Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patoń Iwona | Bytom | Polska | Bieg 5 km | ||
2 | Drobny Andrzej | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
3 | Węgrzyńska Ewa | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | ||
4 | Cuda Patrycja | Czeladź | Polska | Bieg 5 km | ||
5 | Zajączkowska Karolina | Bobrowniki | Polska | Bieg 5 km | ||
6 | Pawlak Renata | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | ||
7 | Muzal-Nabrdalik Aneta | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | ||
8 | Nabrdalik Rafał | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | ||
9 | Patoń Piotr | Bytom | Polska | Bieg 5 km | ||
10 | Bałdyga Maja | Gródków | Polska | Bieg 5 km | ||
11 | Kazior Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
12 | Kwiatkowska Martyna | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | ||
13 | Aronik Hanna | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | ||
14 | Maska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | ||
15 | Bober Wojciech | Rogów | Polska | Bieg 5 km | ||
16 | Szcząchor Judyta | Bytom | Polska | Marsz NW | ||
17 | Wacławik Ewa | Bąków | Polska | Bieg 5 km | ||
18 | Zdebel Seweryn | Bytom | Polska | Bieg 5 km | ||
19 | Kmita Bartosz | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | ||
20 | Krzysztofik Ryszard | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | ||
21 | Frosztęga Patryk | Trzebinia | Polska | Bieg 10 km | ||
22 | Lis Igor | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | ||
23 | Szczerba Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | ||
24 | Nędzyński Robert | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5 km | ||
25 | Czubala Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5 km | ||
26 | Wilińska Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
27 | Rusin Adam | Nieborowice | Polska | Bieg 5 km | ||
28 | Zdebel Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg 5 km | ||
29 | Ludwig dorota | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | ||
30 | Skalska Jadwiga | Będzin | Polska | Bieg 5 km | ||
31 | Kwiecien Magdalena | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
32 | Góralczyk Beata | Jaworzno | Polska | Bieg 5 km | ||
33 | Kurbiel Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | ||
34 | Kluska-Wnuk Anna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz NW | ||
35 | Pietrzykowski Adam | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | ||
36 | Zielińska Urszula | Katowice | Polska | Marsz NW | ||
37 | Węgrzyńska Ewa | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | ||
38 | Wojtas Barbara | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
39 | Dorobisz Magdalena | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | ||
40 | Pawełczyk Karolina | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
41 | Paczuła Krystian | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
42 | Weiss Dominik | Bytom | Polska | Bieg 5 km | ||
43 | Gębska Joanna | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | ||
44 | Pilch Weronika | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | ||
45 | Zych Sylwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz NW | ||
46 | Mrowiec Ilona | Bytom | Polska | Bieg 10 km | ||
47 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5 km | ||
48 | Hajzyk Aleksandra | Racibórz | Polska | Marsz NW | ||
49 | Duda Anna | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
50 | Gąsior Katarzyna | Pawłowice | Polska | Bieg 5 km | ||
51 | Figiel Henryk | Katowice | Polska | Bieg 5 km | ||
52 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | Polska | Marsz NW | ||
53 | Łoskot Aneta | Warszowice | Polska | Bieg 5 km | ||
54 | Pawęzowska Anna | Będzin | Polska | Bieg 10 km | Będzin Team | |
55 | Bugański Damian | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5 km | CARBON OCR Racing Team | |
56 | Wtorek Ilona | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5 km | CARBON OCR Racing Team | |
57 | Wower Maria | Katowice | Polska | Marsz NW | csc adventure academy | |
58 | Lipińska Iza | Bytom | Polska | Marsz NW | Ekipa Na Kijach | |
59 | Warcholińska Anna | Racibórz | Polska | Marsz NW | Eko-okna Runners | |
60 | Basista Kasia | Pszów | Polska | Marsz NW | Forma Wodzisław Śląski | |
61 | Jackowska Monika | Bedzin | Polska | Bieg 10 km | Kuznia Biegowa | |
62 | Skoczek Sylwia | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | |
63 | Wrodarczyk Magdalena | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Lecymy Durś | |
64 | Nagas Pawel | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | Lubię Burpees’y | |
65 | Wiatt Magdalena | Bytom | Polska | Bieg 10 km | MGB | |
66 | Chrzanowski Czesław | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | Mysłowicki klub biegacza No I | |
67 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | Night Runners Zabrze | |
68 | Niwińska Natalia | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | Night Runners Zabrze | |
69 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW | Nordic Team Ruda Śląska | |
70 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW | Nordic Team Ruda Śląska | |
71 | Niechwiejczyk Piotr | Świętochłowice | Polska | Marsz NW | Opel Active Team | |
72 | Kamrowski Łukasz | Katowice | Polska | Bieg 5 km | PAE Goggle Team | |
73 | Woźniak Marek | Wojkowice | Polska | Bieg 5 km | Pogoria biega | |
74 | Jaworek Alina | Mysłowice | Polska | Bieg 5 km | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | |
75 | Misztal Aleksandra | Siemianowice Slaskie | Polska | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
76 | Kulik Dominika | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
77 | Rogosz Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | |
78 | Jadczak Adrian | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Śląsk Runners | |
79 | Krawczyk Mirela | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | |
80 | Trembaczowski Paweł | Bytom | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | |
81 | Mrówka Jacek | Bytom | Polska | Bieg 5 km | ŚLĄSK RUNNERS | |
82 | Zabłocka Bernadeta | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | |
83 | Krawczyk Pawel | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | |
84 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Polska | Bieg 10 km | ToPo Czeladź | |
85 | Bielecka Marta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10 km | W Pogoni Za Duchem | |
86 | Porwit-Wójcik Dorota | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | Wataha Team | |
87 | Czub Jarosław | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | Wirusy | |
88 | Piłat Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | XPOLOGISTICRUNNINGTEAMPOLAND | |
89 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | Zdzieraj Kapcie |
Wyświetleń: 38196