Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Radwan Bartlomiej Kraków Bieg 5 km opłacono
2 Myrlak Maciej Wieliczka Bieg 5 km opłacono
3 Bożek Sebastian Katowice Bieg 5 km opłacono
4 Dec Tomasz Tychy Bieg 5 km opłacono
5 Seweryn Iwona Sosnowiec Marsz NW Kobiety dla kobiet opłacono
6 Raczek Sławomir Gliwice Bieg 5 km Grupa Pietrzak opłacono
7 Filipczyk-Sikora Jolanta Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
8 Kurek Mateusz Mysłowice Bieg 5 km Biegamy z oszczepem opłacono
9 Parkita Justyna Katowice Bieg 5 km opłacono
10 Machowiak Adam Katowice Bieg 5 km opłacono
11 Famuła Tomasz Katowice Bieg 5 km Famuła Team opłacono
12 Abrahamczyk Karina Katowice Bieg 5 km opłacono
13 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 10 km opłacono
14 Marcol Michał Rybnik Bieg 5 km WARSZTATKOSZULKOWY TESTING TEAM opłacono
15 Biesaga Wiktor Czeladź Bieg 10 km Biegam bo biegam opłacono
16 Widera Anna Wojkowice Bieg 10 km Biegam bo biegam opłacono
17 Szymański Adam Katowice Bieg 10 km DZIADY OCR opłacono
18 Zemanek Ilona Bielsko-Biała Bieg 5 km WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM opłacono
19 Leiszner Izabela Bytom Bieg 5 km opłacono
20 Dudek Donata Chorzów Bieg 10 km Never Too Late opłacono
21 Kopernok-Pytko Izabela Katowice Marsz NW opłacono
22 Kuzia Marcin Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
23 Kmita Katarzyna Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
24 Gorol Sylwester Siemianowice Sl Bieg 5 km opłacono
25 Lalewicz Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
26 Cichoń Rafał Chorzów Bieg 10 km opłacono
27 Dziagacz Rafał Bytom Bieg 10 km opłacono
28 Sroka Monika Piekary Śląskie Bieg 5 km opłacono
29 Tychanowicz Adam Piekary Śląskie Bieg 5 km ATOS RacingTeam opłacono
30 Wojtal Jacek Dylów Rządowy Bieg 10 km opłacono
31 Chrzanowski Mariusz Gliwice Bieg 10 km KW GLIWICE opłacono
32 Wróbel Łukasz Katowice Bieg 10 km PwC SDC Runners Team opłacono
33 Świtała Kamil Tychy Bieg 10 km opłacono
34 Świtała Robert Tychy Bieg 10 km opłacono
35 Salińska Iwona Katowice Bieg 5 km opłacono
36 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
37 Szczepanek Łukasz Libiąż Bieg 5 km Śląski Uniwersytet Medyczny opłacono
38 Skrzek Paulina Będzin Bieg 10 km opłacono
39 Rychlik Patryk Klucze Bieg 5 km Lisy Pustyni opłacono
40 Rychlik Sebastian Klucze Bieg 5 km Lisy Pustyni opłacono
41 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg 10 km opłacono
42 Kaczyńska Karolina Katowice Bieg 5 km opłacono
43 Geisler Tomasz Czerwionka - Leszczyny Bieg 5 km opłacono
44 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
45 Żukowski Bartosz Łódź Bieg 5 km opłacono
46 Brzeziński Damian Wysoka Bieg 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
47 Sierant Michal Kraków Bieg 10 km opłacono
48 Śliwka Katarzyna Chorzów Marsz NW opłacono
49 Śliwka Krzysztof Chorzów Marsz NW opłacono
50 Moś Jacek Katowice Bieg 10 km opłacono
51 Laba Beata Katowice Bieg 10 km opłacono
52 Kamrowska Katarzyna Katowice Bieg 5 km opłacono
53 Kura Beata Mikołów Marsz NW opłacono
54 Banasik Tomasz Mikołów Bieg 5 km opłacono
55 Ciepiela Jan Gródków Bieg 5 km Lubię Burpees’y opłacono
56 Włodarski Mateusz Mysłowice Bieg 5 km opłacono
57 Kowalski Michał Mysłowice Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
58 Buchta Adam Katowice Bieg 10 km opłacono
59 Koczyba Karolina orzech Bieg 5 km SZTURM opłacono
60 Nowak Filip Góra Siewierska Bieg 10 km opłacono
61 Wojtaniec Beata Ruda Śląska Marsz NW Gryfne Frelki opłacono
62 Krawiec Bartłomiej Piekary Śląskie Bieg 10 km opłacono
63 Kaszewski Igor Katowice Bieg 5 km Huragan Ligota opłacono
64 Neumann Joanna Sosnowiec Marsz NW opłacono
65 Kwiatkowska - Adolf Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
66 Hankus Tomasz Katowice Bieg 10 km Studio GTS Katowice opłacono
67 Janowska Magda Katowice Bieg 10 km Team Pro opłacono
68 Kowol Sandra Mikołów Marsz NW opłacono
69 Mandrysz Grzegorz Lyski Bieg 5 km Aktywni Lyski opłacono
70 Bobrzyk Michaela Lyski Marsz NW Nordic Walking Lyski opłacono
71 Dyczka-Piekarska Klaudia Łaziska górne Bieg 5 km opłacono
72 Rolnik Joanna Orzesze Bieg 5 km opłacono
73 Jachimski Piotr Orzesze Bieg 5 km opłacono
74 Koenig Krzysztof Katowice Bieg 10 km ProfiAutoTeam opłacono
75 Strzysz Magdalena Ruda Śląska Bieg 10 km opłacono
76 Paś Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
77 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
78 Stachowiak Dariusz Myslowice Bieg 5 km opłacono
79 Mucha Monika Częstochowa Bieg 5 km Zabiegani Częstochowa opłacono
80 Szczerba Anna Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
81 Jankowski Arkadiusz Gliwice Bieg 10 km opłacono
82 Świdzińska Milena Katowice Bieg 5 km opłacono
83 Imiołek Arkadiusz Pilchowice Bieg 5 km ED CERT RUN opłacono
84 Szaganiec Dariusz Bytom Bieg 5 km SZTURM opłacono
85 Wandzik Joanna Bytom Bieg 5 km SZTURM opłacono
86 Kozubek Katarzyna Bytom Bieg 5 km opłacono
87 Staszewska Marzena Ruda Śląska Bieg 5 km #IB team opłacono
88 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10 km opłacono
89 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Marsz NW opłacono
90 Dudek Marcin Jaworzno Bieg 5 km opłacono
91 Paś Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
92 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
93 Błaszczyk Mateusz ChorzóW Bieg 5 km Biegam bo lubie opłacono
94 Smyrek Agnieszka Chorzów Bieg 5 km Biegam bo lubie opłacono
95 Legutki Arkadiusz Siemianowice Slaskie Bieg 10 km opłacono
96 Maciejczyk Witold Czerwionka-Leszczyny Bieg 10 km opłacono
97 Kaźmierski Rafał Zabrze Bieg 5 km BANDA Z POŁUDNIA opłacono
98 Stompel Ewelina Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
99 Żukowski Łukasz Katowice Bieg 5 km opłacono
100 Żukowska Małgorzata Katowice Bieg 5 km opłacono


Wyświetleń: 24861

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ