Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klimczak Piotr Balin Bieg 10 km Domy give up! opłacono
2 Wacławik Ewa Bąków Bieg 5 km opłacono
3 Wacławik Adam Bąków Marsz NW opłacono
4 Wacławik Ewa Bąków Bieg 5 km
5 Jackowska Monika Bedzin Bieg 10 km Kuznia Biegowa
6 Gembala Violetta Bełk Marsz NW opłacono
7 Gembala Eugeniusz Bełk Marsz NW opłacono
8 Szymik Grażyna Bełk Marsz NW opłacono
9 Stachura Krystyna Bełk Marsz NW opłacono
10 Teinert Krystyna Bełk Marsz NW opłacono
11 Ptak Stanisława Bełk Marsz NW opłacono
12 Stróżycki Tycjan Będzin Bieg 5 km opłacono
13 Mikołajczak Justyna Będzin Bieg 10 km opłacono
14 Kajzer Damian Będzin Bieg 10 km opłacono
15 Skalska Jadwiga Będzin Bieg 5 km
16 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW #byledomety opłacono
17 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 10 km opłacono
18 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10 km opłacono
19 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 10 km opłacono
20 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 10 km Będzin Team
21 Zielińska Katarzyna Będzin Bieg 5 km HURAGAN LIGOTA opłacono
22 Czerech Łukasz Będzin Bieg 5 km RMF4RT GLADIATORS opłacono
23 Uhorczak Jakub Będzin Bieg 10 km Sportowe Zaglebie opłacono
24 Duda Anna Będzin Bieg 5 km #GrodziecRun opłacono
25 Stępień Grzegorz Będzin Bieg 5 km #GrodziecRun opłacono
26 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW #byledomety opłacono
27 Misiurek Ernest Będzin Bieg 5 km opłacono
28 Chojnowska Magdalena Będzin Bieg 5 km opłacono
29 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 5 km #GrodziecRun opłacono
30 Kałuża Dawid Będzin Bieg 10 km opłacono
31 Skrzek Paulina Będzin Bieg 10 km opłacono
32 Rodek Dagmara Będzin Bieg 5 km opłacono
33 Górna Maja Bielsko Biała Bieg 5 km opłacono
34 Zemanek Ilona Bielsko-Biała Bieg 5 km WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM opłacono
35 Figiel Agnieszka Bierun Bieg 5 km Viking Training Center opłacono
36 Pastuszka Artur Bieruń Bieg 5 km Run & Stunt opłacono
37 Erazmus Michał Bieruń Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
38 Piekacz Patrycja Bieruń Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
39 Sukiennik Aleksandra Bieruń Bieg 5 km Viking Training Center opłacono
40 Babiak Wojciech Bieruń Bieg 5 km Run & Stunt opłacono
41 Pikuła Jacek Bieruń Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
42 Rola Agnieszka Bieruń Bieg 5 km BIE-RUN opłacono
43 Rumińska Barbara Bieruń Bieg 5 km BIE-RUN opłacono
44 Hamik Adam Bieruń Bieg 5 km opłacono
45 Zajączkowska Karolina Bobrowniki Bieg 5 km
46 Małodobry Maciej Bochnia Bieg 5 km KIESOW Polska opłacono
47 Kozioł Leszek Boguszyce Bieg 10 km opłacono
48 Kozioł Monika Boguszyce Bieg 5 km opłacono
49 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
50 Białas Bartosz Brudzowice Bieg 10 km DEAF RUNNER opłacono
51 Jakubiec Mateusz Buczkowice Bieg 5 km BB RUNNERS opłacono
52 Ślaz Patrycja Bukowno Bieg 5 km opłacono
53 Kozubek Katarzyna Bytom Bieg 5 km opłacono
54 Kocot Adam Bytom Bieg 5 km opłacono
55 Wandzik Joanna Bytom Bieg 5 km SZTURM opłacono
56 Szaganiec Dariusz Bytom Bieg 5 km SZTURM opłacono
57 Kańtoch Izabela BYTOM Bieg 5 km opłacono
58 Kańtoch Andrzej Bytom Bieg 5 km opłacono
59 Bąk Tatiana Bytom Bieg 5 km opłacono
60 Franczuk Martyna Bytom Bieg 10 km opłacono
61 Szczęsny Andrzej Bytom Bieg 5 km opłacono
62 Zdebel Katarzyna Bytom Bieg 5 km
63 Langer Maksym Bytom Bieg 5 km opłacono
64 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10 km opłacono
65 Kwaśniewska Daria Bytom Bieg 5 km opłacono
66 Wiatt Magdalena Bytom Bieg 10 km MGB
67 Zdebel Seweryn Bytom Bieg 5 km
68 Weiss Dominik Bytom Bieg 5 km
69 Leiszner Izabela Bytom Bieg 5 km opłacono
70 Lipińska Iza Bytom Marsz NW Ekipa Na Kijach
71 Żywica Marcin Bytom Bieg 5 km Jak Dzik w Szyszki opłacono
72 Mrówka Jacek Bytom Bieg 5 km ŚLĄSK RUNNERS
73 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 5 km opłacono
74 Ludyga Krystian Bytom Marsz NW opłacono
75 Ludyga Aneta Bytom Marsz NW opłacono
76 Przybyła Kasia Bytom Bieg 10 km opłacono
77 Ochman Agnieszka Bytom Bieg 5 km Wataha Team opłacono
78 Dziagacz Rafał Bytom Bieg 10 km opłacono
79 Patoń Iwona Bytom Bieg 5 km
80 Mrowiec Ilona Bytom Bieg 10 km
81 Patoń Piotr Bytom Bieg 5 km
82 Szcząchor Judyta Bytom Marsz NW
83 Kubiczek Grzegorz Bytom Marsz NW opłacono
84 Bujoczek Ewa Bytom Bieg 5 km opłacono
85 Fiszer-Kubiczek Aleksandra Bytom Marsz NW opłacono
86 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5 km opłacono
87 Maruszczak Marek Bytom Bieg 5 km opłacono
88 Maruszczak Justyna Bytom Bieg 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
89 Trembaczowski Paweł Bytom Bieg 5 km Śląsk Runners
90 Hamik Rafał Chełm Śląski Bieg 5 km Hamster Team opłacono
91 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10 km opłacono
92 Kobylanska Magdalena Chorzow Bieg 5 km opłacono
93 Holeczek Aleksandra Chorzow Bieg 10 km opłacono
94 Kmiecik Izabela Chorzów Bieg 5 km opłacono
95 Bieniek Sebastian Chorzów Bieg 5 km SOCIOS SILESIA opłacono
96 Zbozień Dorota Chorzów Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono
97 Krzymowski Darek Chorzów Bieg 10 km Harciole Świętochłowice opłacono
98 Płachta Sylwia Chorzów Bieg 10 km opłacono
99 Księżyk Anna Chorzów Bieg 10 km maratonypolskie.pl opłacono
100 ZBIEROWSKI PRZEMEK Chorzów Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 24865

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ