Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Bladowski Igor Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
202 Gienis Wojciech Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
203 Iwanecki Milan Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Siemianowice opłacono
204 Skiba Dobrawa Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) UKS WODNIK opłacono
205 Płachta Oliwia Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
206 Masadyni Amelia Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
207 Adamczyk Lena Ruda Ślaska Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) Przedszkole opłacono
208 Bujoczek Milena Bytom Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
209 Madejska Karolina Chorzów Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Born Tu Bi Lotac opłacono
210 Janik Milena Zawiercie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Warto Biegać Zawiercie opłacono
211 Rygus Lidia Sosnowiec Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
212 Kazior Tomek Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 66 Katowice
213 Grabowska Dorota Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
214 Grabowski Piotr Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
215 Sichma Jagoda Świętochłowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
216 Rost Magdalena Świętochlowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
217 Moens Maksymilian Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 35 opłacono
218 Pietrzak Ola Siemianowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
219 Pietrzak Antek Siemianowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
220 Stępel Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Nasza Dobra Szkoła opłacono
221 Polasińska Julia Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
222 Fundament Stanisław Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE opłacono
223 Cenkier Weronika Łaziska Górne Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MOSIR Łaziska Górne opłacono
224 Duda Julia Siemianowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
225 Duda Kamil Siemianowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp nr 13 Siemianowice Śląskie opłacono
226 Morawa Rafal Mysłowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
227 Zalewska Lena Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
228 Pietrasik Laura Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
229 Pietrasik Lena Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
230 Gabryś Ania Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
231 Gabryś Paulina Ruda Śląska Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
232 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
233 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
234 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
235 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
236 Rzadkowska Zuzanna Ruda Śląska Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
237 Opiłek Maja Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) Euvic opłacono
238 Sieciński Andrzej Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
239 Krzysik Agata Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej)
240 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
241 Sołtysiak Rafał Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
242 Laskowski Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej)
243 Łatacz Ksawery Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
244 Bernacka-Miozga Lena Katowice Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
245 Owczarek Sebastian Zabrze Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
246 Kajzer Ksawery Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 66 opłacono
247 Górnikiewicz Mikołaj Sosnowiec Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
248 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
249 Szpila-Czapura Julian Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
250 Szpila-Czapura Honorata Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
251 Szpila-Czapura Edgar Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
252 Nowakowski Wojciech Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Paderewa opłacono
253 Kaczmarek Jakub Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) SP nr 9 opłacono
254 Rychlik Patryk Klucze Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Lisy Pustyni opłacono
255 Sobczak Alicja Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 51 Katowice opłacono
256 Jankowski Natan Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
257 Dejas Paulina Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP nr 37 Katowice opłacono
258 Walczak Pascal Katowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
259 Figiel Magda Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Kojotki Naprzód Janów opłacono
260 Korkosz Natalia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) STO Bytom opłacono
261 Śliwa Martyna Chorzów Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
262 Śliwa Tomasz Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
263 Kucharski Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
264 Widzewicz Jakub Zabrze Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
265 Bitner Elenka Piasek Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
266 Kotkiewicz Lena Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
267 Porębski Szymon Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
268 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
269 Kopeć Karolina Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Huragan Ligota opłacono
270 Kopeć Dominik Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Huragan Ligota opłacono
271 Sojka Natasza Siemianowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 1 Siemianowice Śląskie opłacono
272 Kozioł Antonina Boguszyce Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
273 Kozioł Kornelia Boguszyce Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
274 Sodowski Dawid Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
275 Liszczyna Dawid Gliwice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
276 Kuciel Aleksandra Jaworzno Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
277 Kuciel Norbert Jaworzno Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
278 Bubalik Piotr Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
279 Rusek Zosia Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
280 Gębski Kacper Sosnowiec Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej)
281 Marekwica Jakub Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Mk team opłacono
282 Majewska Kamila Sosnowiec Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
283 Szymański Iwo Sosnowiec Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
284 Żochowska Bianka Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
285 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
286 Dabrowska Tosia Bedzin Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
287 Maślak Jakub Świętochłowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) opłacono
288 Maślak Emilia Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach opłacono
289 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
290 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
291 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) opłacono
292 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) TelegilixTeam opłacono
293 Gilner dawid Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) telegilixTeam opłacono
294 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
295 Dziadosz Wojciech Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Stadion Śląski opłacono
296 Mucha Karolina Siemianowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
297 Mucha Adam Siemianowice Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
298 Starostka Bartosz Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
299 Pawlik Kacper Zabrze Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
300 Pawlik Natalia Zabrze Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono


Wyświetleń: 11378

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ