Wilżyńska Lidia Katowice Marsz NW wild cats opłacono
62 Matusiak Beata Katowice Marsz NW wild cats opłacono
63 Bulenda Krystyna Ligota Książęca Marsz NW opłacono
64 Bulenda Wiktoria Ligota Książęca Marsz NW opłacono
65 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Marsz NW opłacono
66 Probierz Aneta Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
67 Mika Joanna Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach opłacono
68 Sichma Kamila Świętochłowice Marsz NW opłacono
69 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Marsz NW MK team opłacono
70 Ocysek Zygmunt Katowice Marsz NW Frelki opłacono
71 Gorzawska Aleksandra Knurów Marsz NW opłacono
72 Maziewska Justyna Mikołów Marsz NW opłacono
73 Nowak Joanna Ruda Śląska Marsz NW opłacono
74 Niemiec Izabela Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
75 Lipińska Iza Bytom Marsz NW Ekipa Na Kijach
76 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Marsz NW opłacono
77 Mika Tomasz Ruda Śląskie Marsz NW Ekipa Na Kijach opłacono
78 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Marsz NW MK team opłacono
79 Zadroga Dorota Knurów Marsz NW Gora Team opłacono
80 Zadroga Paweł Knurów Marsz NW Gora Team opłacono
81 Sitko Krzysztof Sitko Wojkowice Marsz NW opłacono
82 Gwioździk Ela Katowice Marsz NW opłacono
83 Lelito Izabela Jaworzno Marsz NW opłacono
84 Adamaszek Iwona Mikołów Marsz NW opłacono
85 Mrugała Karina Ruda Śląska Marsz NW opłacono
86 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW opłacono
87 Serwa Daniel Radomsko Marsz NW opłacono
88 Kozioł-Żurawska Dorota Katowice Marsz NW KLACHULE opłacono
89 Blachnik Agnieszka Chorzów Marsz NW KLACHULE opłacono
90 Bazylewicz Paweł Czeladź Marsz NW opłacono
91 Zydroń Wiesław Katowice Marsz NW Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono
92 Werner Aleksandra Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach opłacono
93 Bieniek Agata Świętochłowice Marsz NW SOCIOS SILESIA opłacono
94 Szcząchor Judyta Bytom Marsz NW
95 Wacławik Adam Bąków Marsz NW opłacono
96 Slodczyk Michał Chorzów Marsz NW opłacono
97 Różalska Aneta Sosnowiec Marsz NW opłacono
98 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
99 Grzesińska Anna Strzelce Opolskie Marsz NW Kijowe Księżniczki opłacono
100 Neznal Monika Strzelce Opolskie Marsz NW Kijowe Księżniczki opłacono


Wyświetleń: 18276

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ