Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trojak Marcin | Mysłowice | Polska | Bieg 5 km | Zimnokrwiści | opłacono |
2 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | Zimnokrwiści | opłacono |
3 | Macholc Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5 km | Zimnokrwisci | opłacono |
4 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | Zdzieraj Kapcie | |
5 | Mucha Monika | Częstochowa | Polska | Bieg 5 km | Zabiegani Częstochowa | opłacono |
6 | Zydroń Wiesław | Katowice | Polska | Marsz NW | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono |
7 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Yolt | opłacono |
8 | Gabor Sebastian | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Yolt | opłacono |
9 | Piłat Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | XPOLOGISTICRUNNINGTEAMPOLAND | |
10 | Girycka Katarzyna | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | WPiA UŚ Katowice | opłacono |
11 | Pawełczyk Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg 5 km | wolna | opłacono |
12 | Saliński Bartosz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | wkurw_team | opłacono |
13 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | Wirusy | opłacono |
14 | Czub Jarosław | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | Wirusy | |
15 | Szewczyk Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | Wirusy | opłacono |
16 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | WIRUSY | opłacono |
17 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | Wirusy | opłacono |
18 | Jankowska Becia | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | WIRUSY | opłacono |
19 | Goławski Robert | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | WiR | opłacono |
20 | Matusiak Beata | Katowice | Polska | Marsz NW | wild cats | opłacono |
21 | Wilżyńska Lidia | Katowice | Polska | Marsz NW | wild cats | opłacono |
22 | Maroszek Mariusz | Katowice | Polska | Marsz NW | wild cats | opłacono |
23 | Wilżyński Andrzej | Katowice | Polska | Marsz NW | wild cats | opłacono |
24 | Porwit-Wójcik Dorota | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | Wataha Team | |
25 | Ochman Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg 5 km | Wataha Team | opłacono |
26 | Kot Katarzyna | Poręba | Polska | Bieg 5 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
27 | Mateńko Danuta | Poręba | Polska | Bieg 5 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
28 | Szmukier Beata | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
29 | Widawska Marta | Poręba | Polska | Bieg 5 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
30 | Kolacha Ewelina | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
31 | Soliński Krzysztof | Piotrków Trybunalski | Polska | Bieg 5 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
32 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | Warto Biegać | opłacono |
33 | Miśkiewicz Andrzej | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | Warto Biegać | opłacono |
34 | Marcol Michał | Rybnik | Polska | Bieg 5 km | WARSZTATKOSZULKOWY TESTING TEAM | opłacono |
35 | Zemanek Ilona | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 5 km | WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM | opłacono |
36 | Palej Tomasz | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM | opłacono |
37 | Pulchny Bartek | Gliwice | Polska | Bieg 5 km | WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM | opłacono |
38 | Jastrzębska Anna | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM | opłacono |
39 | Jaskowska Barbara | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM | opłacono |
40 | Wieczorek Fabian | Gliwice | Polska | Bieg 5 km | WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM | opłacono |
41 | Wata Marta | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Warsztat Formy | opłacono |
42 | Bielecka Marta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10 km | W Pogoni Za Duchem | |
43 | Szojda Paulina | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Viking Training Center/Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
44 | Figiel Agnieszka | Bierun | Polska | Bieg 5 km | Viking Training Center | opłacono |
45 | Sukiennik Aleksandra | Bieruń | Polska | Bieg 5 km | Viking Training Center | opłacono |
46 | Tkocz Monika | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Vege Runners | opłacono |
47 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Marsz NW | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
48 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Polska | Marsz NW | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
49 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Polska | Bieg 10 km | ToPo Czeladź | |
50 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Polska | Bieg 5 km | tomkatotrening.pl | opłacono |
51 | Foks Ewa | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Tinsy | opłacono |
52 | Szwed Bożena | Siemianowice | Polska | Bieg 5 km | The Howsers | opłacono |
53 | Gruchlik Bartosz | Siemianowice | Polska | Bieg 5 km | The Howsers | opłacono |
54 | Gilner Mariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | TelegilixTeam | opłacono |
55 | Wrześniak Tomasz | Gliwice | Polska | Bieg 5 km | Tekniska | opłacono |
56 | Janowska Magda | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Team Pro | opłacono |
57 | Pilszek Marek | Mysłowice | Polska | Bieg 5 km | Ślunskie Dziki | opłacono |
58 | Szczepanek Łukasz | Libiąż | Polska | Bieg 5 km | Śląski Uniwersytet Medyczny | opłacono |
59 | Zabłocka Bernadeta | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | |
60 | Krajewski Damian | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | Śląsk RUNNERS | opłacono |
61 | Trembaczowski Paweł | Bytom | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | |
62 | Chomczyk Kasia | Siemianowice | Polska | Bieg 5 km | Śląsk RUNNERS | opłacono |
63 | Chomczyk Michał | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | opłacono |
64 | Jadczak Adrian | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Śląsk Runners | |
65 | Krawczyk Pawel | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | |
66 | Krajewska Monika | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | opłacono |
67 | DurakURAK Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | ŚLĄSK RUNNERS | opłacono |
68 | Szmatłoch Iwona | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | ŚLĄSK RUNNERS | opłacono |
69 | Antolik Łukasz | Świetochłowice | Polska | Bieg 5 km | ŚLĄSK RUNNERS | opłacono |
70 | Mrówka Jacek | Bytom | Polska | Bieg 5 km | ŚLĄSK RUNNERS | |
71 | Krawczyk Mirela | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | |
72 | Gaudyn Andrzej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Szybcy i Wściekli | opłacono |
73 | Huchro Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Szybcy i Wściekli | opłacono |
74 | Wandzik Joanna | Bytom | Polska | Bieg 5 km | SZTURM | opłacono |
75 | Szaganiec Dariusz | Bytom | Polska | Bieg 5 km | SZTURM | opłacono |
76 | Koczyba Karolina | orzech | Polska | Bieg 5 km | SZTURM | opłacono |
77 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Marsz NW | Szopołazy | opłacono |
78 | Szmatloch Michał | Mysłowice | Polska | Bieg 5 km | Szata Dejaniry | opłacono |
79 | Hankus Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Studio GTS Treningi Personalne Tobiasz Witek | opłacono |
80 | Witek Tobiasz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Studio GTS Treningi Personalne Tobiasz Witek | opłacono |
81 | Hankus Tomasz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Studio GTS Katowice | opłacono |
82 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
83 | Wyleżoł Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
84 | Uhorczak Jakub | Będzin | Polska | Bieg 10 km | Sportowe Zaglebie | opłacono |
85 | Tiahnybok Paweł | Kalety | Polska | Bieg 5 km | Spartan Team | opłacono |
86 | Machnik Justyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Southern Beer Killers | opłacono |
87 | Zięba Krystyna | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Southern Beer Killers | opłacono |
88 | Karwat Dominika | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Southern Beer Killers | opłacono |
89 | Zięba Stanisław | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Southern Beer Killers | opłacono |
90 | Grabiwoda Bartosz | Katowice | Polska | Bieg 5 km | Southern Beer Killers | opłacono |
91 | Kołodziejczyk Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW | SOCIOS SILESIA | opłacono |
92 | Rogosz Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | |
93 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Polska | Marsz NW | SOCIOS SILESIA | opłacono |
94 | Bieniek Sebastian | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono |
95 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono |
96 | Mazur Monika | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono |
97 | Góralski Jarosław | Racibórz | Polska | Bieg 5 km | Smerfy biegają razem po 0.7 | opłacono |
98 | Matioszek Agnieszka | Racibórz | Polska | Marsz NW | Smerfy biegają razem po 0.7 | opłacono |
99 | Wolnik Jolanta | Ligota Księżyca | Polska | Marsz NW | Smerfy biegają razem po 0.7 | opłacono |
100 | Hajduk-Dołba Monika | Sławków | Polska | Marsz NW | Sławkowskie Włóczykije "Samo się nie przejdzie" | opłacono |
Wyświetleń: 37874