Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Legutki Arkadiusz Siemianowice Slaskie Bieg 10 km opłacono
102 Maciejczyk Witold Czerwionka-Leszczyny Bieg 10 km opłacono
103 Kaźmierski Rafał Zabrze Bieg 5 km BANDA Z POŁUDNIA opłacono
104 Stompel Ewelina Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
105 Żukowski Łukasz Katowice Bieg 5 km opłacono
106 Żukowska Małgorzata Katowice Bieg 5 km opłacono
107 Warmińska Klaudia Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
108 Pindel Julia Żywiec Bieg 5 km opłacono
109 Pindel Paweł Żywiec Bieg 5 km opłacono
110 Pindel Iwona Żywiec Bieg 5 km opłacono
111 Mańka Wojciech Czeladź Bieg 5 km opłacono
112 Zieliński Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
113 Zieliński Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
114 Sieprawska Katarzyna Kraków Bieg 5 km opłacono
115 Ciepiela Anna Gródków Bieg 5 km Lubię Burpees’y opłacono
116 Goryczka Tomasz Katowice Bieg 5 km Lubię Burpees’y opłacono
117 Żukowska Magdalena Siemianowice Śląskie Marsz NW Endurance Team opłacono
118 Żukowski Jan Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Endurance Team opłacono
119 Żukowski Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Endurance Team opłacono
120 Kozak Kamila Góra Siewierska Bieg 10 km opłacono
121 Oses Marcin Mysłowice Bieg 5 km opłacono
122 Jurczak Katarzyna Czeladź Marsz NW opłacono
123 Wąsik Kacper Czeladź Bieg 5 km opłacono
124 Wąsik Jakub Czeladź Bieg 5 km opłacono
125 Niestrój Sylwia Lubomia Marsz NW Dystans opłacono
126 Wosz Kinga Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
127 Holeczek Aleksandra Chorzow Bieg 10 km opłacono
128 Krzyszkowski Jerzy Piekary Śląskie Bieg 10 km Biegamy z MiauKotem opłacono
129 Szlendak-Konopka Agnieszka Czeladz Bieg 5 km opłacono
130 Rurka Tomasz Piekary Śląskie Bieg 10 km Biegamy z MiauKotem opłacono
131 Olesińska Ewa Chorzów Bieg 10 km opłacono
132 Berlińska-Gorol Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
133 Lewandowski Mateusz Tychy Bieg 10 km opłacono
134 Śmiłowska Aneta Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
135 Kanicki Kacper Rudniki Bieg 5 km opłacono
136 Kanicka Sylwia Rudniki Marsz NW opłacono
137 Mikuła Sławomir Chorzów Bieg 5 km opłacono
138 Palupska Aleksandra Gliwice Bieg 5 km opłacono
139 Jaron Katarzyna Chorzów Bieg 5 km opłacono
140 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 5 km opłacono
141 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 5 km Klub Sportowy Gminy Psary opłacono
142 Marszałek Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
143 Wieczorek Fabian Gliwice Bieg 5 km WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM opłacono
144 Basista Kasia Pszów Marsz NW Forma Wodzisław Śląski
145 Szabra Dawid Chorzów Bieg 10 km opłacono
146 Łyp Łukasz Katowice Bieg 10 km opłacono
147 Szczuka Aleksandra Katowice Bieg 5 km Forma Częstochowa opłacono
148 Bartodziej Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
149 KANTOROSIŃSKA ANNA MYSŁOWICE Bieg 5 km opłacono
150 Lis Igor Chorzów Bieg 5 km
151 PODLACH ŁUKASZ MYSŁOWICE Bieg 5 km opłacono
152 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10 km
153 KANTOROSIŃSKI JAN MYSŁOWICE Bieg 5 km opłacono
154 Otto Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 10 km CrossBox Siemianowice opłacono
155 Osadnik Julia Warszawa Bieg 5 km MK TEAM opłacono
156 Lech-Osadnik Klaudia Warszawa Bieg 5 km MK TEAM opłacono
157 Nędzyński Robert Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km
158 Wojnowska Anna Knurów Bieg 5 km opłacono
159 Piszczan Mirosław Syrynia Marsz NW Radlinioki w biegu opłacono
160 Tramer Ewelina Katowice Bieg 5 km opłacono
161 Klukowski Marek Katowice Bieg 10 km opłacono
162 Tomas Marzena Syrynia Marsz NW Radlinioki w biegu opłacono
163 Mikołajczak Justyna Będzin Bieg 10 km opłacono
164 Loch-Sławska Iwona Katowice Bieg 5 km opłacono
165 Duda Roman Mysłowice Bieg 5 km opłacono
166 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km
167 Gość Beata Ruda Śląska Marsz NW opłacono
168 Wilińska Katarzyna Katowice Bieg 5 km
169 Mazurek Izabela Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
170 Rak Agata Katowice Bieg 5 km opłacono
171 Baar Izabela Siemianowice Marsz NW Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
172 Babiak Wojciech Bieruń Bieg 5 km Run & Stunt opłacono
173 Klimczak Piotr Balin Bieg 10 km Domy give up! opłacono
174 GELMUDA ZUZANNA Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
175 Zdebel Seweryn Bytom Bieg 5 km
176 Kowalewska Agnieszka Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
177 Zdebel Katarzyna Bytom Bieg 5 km
178 Przybylska-Bak Katarzyna Tychy Bieg 10 km opłacono
179 Chuptyś Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
180 Olender Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
181 Janus Bartosz Piekary Śląskie Bieg 5 km opłacono
182 Brudnowski Marcin Katowice Bieg 5 km opłacono
183 Piwowar Agnieszka Knurów Bieg 10 km opłacono
184 Suliga Wioletta Zabrze Bieg 5 km opłacono
185 Odrobina Patrycja Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
186 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg 5 km opłacono
187 Bazan Robert Siedlec Bieg 5 km opłacono
188 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 5 km tomkatotrening.pl opłacono
189 Jaskowska Barbara Zabrze Bieg 5 km WARSZTAT KOSZULKOWY TESTING TEAM opłacono
190 Ludwig dorota Chorzów Bieg 10 km
191 Przybylska Dorota Sosnowiec Bieg 5 km Aktywni Sosnowiec opłacono
192 Przybylski Andrzej Sosnowiec Bieg 5 km Aktywni Sosnowiec opłacono
193 Saliński Bartosz Katowice Bieg 10 km wkurw_team opłacono
194 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
195 Polański Rafał Katowice Bieg 10 km opłacono
196 Szafran Aleksander Łodygowice Bieg 5 km opłacono
197 Leśniak Łukasz Zawiercie Bieg 5 km opłacono
198 Golasz Marek Świętochłowice Bieg 10 km opłacono
199 Leśniak Agnieszka Zawiercie Bieg 5 km #WartobiegaćZawiercie opłacono
200 Skalska Jadwiga Będzin Bieg 5 km


Wyświetleń: 24867

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ