Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niski Adrian Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
2 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
3 Kaszuba Lilianna Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) #czeladzbiega opłacono
4 Sas Maja Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
5 Małecki Dominik Ruda Śląska Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
6 Betka Jakub Będzin Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
7 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
8 Musioł Amelia Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
9 Muszer Pola Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Huragan Ligota opłacono
10 Wójcik Wiktoria Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) AP TYGRYSKI Świętochłowice opłacono
11 Gajewska Małgorzata Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
12 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
13 Skutnik Zuzia Mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
14 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) JagodowyTeam opłacono
15 Pawlik Kacper Zabrze Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
16 Mucha Karolina Siemianowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
17 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
18 Gilner dawid Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) telegilixTeam opłacono
19 Maślak Emilia Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach opłacono
20 Rusek Zosia Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
21 Kozioł Antonina Boguszyce Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
22 Kopeć Karolina Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Huragan Ligota opłacono
23 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
24 Kotkiewicz Lena Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
25 Kucharski Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
26 Jankowski Natan Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
27 Kaczmarek Jakub Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) SP nr 9 opłacono
28 Szpila-Czapura Honorata Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
29 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
30 Owczarek Sebastian Zabrze Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
31 Łatacz Ksawery Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
32 Sieciński Andrzej Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
33 Duda Julia Siemianowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
34 Polasińska Julia Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
35 Janik Milena Zawiercie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Warto Biegać Zawiercie opłacono
36 Iwanecki Milan Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Siemianowice opłacono
37 Gienis Wojciech Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
38 Bladowski Igor Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
39 Filipek Krzysztof Tychy Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Biegnę Byle Dobiec opłacono
40 Bielecki Fabian Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Sparta Katowice opłacono
41 Krupa Zuzanna Radzionków, pow. tarnogórski Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
42 Sawicki Błażej Łazy Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
43 Ryska Diana Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
44 Nowak Nikodem Piekary Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Lecymy Durś opłacono
45 Jeleń Justyna Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 9 opłacono
46 Pandzich Gabriel Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Carbon OCR Racing Team opłacono
47 Malik Łucja Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
48 Sałata Jakub Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
49 Jakubowska Paulina Tychy Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) SMS Tychy opłacono
50 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
51 Latawiec Tymon Rybnik Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
52 Witek Kacper Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
53 Ogłaza Anna Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
54 Gwiżdż Anastazja Piekary Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
55 Gnacikowski Mikołaj Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
56 Jakubczyk Adam Gliwice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Dziecięcy Sad opłacono
57 Paprotny Antoni Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
58 Ledwoch Wiktoria Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
59 Burek Daniel Siemianowice śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Vege Runners
60 John Alicja Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
61 Wirska Emma Jaworzno Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
62 Kubacka Marta Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP nr 2 w Katowicach opłacono
63 Tyzo Milena Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
64 Lebek Julia Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
65 Sycha Lena Bytom Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
66 Wrześniak Antoni Gliwice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
67 Pietrzyk Vanesska Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
68 Sokola Jakub Bobrowniki Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole publiczne bobrowniki opłacono
69 Kozioł Martyna Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
70 Skalski Piotr Będzin Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
71 Gromadzki Jakub Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
72 Skalski Antoni Będzin Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
73 Strychalska Zuzia Łódź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Europejska Szkoła Podstawowa opłacono
74 Bielański Jakub Ornontowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
75 Bielański Maciej Ornontowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
76 Wieloch Daniel Tychy Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 17 opłacono
77 Seeman Selena Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) AP TYGRYSKI Świętochłowice opłacono
78 Dyląg Tymoteusz Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
79 Polański Staś Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Wolne Elektrony opłacono
80 Tramer Agata Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
81 Witor Karolina Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MK TEAM opłacono
82 Popczyk Maja Piekary Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
83 Podchul Franciszek Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
84 Noga Emilka Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Zdzieraj Kapcie opłacono
85 Nieradka Alicja Bytom Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
86 Suszczyk Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) Mk team opłacono
87 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
88 Majewska Kamila Sosnowiec Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
89 Gębski Kacper Sosnowiec Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej)
90 Kuciel Norbert Jaworzno Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
91 Sodowski Dawid Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
92 Śliwa Martyna Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
93 Bernacka-Miozga Lena Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
94 Krzysik Agata Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej)
95 Opiłek Maja Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) Euvic opłacono
96 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
97 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
98 Zalewska Lena Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
99 Morawa Rafal Mysłowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
100 Pietrzak Antek Siemianowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono


Wyświetleń: 11419

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ