Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotkiewicz Lena Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
2 Łatacz Ksawery Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
3 Kotlarz Michał Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
4 ZBIEROWSKI PATRYK Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
5 Kotlarz Witold Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
6 Polasińska Julia Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
7 Karwel Rayan Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
8 Karwel Alan Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
9 John Alicja Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
10 Pietrzak Antek Siemianowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
11 Walczak Pascal Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
12 Pietrzak Ola Siemianowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
13 Paprotny Antoni Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
14 Kurbiel Aleksander Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
15 Paprotny Helena Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
16 Cebula Anna Czeladź Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
17 Laskowski Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej)
18 Malik Łucja Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
19 Mitręga Staś Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
20 Schab Adam Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
21 Woźniak Mariusz Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
22 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
23 Woźniak Adam Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
24 Owczarek Sebastian Zabrze Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
25 Bitner Elenka Piasek Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
26 Skalski Piotr Będzin Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
27 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
28 Widzewicz Jakub Zabrze Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
29 Bielec Agnieszka Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
30 Gromadzki Jakub Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
31 Skalski Antoni Będzin Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
32 Hajduga Stanisław Sosnowiec Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
33 Nieradka Alicja Bytom Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
34 Pietrasik Lena Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
35 Pietrasik Laura Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
36 Cymara Maja Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
37 Bogucki Filip Chorzów Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
38 Komander Michał Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
39 Marciniak Amelia Syrynia Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
40 Cymara Alicja Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
41 Sołtysiak Rafał Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
42 Haładyn Marta Miasteczko Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
43 SIKORA MARIA Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
44 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
45 Cichoń Eryk Świętochłowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
46 Ziomek Oskar Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
47 Polok Kinga Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
48 Skutnik Zuzia Mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
49 Siemion Liliana Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
50 Gajda Oliwier Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
51 Niski Adrian Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
52 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
53 Zajac Kornel Bobrowniki Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
54 Dyrka Mateusz Przeczyce Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
55 Krzyżanowski Jerzy Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
56 Krzyżanowski Ignacy Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
57 Krupa Zuzanna Radzionków, pow. tarnogórski Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
58 Porębski Szymon Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
59 Kobylański Marek Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
60 Antecki Maksymilian Tychy Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
61 Jankowski Natan Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
62 Ryska Diana Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
63 Gębski Kacper Sosnowiec Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej)
64 Stera Kornelia Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
65 Ryska Laura Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
66 Pawlik Natalia Zabrze Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
67 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
68 Stera Igor Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
69 Gondek Antoni Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
70 Kozioł Kornelia Boguszyce Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
71 Zalewska Lena Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
72 Kozioł Antonina Boguszyce Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
73 Tramer Agata Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
74 Podchul Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
75 Błaszczyk Igor Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
76 Rusek Zosia Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
77 Podchul Franciszek Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
78 Pawlik Kacper Zabrze Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
79 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
80 Danowska Zofia Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
81 Sichma Jagoda Świętochłowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
82 Sas Maja Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
83 Maślak Jakub Świętochłowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
84 Sałata Filip Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
85 Sycha Lena Bytom Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
86 Małecki Dominik Ruda Śląska Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
87 Sałata Jakub Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
88 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
89 Gralikowska Hanna Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
90 Betka Jakub Będzin Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
91 Dabrowska Tosia Bedzin Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
92 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
93 Cierniak Nadia Orzesze Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
94 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
95 Morawa Rafal Mysłowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
96 Strączkowski Szymon Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
97 Cyrus Ula Rybnik Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
98 Masadyni Amelia Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
99 Sycha Antonina Bytom Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
100 Wałach Michalina Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono


Wyświetleń: 11421

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ