III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Ekipa na kijach
1 Snochowska Marysia Bytom 100m 2012r. i młodsze Ekipa na kijach opłacono
L
2 Straszak Wiktoria Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. L opłacono
Lecymy Durś
3 Szołtysik Paulina Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
4 Szołtysik Jakub Piekary Śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
5 Krupa Dawid Piekary slaskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
6 Hajduk Emilia Piekary slaskie 200m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
7 Krupa Nikola Piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
8 Zając Karolina Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
9 Koszek Andżelika Piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
10 Wieczorek Dominik Katowice 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
11 Kożuch Emilia Piekary Śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
12 Skoczek Natalia Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
13 Gross Hanna Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
14 Gross Dorota Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
15 Włochowicz Daniel Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
16 Malinowski Filip Piekary śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
17 Tokarz Amelia Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
18 Tokarz Ola Piekary Śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
19 Wilk Dominik Piekary Śląskie 400m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś
Lecymy Durś
20 Franki Igor Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
Lecymy durś
21 Stasiak Maksymilian Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze Lecymy durś
MKS SIEMIANOWICZANKA
22 Nagórzański Dawid Siemianowice Śląskie 400m 2006r. - 2008r. MKS SIEMIANOWICZANKA opłacono
Malumani
23 Krawczyk Wojtek zabrze 100m 2012r. i młodsze Malumani
SMS Tychy
24 Jakubowska Klaudia Tychy 200m 2009r. - 2011r. SMS Tychy opłacono
25 Jakubowska Weronika Tychy 200m 2009r. - 2011r. SMS Tychy opłacono
26 Jakubowska Paulina Tychy 100m 2012r. i młodsze SMS Tychy opłacono
SPI
27 Świątek Mateusz Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. SPI opłacono
_BRAK NAZWY_
28 Szumal Lena Tarnowskie Góry 100m 2012r. i młodsze opłacono
29 Szumal Laura Tarnowskie Góry 100m 2012r. i młodsze opłacono
30 Kotkiewicz Lena katowice 100m 2012r. i młodsze
31 Mitruś Natasza Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
32 Mitruś Maja Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
33 RZYCHOŃ KACPER RUDA ŚLĄSKA 400m 2006r. - 2008r. opłacono
34 KRÓL ZUZANNA RUDA ŚLĄSKA 200m 2009r. - 2011r. opłacono
35 KRÓL WIKTOR RUDA ŚLĄSKA 100m 2012r. i młodsze opłacono
36 Bujoczek Milena Bytom 200m 2009r. - 2011r. opłacono
37 Prus Alicja Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
38 Prus Natalia Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
39 gliński szymon piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
40 glińska milena piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
41 Kociołek Jakub Piekary Śl. 400m 2006r. - 2008r. opłacono
42 Skrzypczyk Olivia Czeladź 100m 2012r. i młodsze opłacono
43 Miketa Bartłomiej BLACHOWNIA 400m 2006r. - 2008r. opłacono
44 Kraczla Natalia Katowice 100m 2012r. i młodsze opłacono
45 Szastok Marcin Piekary śląskie 200m 2009r. - 2011r. opłacono
46 Izydorczyk Hania Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. opłacono
47 Izydorczyk Wojciech Zabrze 100m 2012r. i młodsze opłacono
48 Zawadzki Jan Piekary śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
49 Dawid Piotr Piekary Śląskie 200m 2009r. - 2011r. opłacono
50 Taisner Milena Ruda Śląska 200m 2009r. - 2011r. opłacono
51 Pniak Oliwer Katowice 100m 2012r. i młodsze
52 Kaczmarczyk Milena Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze
53 Dyrka Mateusz Przeczyce 400m 2006r. - 2008r. opłacono
54 Krupa Zuzanna Radzionków, pow. tarnogórski 100m 2012r. i młodsze opłacono
55 Stencel Szymon Piekary Ślaskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
56 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
57 Aleksy Tomasz Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
58 Pietrzak Ola Siemianowice Śląskie 100m 2012r. i młodsze
59 Pietrzak Antek Siemianowice Śląskie 100m 2012r. i młodsze
60 Małkowski Wojciech Piekary Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
61 Łatacz Ksawery Siemianowice Śląskie 100m 2012r. i młodsze opłacono
62 Szymański Iwo Sosnowiec 200m 2009r. - 2011r.
63 Małecki Dominik Ruda Śląska 100m 2012r. i młodsze opłacono
64 Mrozek Mateusz Ruda Śląska 400m 2006r. - 2008r. opłacono
65 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska 200m 2009r. - 2011r. opłacono
66 Opiłka Maciej Ruda Śląska 100m 2012r. i młodsze opłacono
wolny strzelec
67 Kurpet Adam Gliwice 100m 2012r. i młodsze wolny strzelec
68 Kurpet Jan Gliwice 100m 2012r. i młodsze wolny strzelec


Wyświetleń: 3039

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ