Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czosnowski Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
2 | Tomczuk-Kuzka Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
3 | Gajek Ireneusz | Ciechanów | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
4 | Altman Jakub | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
5 | Partyka Jolanta | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
6 | Boniewski Lech | Glinojeck | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
7 | Trojanowski Maciej | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
8 | Kostun Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
9 | SZCZEPANIAK CEZARY | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
10 | Kaczmarski Patryk | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
11 | Wiśniewski Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
12 | Mielcarek Tomasz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
13 | Mrówczyński Grzegorz | Otwock | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
14 | Cegiełka Bogdan | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
15 | Małgorzata Zakrzewska | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
16 | Wieczorek Dariusz | LEGIONOWO | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
17 | Bronowski Piotr | Węgrzynowo | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
18 | Szuliński Wojciech | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
19 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
20 | Pierzynowski Marcin | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
21 | Bronowski Paweł | Nowy Reczyn | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
22 | Kościelski Mariusz | Chruszcewo | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
23 | Koprowska Klaudia | Mała Wieś | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
24 | Kamasa Andrzej | Cempkowo | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
25 | Wasilewski Grzegorz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
26 | Gołaszewski Kamil | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
27 | Pyszniewski Piotr | Glinojeck | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
28 | Kemicer Igor | Płock | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
29 | Solecki Mateusz | Baboszewo | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
30 | Czajkowski Kamil | Raciąż | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
31 | Mosakowski Marcin | Płock | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
32 | Brzeziński Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
33 | Kacprzak Maciej | Pawłowo | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
34 | Strzelecka Monika | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
35 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
36 | Mariańska Katarzyna | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
37 | Kielkiewicz Zbyszek | Glinojeck | Polska | Bieg główny - 10 km | 5MBOT | opłacono |
38 | Brzostek Krystian | Szczytno | Polska | Bieg główny - 10 km | Akb Sp2 Szczytno Trohim Team | opłacono |
39 | Świercz Jacek | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | Byledobiec Anin | opłacono |
40 | Świercz Iwona | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | Byledobiec Anin | opłacono |
41 | Bugajewski Kamil | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | CROSSBOX KASZUBY | opłacono |
42 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | Happy Dom Team | opłacono |
43 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
44 | Osial Mariusz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
45 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
46 | Idzikowski Robert | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
47 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
48 | Marciniak Ilona | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
49 | Ciarka Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
50 | Majkowski Łukasz | Joniec Kolonia | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
51 | Kłosiński Paweł | PŁOŃSK | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
52 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
53 | Michalak Jerzy | Plonsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
54 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
55 | Czeremański Rafał | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
56 | Maraszek Zbigniew | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
57 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | Polska | Bieg główny - 10 km | KB Legionowo | opłacono |
58 | Budniak Tomasz | Władysławowo | Polska | Bieg główny - 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono |
59 | Lewandowski Zenon | Ciechanów | Polska | Bieg główny - 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
60 | Tarnowski Witold | Ciechanów | Polska | Bieg główny - 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono |
61 | Jezierski Piotr | Nowe Miasto | Polska | Bieg główny - 10 km | Klub sportowy Nowe Miasto Biega | |
62 | Kociński Adrian | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10 km | Kolorowe kredki | opłacono |
63 | Suchecka Joanna | Legionowo | Polska | Bieg główny - 10 km | KS Pomorska | opłacono |
64 | Suchecki Przemysław | Legionowo | Polska | Bieg główny - 10 km | KS Pomorska | opłacono |
65 | Banaszkiewicz Marcin | Nasielsk | Polska | Bieg główny - 10 km | Lider Winnica | |
66 | Bałabas Artur | Ciechanów | Polska | Bieg główny - 10 km | Mazovia ProActiv Ciechanów | opłacono |
67 | Traczyk Przemysław | Ciechanów | Polska | Bieg główny - 10 km | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
68 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | Bieg główny - 10 km | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
69 | Kowaliński Maciej | Ciechanów | Polska | Bieg główny - 10 km | Mazovia ProActiv Ciechanów | opłacono |
70 | MAKOWSKI MICHAŁ | CIECHAŃÓW | Polska | Bieg główny - 10 km | Mazovia ProActiv Ciechanów | opłacono |
71 | Żyła Arkadiusz | Nasielsk | Polska | Bieg główny - 10 km | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
72 | Orzechowska Milena | Wilków Polski | Polska | Bieg główny - 10 km | ORT ŁOMIANKI | opłacono |
73 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | Bieg główny - 10 km | Płońscy Patrioci | opłacono |
74 | Januszewska Ewa | Mała Wieś | Polska | Bieg główny - 10 km | Sokół Bodzanów | |
75 | Grabowski Leszek | Latchorzew | Polska | Bieg główny - 10 km | Stare Babice Biegają | opłacono |
76 | Kuciejczyk Henryk | Szydłowo | Polska | Bieg główny - 10 km | TEMPO MŁAWA | opłacono |
77 | Bartczak JANUSZ | BODZANÓW | Polska | Bieg główny - 10 km | Więckowski Team | opłacono |
78 | Ziółkowski Juliusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
79 | Denkiewicz Jacek | Zawidz | Polska | Bieg główny - 10 km | Zawidz | opłacono |
80 | Staniszewski Edward | Modła | Polska | Bieg główny - 10 km | Zawkrze Mława | opłacono |
Wyświetleń: 14039