Bieg im. Piotra Sękowskiego
Bieg główny - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pyszniewski Piotr Glinojeck Bieg główny - 10 km opłacono
2 Orzechowska Milena Wilków Polski Bieg główny - 10 km ORT ŁOMIANKI opłacono
3 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg główny - 10 km
4 Wasilewski Grzegorz Płońsk Bieg główny - 10 km
5 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk Bieg główny - 10 km Lider Winnica
6 Budniak Tomasz Władysławowo Bieg główny - 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
7 Bartczak JANUSZ BODZANÓW Bieg główny - 10 km Więckowski Team opłacono
8 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg główny - 10 km Klub sportowy Nowe Miasto Biega
9 Świercz Jacek Warszawa Bieg główny - 10 km Byledobiec Anin opłacono
10 Świercz Iwona Warszawa Bieg główny - 10 km Byledobiec Anin opłacono
11 Kowaliński Maciej Ciechanów Bieg główny - 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
12 Kamasa Andrzej Cempkowo Bieg główny - 10 km opłacono
13 Koprowska Klaudia Mała Wieś Bieg główny - 10 km opłacono
14 Kościelski Mariusz Chruszcewo Bieg główny - 10 km opłacono
15 Ciarka Paweł Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
16 Bronowski Paweł Nowy Reczyn Bieg główny - 10 km opłacono
17 Pierzynowski Marcin Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
18 Brzostek Krystian Szczytno Bieg główny - 10 km Akb Sp2 Szczytno Trohim Team opłacono
19 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg główny - 10 km opłacono
20 Szuliński Wojciech Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
21 Bronowski Piotr Węgrzynowo Bieg główny - 10 km opłacono
22 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg główny - 10 km 5MBOT opłacono
23 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Bieg główny - 10 km KB Legionowo opłacono
24 Staniszewski Edward Modła Bieg główny - 10 km Zawkrze Mława opłacono
25 Wieczorek Dariusz LEGIONOWO Bieg główny - 10 km opłacono
26 Czosnowski Paweł Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
27 Cegiełka Bogdan Warszawa Bieg główny - 10 km opłacono
28 Liszewski Piotr Plonsk Bieg główny - 10 km Płońscy Patrioci opłacono
29 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg główny - 10 km Sokół Bodzanów
30 Ziółkowski Juliusz Siedlce Bieg główny - 10 km Yulo Run Team Siedlce
31 Bałabas Artur Ciechanów Bieg główny - 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
32 Mrówczyński Grzegorz Otwock Bieg główny - 10 km opłacono
33 Kuciejczyk Henryk Szydłowo Bieg główny - 10 km TEMPO MŁAWA opłacono
34 Mielcarek Tomasz Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
35 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg główny - 10 km Zawidz opłacono
36 Tarnowski Witold Ciechanów Bieg główny - 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
37 Wiśniewski Grzegorz Warszawa Bieg główny - 10 km opłacono
38 Żyła Arkadiusz Nasielsk Bieg główny - 10 km Nasielsk Baszta Team opłacono
39 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
40 Małgorzata Zakrzewska Warszawa Bieg główny - 10 km opłacono
41 SZCZEPANIAK CEZARY BYDGOSZCZ Bieg główny - 10 km
42 Kostun Paweł Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
43 Trojanowski Maciej Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
44 Michalak Jerzy Plonsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
45 Opałka Jan Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
46 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg główny - 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów
47 Boniewski Lech Glinojeck Bieg główny - 10 km opłacono
48 Partyka Jolanta Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
49 Altman Jakub Płońsk Bieg główny - 10 km
50 Kociński Adrian Płońsk Bieg główny - 10 km Kolorowe kredki opłacono
51 Gajek Ireneusz Ciechanów Bieg główny - 10 km opłacono
52 Gredke Robert Płońsk Bieg główny - 10 km Happy Dom Team opłacono
53 Tomczuk-Kuzka Katarzyna Warszawa Bieg główny - 10 km opłacono
54 Kemicer Igor Płock Bieg główny - 10 km opłacono
55 Idzikowski Robert Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
56 Grabowski Leszek Latchorzew Bieg główny - 10 km Stare Babice Biegają opłacono
57 Świercz Andrzej Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
58 Mosakowski Marcin Płock Bieg główny - 10 km opłacono
59 Strzelecka Monika Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
60 Czeremański Rafał Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
61 Lewandowski Zenon Ciechanów Bieg główny - 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów
62 Mariańska Katarzyna Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
63 Bugajewski Kamil Płońsk Bieg główny - 10 km CROSSBOX KASZUBY opłacono
64 Bany Robert Sokołówek Bieg główny - 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów
65 Maraszek Zbigniew Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
66 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
67 Suchecka Joanna Legionowo Bieg główny - 10 km KS Pomorska opłacono
68 Suchecki Przemysław Legionowo Bieg główny - 10 km KS Pomorska opłacono
69 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
70 Kacprzak Maciej Pawłowo Bieg główny - 10 km opłacono
71 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHAŃÓW Bieg główny - 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
72 Kłosiński Paweł PŁOŃSK Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
73 Majkowski Łukasz Joniec Kolonia Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
74 Brzeziński Dariusz Płońsk Bieg główny - 10 km opłacono
75 Marciniak Ilona Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
76 Czajkowski Kamil Raciąż Bieg główny - 10 km opłacono
77 Solecki Mateusz Baboszewo Bieg główny - 10 km opłacono
78 Michalak Marta Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
79 Osial Mariusz Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
80 Bugajewska Anna Płońsk Bieg główny - 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono


Wyświetleń: 8817

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ