Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Kobylański Marek Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
302 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) JagodowyTeam opłacono
303 Skutnik Zuzia Mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
304 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
305 Krzak Wiktor Czeladź Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
306 Pawlak Zuzanna Czeladź Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
307 Gajewska Małgorzata Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
308 Gajewski Mateusz Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
309 Pypłacz Martyna Mysłowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
310 Wójcik Wiktoria Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) AP TYGRYSKI Świętochłowice opłacono
311 Szewczyk Igor Częstochowa Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Czewarun TiM opłacono
312 Muszer Pola Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Huragan Ligota opłacono
313 Muszer Nina Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Huragan Ligota opłacono
314 Musioł Amelia Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
315 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
316 Urych Michał Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Run as One opłacono
317 Różycka-Duda Zuzanna Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) #BBKTS opłacono
318 Urych Martyna Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Run as One opłacono
319 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
320 Betka Jakub Będzin Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
321 Małecki Dominik Ruda Śląska Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
322 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
323 Suszczyk Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m (bez rywalizacji sportowej) Mk team opłacono
324 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
325 Kaszuba Oliwier Czeladź Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) #czeladzbiega opłacono
326 Sas Maja Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
327 Kaszuba Lilianna Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) #czeladzbiega opłacono
328 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
329 Grab Laura Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci- bez rywalizacji sportowej) MK TEAM opłacono
330 Niski Adrian Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono


Wyświetleń: 11422

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ