Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
/RunWithYou/ | |||||||||
1 | Szpalerski Adam | Sztum | Aktywnie w Parparach | /RunWithYou/ | |||||
2 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | Aktywnie w Parparach | /RunWithYou/ | |||||
22 blt | |||||||||
3 | Groszkowski Marcin | Malbork | Aktywnie w Parparach | 22 blt | |||||
BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | |||||||||
4 | Koska-Czapiewska Emilia | Starogard Gdański | Aktywnie w Parparach | BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | |||||
DZIERZGOŃ TEAM | |||||||||
5 | Michalski Paweł | Poliksy | Aktywnie w Parparach | DZIERZGOŃ TEAM | |||||
6 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Aktywnie w Parparach | DZIERZGOŃ TEAM | |||||
7 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Aktywnie w Parparach | DZIERZGOŃ TEAM | |||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
8 | Michalska Ewa | Poliksy | Aktywnie w Parparach | Dzierzgoń Team | |||||
GK MALBORK | |||||||||
9 | Jonatowski Zygmunt | MALBORK | Aktywnie w Parparach | GK MALBORK | |||||
GRUPA Malbork | |||||||||
10 | Masys Agnieszka | Malbork | Aktywnie w Parparach | GRUPA Malbork | |||||
GRUPA Malbork / Malborskie Morsy | |||||||||
11 | Kosianowska Monika | Malbork | Aktywnie w Parparach | GRUPA Malbork / Malborskie Morsy | |||||
Godlewski Runners | |||||||||
12 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Aktywnie w Parparach | Godlewski Runners | |||||
13 | Godlewski Marek | Malbork | Aktywnie w Parparach | Godlewski Runners | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
14 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Aktywnie w Parparach | Kwidzyn Biega | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
15 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Aktywnie w Parparach | Kwidzyn Biega | |||||
Raża Triathlon Team | |||||||||
16 | Rażewski Maciej | Malbork | Aktywnie w Parparach | Raża Triathlon Team | |||||
SKL Filipides/ BBL Starogard Gdański | |||||||||
17 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Aktywnie w Parparach | SKL Filipides/ BBL Starogard Gdański | |||||
Samrun Stg | |||||||||
18 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Aktywnie w Parparach | Samrun Stg | |||||
19 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | Aktywnie w Parparach | Samrun Stg | |||||
20 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Aktywnie w Parparach | Samrun Stg | |||||
Traktor Kwidzyn | |||||||||
21 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Aktywnie w Parparach | Traktor Kwidzyn | |||||
UMKS Kwidzyn | |||||||||
22 | Droń Grzegorz | Kwidzyn | Aktywnie w Parparach | UMKS Kwidzyn | |||||
23 | Torchała Mariusz | Kwidzyn | Aktywnie w Parparach | UMKS Kwidzyn | |||||
Ulitki | |||||||||
24 | Yasynovenko Oleksiy | Malbork | Aktywnie w Parparach | Ulitki | |||||
25 | Yasynovenko Alicja | Malbork | Aktywnie w Parparach | Ulitki | |||||
26 | Mikicka Monika | Malbork | Aktywnie w Parparach | Ulitki | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Baran Ewelina | Boręty | Aktywnie w Parparach | ||||||
28 | Czapiewska Ewa | Sztumskie Pole | Aktywnie w Parparach | ||||||
29 | Prymak Julia | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
30 | Puchalski Bartosz | Uśnice | Aktywnie w Parparach | ||||||
31 | Czapiewski Wojciech | Sztumskie Pole | Aktywnie w Parparach | ||||||
32 | Fera Klaudia | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
33 | Śliwczyńska Adrianna | Puławy | Aktywnie w Parparach | ||||||
34 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Aktywnie w Parparach | ||||||
35 | Stańczak Edward | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
36 | Ścisłowska Zuzanna | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
37 | Ścisłowski Franek | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
38 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
39 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
40 | Krawców Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Aktywnie w Parparach | ||||||
41 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Aktywnie w Parparach | ||||||
42 | Czubińska Anna | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
43 | Masys Natalia | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
44 | Bąkiewicz Agnieszka | Ryjewo | Aktywnie w Parparach | ||||||
45 | Kołodziejczyk Maciej | Tczew | Aktywnie w Parparach | ||||||
46 | Górska Weronika | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
47 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Aktywnie w Parparach | ||||||
48 | Bochon Agata | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
49 | Kołodziejczyk Beata | Tczew | Aktywnie w Parparach | ||||||
50 | Ulatowska Weronika | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
51 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | Aktywnie w Parparach | ||||||
52 | Bieliński Konrad | Starogard Gdański | Aktywnie w Parparach | ||||||
53 | Borkowski Grzegorz | Kwidzyn | Aktywnie w Parparach | ||||||
54 | Borkowska Monika | Kwidzyn | Aktywnie w Parparach | ||||||
55 | Zawisza Łukasz | Uśnice | Aktywnie w Parparach | ||||||
56 | Zawisza Oliwia | Uśnice | Aktywnie w Parparach | ||||||
57 | Zawisza Wojtek | Uśnice | Aktywnie w Parparach | ||||||
58 | Sabara Patrycja | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
59 | Carowska Klaudia | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
60 | Stańczak Karolina | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
61 | Pietruszyński Adam | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
62 | Pustkowski Wojtek | Tczew | Aktywnie w Parparach | ||||||
63 | Pustkowski Maciek | Tczew | Aktywnie w Parparach | ||||||
64 | Pustkowska Malina | Tczew | Aktywnie w Parparach | ||||||
65 | Pustkowska Jagoda | Tczew | Aktywnie w Parparach | ||||||
66 | Rozycka-Pustkowska Basia | Tczew | Aktywnie w Parparach | ||||||
67 | Brzustewicz Bartosz | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
68 | Brzustewicz Marlena | Parpary | Aktywnie w Parparach | ||||||
69 | Ostrowska - Hendzel Izabela | Barcice | Aktywnie w Parparach | ||||||
70 | Weisner Barbara | Benowo | Aktywnie w Parparach | ||||||
71 | Weisner Monika | Benowo | Aktywnie w Parparach | ||||||
72 | Sobieś Alina | Gardeja | Aktywnie w Parparach | ||||||
73 | Gąsiorowski Dariusz Gąsiorowski | Gardeja | Aktywnie w Parparach | ||||||
74 | Wierzbicka Hanna | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
75 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
76 | Uciechowska Małgorzata | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
77 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
78 | Zawisza Julia | Uśnice | Aktywnie w Parparach | ||||||
79 | Zawisza Agnieszka | Uśnice | Aktywnie w Parparach | ||||||
80 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Aktywnie w Parparach | ||||||
81 | Krawczyk Monika | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
82 | Mania Barbara | Boręty | Aktywnie w Parparach | ||||||
83 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | Aktywnie w Parparach | ||||||
84 | Łatas Paweł | Gdańsk | Aktywnie w Parparach | ||||||
85 | Podlasinska Dorota | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
86 | Dziweńka Emilia | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
87 | Dziweńka Daniel | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
88 | Dziweńka Beata | Malbork | Aktywnie w Parparach | ||||||
89 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Aktywnie w Parparach | ||||||
90 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Aktywnie w Parparach | ||||||
91 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Aktywnie w Parparach | ||||||
92 | Honczar Hanna | Benowo | Aktywnie w Parparach | ||||||
93 | Brzustewicz Amelia | Benowo | Aktywnie w Parparach | ||||||
94 | Brzustewicz Piotr | Benowo | Aktywnie w Parparach | ||||||
95 | Brzustewicz Klaudia | Benowo | Aktywnie w Parparach | ||||||
96 | Piasta Sebastian | Rychnowo | Aktywnie w Parparach | ||||||
97 | Piasta Zuzanna | Rychnowo | Aktywnie w Parparach | ||||||
98 | Piasta Amelia | Rychnowo | Aktywnie w Parparach | ||||||
99 | Dęga Jadwiga | Tralewo | Aktywnie w Parparach | ||||||
100 | Dęga Lidia | Tralewo | Aktywnie w Parparach |
Wyświetleń: 4240