Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Maślak Jakub | Świętochłowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
102 | Dabrowska Tosia | Bedzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
103 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
104 | Żochowska Bianka | Katowice | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
105 | Szymański Iwo | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
106 | Majewska Kamila | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
107 | Gębski Kacper | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | limit osiągnięty | |
108 | Rusek Zosia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
109 | Bubalik Piotr | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
110 | Kuciel Norbert | Jaworzno | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
111 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
112 | Liszczyna Dawid | Gliwice | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
113 | Kozioł Kornelia | Boguszyce | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
114 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
115 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
116 | Porębski Szymon | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
117 | Kotkiewicz Lena | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
118 | Bitner Elenka | Piasek | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
119 | Widzewicz Jakub | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
120 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
121 | Śliwa Tomasz | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
122 | Śliwa Martyna | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
123 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
124 | Jankowski Natan | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
125 | Szpila-Czapura Edgar | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
126 | Szpila-Czapura Honorata | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
127 | Szpila-Czapura Julian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
128 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
129 | Górnikiewicz Mikołaj | Sosnowiec | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
130 | Owczarek Sebastian | Zabrze | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
131 | Bernacka-Miozga Lena | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
132 | Łatacz Ksawery | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
133 | Laskowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | limit osiągnięty | |
134 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
135 | Sołtysiak Natalia | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
136 | Krzysik Agata | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | limit osiągnięty | |
137 | Sieciński Andrzej | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
138 | Rzadkowska Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
139 | Rzadkowski Sebastian | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
140 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
141 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
142 | Siejda Olaf | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
143 | Gabryś Paulina | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | limit osiągnięty | |
144 | Gabryś Ania | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
145 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
146 | Pietrasik Laura | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
147 | Zalewska Lena | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
148 | Morawa Rafal | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
149 | Duda Julia | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
150 | Polasińska Julia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
151 | Pietrzak Antek | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
152 | Pietrzak Ola | Siemianowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
153 | Rost Magdalena | Świętochlowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
154 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
155 | Rygus Lidia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
156 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
157 | Masadyni Amelia | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
158 | Płachta Oliwia | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
159 | Gienis Wojciech | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
160 | Bladowski Igor | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
161 | Bielec Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
162 | Haładyn Marta | Miasteczko Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
163 | Krupa Zuzanna | Radzionków, pow. tarnogórski | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
164 | Sawicki Błażej | Łazy | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
165 | Ryska Diana | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
166 | Ryska Laura | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
167 | Dyrka Mateusz | Przeczyce | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
168 | Skowron Julia | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
169 | Karwel Rayan | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
170 | Karwel Alan | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
171 | Schab Adam | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
172 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
173 | Zajac Kornel | Bobrowniki | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
174 | Strączkowski Szymon | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
175 | Strączkowska Nadia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
176 | Gralikowska Hanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
177 | ZBIEROWSKI PATRYK | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
178 | Cymara Alicja | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
179 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
180 | Sałata Filip | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
181 | Sałata Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
182 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
183 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
184 | Antecki Maksymilian | Tychy | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
185 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
186 | Cyrus Ula | Rybnik | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
187 | Latawiec Tymon | Rybnik | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
188 | Tomczok Marcin | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
189 | Tomczok Jagoda | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
190 | Witek Kacper | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
191 | Szlembarska Milena | Czeladź | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
192 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
193 | Mańka Eryk | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
194 | Śledź Zuzanna | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | limit osiągnięty | |
195 | Ogłaza Anna | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
196 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
197 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
198 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono | |
199 | Barbara Anna | Katowice | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | limit osiągnięty | |
200 | Sowa Aleksander | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) | opłacono |
Wyświetleń: 16482