Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymański Adam | Katowice | Polska | Bieg 10 km | DZIADY OCR | opłacono |
2 | Widera Anna | Wojkowice | Polska | Bieg 10 km | Biegam bo biegam | opłacono |
3 | Biesaga Wiktor | Czeladź | Polska | Bieg 10 km | Biegam bo biegam | opłacono |
4 | Barwicka-Blaszczyk Joanna | Siemianowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
5 | Filipczyk-Sikora Jolanta | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
6 | Chuptyś Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
7 | Zieliński Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
8 | Żukowski Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Endurance Team | opłacono |
9 | Kozak Kamila | Góra Siewierska | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
10 | Stompel Ewelina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
11 | Wosz Kinga | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
12 | Holeczek Aleksandra | Chorzow | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
13 | Krzyszkowski Jerzy | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Biegamy z MiauKotem | opłacono |
14 | Rurka Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Biegamy z MiauKotem | opłacono |
15 | Olesińska Ewa | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
16 | Maciejczyk Witold | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
17 | Lewandowski Mateusz | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
18 | Legutki Arkadiusz | Siemianowice Slaskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
19 | Peteja Bartłomiej | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
20 | Marszałek Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
21 | Szabra Dawid | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
22 | Łyp Łukasz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
23 | Jankowski Arkadiusz | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
24 | Otto Marcin | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | CrossBox Siemianowice | opłacono |
25 | Szczerba Anna | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
26 | Nawrot Magdalena | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
27 | Klukowski Marek | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
28 | Strzysz Magdalena | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
29 | Mikołajczak Justyna | Będzin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
30 | Koenig Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg 10 km | ProfiAutoTeam | opłacono |
31 | Mazurek Izabela | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
32 | Janowska Magda | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Team Pro | opłacono |
33 | Klimczak Piotr | Balin | Polska | Bieg 10 km | Domy give up! | opłacono |
34 | Hankus Tomasz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Studio GTS Katowice | opłacono |
35 | Przybylska-Bak Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
36 | Olender Andrzej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
37 | Krawiec Bartłomiej | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
38 | Piwowar Agnieszka | Knurów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
39 | Nowak Filip | Góra Siewierska | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
40 | Buchta Adam | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
41 | Saliński Bartosz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | wkurw_team | opłacono |
42 | Laba Beata | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
43 | Polański Rafał | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
44 | Moś Jacek | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
45 | Sierant Michal | Kraków | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
46 | Brzeziński Damian | Wysoka | Polska | Bieg 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
47 | Adamczyk Marek | Czyżówka | Polska | Bieg 10 km | MajKris Team | opłacono |
48 | Dudek Donata | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | Never Too Late | opłacono |
49 | Kmita Katarzyna | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
50 | Lalewicz Wojciech | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
51 | Cichoń Rafał | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
52 | Stochnij Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
53 | Stochnij Karol | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
54 | Milczarczyk Beata | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
55 | Dziagacz Rafał | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
56 | Tuleja Adam | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | SAYONARA CHORZÓW | opłacono |
57 | Tuleja Blanka | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | Sayonara | opłacono |
58 | Wojtal Jacek | Dylów Rządowy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
59 | Chrzanowski Mariusz | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | KW GLIWICE | opłacono |
60 | Wróbel Łukasz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | PwC SDC Runners Team | opłacono |
61 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
62 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
63 | Janiszkiewicz Patrycja | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Orzoł Patrycja | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
65 | Świtała Kamil | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
66 | Świtała Robert | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
67 | Kuraś Łukasz | Siewierz | Polska | Bieg 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
68 | Golasz Marek | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
69 | Skrzek Paulina | Będzin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
70 | Czerw Magdalena | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
71 | Lupa Piotr | Mszana Dolna | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
72 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Energoprojekt-Katowice | opłacono |
73 | Waliczek Daria | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Namówili mnie | opłacono |
74 | Pikuła Jacek | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
75 | Roehrich Krzysztof | Łąka | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
76 | Bujak Magdalena | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
77 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
78 | Blach Paulina | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Namówili mnie | opłacono |
79 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
80 | Tatarek-Konik Agnieszka | Czeladź | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
81 | Labiak Krystian | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Biegam bo biegam | opłacono |
82 | Urych Łukasz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Run as One | opłacono |
83 | Przybyła Kasia | Bytom | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
84 | Kaszuba Łukasz | Czeladz | Polska | Bieg 10 km | #czeladzbiega | opłacono |
85 | Kościsz Piotr | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Kościsze | opłacono |
86 | Korkosz Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
87 | Kajzer Damian | Będzin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
88 | Erazmus Piotr | Wola Miedźna | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
89 | Ługowska Marzena | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę byle dobiec | opłacono |
90 | Bartoszek Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
91 | Bieta Tomasz | Imielin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
92 | Uhorczak Jakub | Będzin | Polska | Bieg 10 km | Sportowe Zaglebie | opłacono |
93 | Szewczyk Krzysztof | Częstochowa | Polska | Bieg 10 km | Czewarun TiM | opłacono |
94 | Krajewski Mariusz | Mikołów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
95 | Jasiński Krzysztof | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
96 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
97 | Gierok Artur | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
98 | Kosek-Sałachna Ewa | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
99 | Litwinski Sławomir | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
100 | Litwińska Bożena | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
Wyświetleń: 38197