Bieg im. Piotra Sękowskiego

wyniki 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 112 RUCIŃSKI MICHAŁ M 1 M OPEN 1 PŁOCK JUNIOR 15 5km 0:17:10 17.48 [km/h]
2 170 WOLIŃSKI MAREK M 2 M OPEN 2 NOWA WIEŚ 5km 0:19:04 15.73 [km/h]
3 165 WIŚNIEWSKI DAMIAN M 3 M OPEN 3 PŁOŃSK 5km 0:19:06 15.71 [km/h]
4 78 LEWICKI ADRIAN M 4 M OPEN 4 PŁOŃSK 5km 0:19:07 15.69 [km/h]
5 145 ZALEWSKI MARCIN M 5 M OPEN 5 WARSZAWA INOBE 5km 0:19:18 15.54 [km/h]
6 113 RZĄSIŃSKI MICHAŁ M 6 M OPEN 6 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 5km 0:19:42 15.23 [km/h]
7 181 FĄDERSKI REMIGIUSZ M 7 M OPEN 7 ŚRÓDBORZE KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 5km 0:20:27 14.67 [km/h]
8 152 ADAMSKI ROBERT M 8 M OPEN 8 PŁOŃSK MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 5km 0:20:41 14.50 [km/h]
9 115 SKIERSKI MIKOŁAJ M 9 M OPEN 9 STRUBINY MKS BANK SPÓŁDZIELCZY PŁOŃSK 5km 0:20:54 14.35 [km/h]
10 135 WENTYKIER PIOTR M 10 M OPEN 10 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:20:58 14.31 [km/h]
11 80 MACIEJCZYK MARCIN M 11 M OPEN 11 WARSZAWA 5km 0:21:05 14.23 [km/h]
12 114 SKIERSKI MATEUSZ M 12 M OPEN 12 STRUBINY MKS BANK SPÓŁDZIELCZY PŁOŃSK 5km 0:21:14 14.13 [km/h]
13 5 BARANOWSKI SZYMON M 13 M OPEN 13 PŁOŃSK SLAV SQUAT 5km 0:21:32 13.93 [km/h]
14 159 LEŚNIEWSKI ŁUKASZ M 14 M OPEN 14 SOCHOCIN AWF BIAŁA PODLASKA 5km 0:21:49 13.75 [km/h]
15 89 MIKOŁAJEWSKA MAGDALENA K 1 K OPEN 1 PŁOŃSK BARBELL GARAGE TRIATHLON TEAM PŁOŃSK 5km 0:22:01 13.63 [km/h]
16 123 SZPAKIEWICZ ZBIGNIEW M 15 M OPEN 15 STRZEMBOWO KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:22:08 13.55 [km/h]
17 179 GUT CEZARY M 16 M OPEN 16 UNIECK 5km 0:22:10 13.53 [km/h]
18 109 PRZĄDAK SZYMON M 17 M OPEN 17 PŁOŃSK 5km 0:22:24 13.39 [km/h]
19 101 PAPROCKI MARCIN M 18 M OPEN 18 WARSZAWA 5km 0:23:00 13.04 [km/h]
20 4 BANIAK JACEK M 19 M OPEN 19 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:23:02 13.02 [km/h]
21 3 SŁOMCZEWSKI SZYMON M 20 M OPEN 20 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:23:06 12.99 [km/h]
22 100 PAŁKA MATEUSZ M 21 M OPEN 21 PŁOŃSK 5km 0:23:21 12.85 [km/h]
23 166 CIARKA BARTOSZ M 22 M OPEN 22 PŁOŃSK 5km 0:23:30 12.77 [km/h]
24 143 ZABOROWSKI MARCIN M 23 M OPEN 23 PŁOŃSK MKS BANK SPÓŁDZIELCZY PŁOŃSK 5km 0:23:43 12.65 [km/h]
25 110 RABANTEK EDWIN M 24 M OPEN 24 NOWE MIASTO ANIELIN SZURA 5km 0:23:47 12.61 [km/h]
26 42 GRZELAK MAŁGORZATA K 2 K OPEN 2 PŁOŃSK 5km 0:23:54 12.55 [km/h]
27 71 KOZŁOWSKI RAFAŁ M 25 M OPEN 25 PŁOCK TKKF BRWILNO 5km 0:23:57 12.53 [km/h]
28 104 PAWLAK ROBERT M 26 M OPEN 26 PŁOŃSK 5km 0:23:58 12.52 [km/h]
29 73 KRASZEWSKI MARIUSZ M 27 M OPEN 27 CIECHANÓW 5km 0:23:59 12.51 [km/h]
30 153 ADAMSKA KATARZYNA K 3 K OPEN 3 PŁOŃSK MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 5km 0:24:09 12.42 [km/h]
31 163 EKONOMIK MACIEJ M 28 M OPEN 28 PŁOŃSK 5km 0:24:13 12.39 [km/h]
32 161 WIŚNIEWSKA ANNA K 4 K OPEN 4 PŁOŃSK 5km 0:24:14 12.38 [km/h]
33 56 KAMIŃSKI DARIUSZ M 29 M OPEN 29 PŁOŃSK 5km 0:25:05 11.96 [km/h]
34 149 ŻAGLEWSKI DARIUSZ M 30 M OPEN 30 SMARDZEWO 5km 0:25:45 11.65 [km/h]
35 7 BIAŁOŁĘCKI DARIUSZ M 31 M OPEN 31 PŁOŃSK 5km 0:25:57 11.56 [km/h]
36 168 KŁOSEK MICHAŁ M 32 M OPEN 32 PŁOŃSK 5km 0:26:14 11.44 [km/h]
37 1 SĘKOWSKA NATALIA K 5 K OPEN 5 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:26:28 11.34 [km/h]
38 70 KOWALSKI DARIUSZ M 33 M OPEN 33 PŁOŃSK 5km 0:26:36 11.28 [km/h]
39 35 FIRST DOROTA K 6 K OPEN 6 PŁOŃSK BARBELL GARAGE TRIATHLON TEAM PŁOŃSK 5km 0:27:24 10.95 [km/h]
40 121 SZCZYGIEŁ SŁAWOMIR M 34 M OPEN 34 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:27:27 10.93 [km/h]
41 139 WOJCIECHOWSKA BOGUMIŁA K 7 K OPEN 7 PŁOŃSK 5km 0:27:31 10.90 [km/h]
42 157 ORZECHOWSKA MILENA K 8 K OPEN 8 WILKÓW POLSKI ORT ŁOMIANKI 5km 0:27:33 10.89 [km/h]
43 99 OZIMKIEWICZ MAŁGORZATA K 9 K OPEN 9 MICHOWO 5km 0:27:39 10.85 [km/h]
44 45 INIARSKI ARTUR M 35 M OPEN 35 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 5km 0:27:40 10.84 [km/h]
45 34 FERSKI ADNRZEJ M 36 M OPEN 36 PŁOŃSK 5km 0:27:42 10.83 [km/h]
46 28 CIOSEK IZABELA K 10 K OPEN 10 PŁOŃSK 5km 0:27:54 10.75 [km/h]
47 140 WOLSKI KAMIL M 37 M OPEN 37 PŁOŃSK 5km 0:28:00 10.71 [km/h]
48 122 SZOSTAK IWONA K 11 K OPEN 11 STRZEMBOWO 5km 0:28:02 10.70 [km/h]
49 133 WALICKA BOGNA K 12 K OPEN 12 PŁOŃSK 5km 0:28:19 10.59 [km/h]
50 39 GOLACIK ADRIAN M 38 M OPEN 38 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:28:57 10.36 [km/h]
51 90 MILCZAREK AGNIESZKA K 13 K OPEN 13 PŁOŃSK 5km 0:29:17 10.24 [km/h]
52 147 ZAWADZKA AGNIESZKA K 14 K OPEN 14 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 5km 0:29:30 10.17 [km/h]
53 72 KRAJEWSKA AGNIESZKA K 15 K OPEN 15 PŁOŃSK 5km 0:29:31 10.16 [km/h]
54 137 WIŚNIEWSKA ELŻBIETA K 16 K OPEN 16 PŁOŃSK 5km 0:29:55 10.03 [km/h]
55 141 WYRWICH PIOTR M 39 M OPEN 39 PŁOŃSK 5km 0:30:01 9.99 [km/h]
56 21 BUKS DAMIAN M 40 M OPEN 40 NOWE RADZIKOWO 5km 0:30:07 9.96 [km/h]
57 22 BUKS JOLANTA K 17 K OPEN 17 NOWE RADZIKOWO SP NOWE RADZIKOWO 5km 0:30:29 9.84 [km/h]
58 155 GRZYBOWSKA JULITA K 18 K OPEN 18 PŁOŃSK 5km 0:30:30 9.84 [km/h]
59 144 ZAKRZEWSKI MARCIN M 41 M OPEN 41 WARSZAWA 5km 0:31:01 9.67 [km/h]
60 17 BUGAJEWSKA ANNA K 19 K OPEN 19 PŁOŃSK CROSSBOX KASZUBY 5km 0:31:10 9.63 [km/h]
61 18 BUGAJEWSKI JANUSZ M 42 M OPEN 42 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:31:12 9.62 [km/h]
62 20 BUGAJEWSKI KRZYSZTOF M 43 M OPEN 43 WARSZAWA 5km 0:31:12 9.62 [km/h]
63 74 KRYCZKA AGNIESZKA K 20 K OPEN 20 PŁOŃSK 5km 0:31:19 9.58 [km/h]
64 160 JEZNACH ANETA K 21 K OPEN 21 PŁOŃSK 5km 0:31:34 9.50 [km/h]
65 51 JEZNACH ARKADIUSZ M 44 M OPEN 44 PŁOŃSK 5km 0:31:34 9.50 [km/h]
66 175 CZULIŃSKA MAGDALENA K 22 K OPEN 22 KROLEWO 5km 0:31:38 9.48 [km/h]
67 142 ZABŁOCKA MARIOLA K 23 K OPEN 23 PŁOŃSK 5km 0:32:30 9.23 [km/h]
68 65 KOŚCIELSKA AGNIESZKA K 24 K OPEN 24 CHRUSZCEWO 5km 0:32:43 9.17 [km/h]
69 66 KOŚCIELSKI FILIP M 45 M OPEN 45 CHRUSZCZEWO 5km 0:32:44 9.16 [km/h]
70 128 ŚWIERCZ MAŁGORZATA K 25 K OPEN 25 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:33:29 8.96 [km/h]
71 38 GAWORECKA ALDONA K 26 K OPEN 26 ANIELIN ANIELIN SZURA 5km 0:34:19 8.74 [km/h]
72 63 KOPROWSKA-LESAK EWELINA K 27 K OPEN 27 PŁOŃSK 5km 0:35:01 8.57 [km/h]
73 79 LISZEWSKI PIOTR M 46 M OPEN 46 PLONSK PŁOŃSCY PATRIOCI 5km 0:35:03 8.56 [km/h]
74 76 KAZIMIERCZAK DOROTA K 28 K OPEN 28 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 5km 0:35:55 8.35 [km/h]
75 107 POGORZELSKA BARBARA K 29 K OPEN 29 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 5km 0:35:55 8.35 [km/h]
76 48 JASZCZUR ALICJA K 30 K OPEN 30 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:38:36 7.77 [km/h]
77 49 JASZCZUR JOANNA K 31 K OPEN 31 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:39:04 7.68 [km/h]
78 50 JASZCZUR MICHAŁ M 47 M OPEN 47 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 5km 0:45:41 6.57 [km/h]
79 47 JASZCZUR BARTOSZ M 48 M OPEN 48 PŁOŃSK 5km 0:45:41 6.57 [km/h]

wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 158 MAKOWSKI MICHAŁ M 1 M 30-39 CIECHAŃÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 10km 0:34:10 17.56 [km/h]
2 162 KAMIŃSKI ARTUR M 2 M 40-49 PŁOŃSK 10km 0:34:33 17.37 [km/h]
3 136 WIECZOREK DARIUSZ M 3 M 50-59 LEGIONOWO 10km 0:36:28 16.45 [km/h]
4 154 BUDNIAK TOMASZ M 4 M 30-39 1 WŁADYSŁAWOWO KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 10km 0:38:55 15.42 [km/h]
5 75 KUCIEJCZYK HENRYK M 5 M 60+ 1 SZYDŁOWO TEMPO MŁAWA 10km 0:39:09 15.33 [km/h]
6 151 ŻYŁA ARKADIUSZ M 6 M 0-29 1 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 10km 0:40:22 14.86 [km/h]
7 37 GAJEK IRENEUSZ M 7 M 40-49 1 CIECHANÓW 10km 0:40:30 14.81 [km/h]
8 29 CZAJKOWSKI KAMIL M 8 M 0-29 2 RACIĄŻ 10km 0:40:36 14.78 [km/h]
9 174 CZULIŃSKI BOGDAN M 9 M 40-49 2 KROLEWO 10km 0:40:45 14.72 [km/h]
10 172 FADEREWSKI PIOTR M 10 M 40-49 3 CIECHANÓW 10km 0:40:54 14.67 [km/h]
11 27 CIARKA PAWEŁ M 11 M 40-49 4 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:41:23 14.50 [km/h]
12 11 BRONOWSKI PAWEŁ M 12 M 30-39 2 NOWY RECZYN 10km 0:41:47 14.36 [km/h]
13 182 BANASZKIEWICZ MARCIN M 13 M 30-39 3 NASIELSK LIDER WINNICA 10km 0:42:42 14.05 [km/h]
14 92 MRÓWCZYŃSKI GRZEGORZ M 14 M 30-39 4 OTWOCK 10km 0:43:03 13.94 [km/h]
15 24 CEGIEŁKA BOGDAN M 15 M 30-39 5 WARSZAWA 10km 0:43:04 13.93 [km/h]
16 129 TARNOWSKI WITOLD M 16 M 50-59 1 CIECHANÓW KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 10km 0:44:13 13.57 [km/h]
17 61 KOCIŃSKI ADRIAN M 17 M 0-29 3 PŁOŃSK KOLOROWE KREDKI 10km 0:44:28 13.49 [km/h]
18 180 SAWCZENKO ANDRZEJ M 18 M 60+ 2 WOŁOMIN 10km 0:44:48 13.39 [km/h]
19 12 BRONOWSKI PIOTR M 19 M 0-29 4 WĘGRZYNOWO 10km 0:45:10 13.28 [km/h]
20 58 KEMICER IGOR M 20 M 0-29 5 PŁOCK 10km 0:45:20 13.24 [km/h]
21 125 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 21 M 50-59 2 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:45:23 13.22 [km/h]
22 97 OPAŁKA JAN M 22 M 60+ 3 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:45:32 13.18 [km/h]
23 132 TROJANOWSKI MACIEJ M 23 M 30-39 6 PŁOŃSK 10km 0:45:36 13.16 [km/h]
24 127 ŚWIERCZ JACEK M 24 M 50-59 3 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 10km 0:45:46 13.11 [km/h]
25 186 CZARNECKI MARCIN M 25 M 40-49 5 WARSZAWA 10km 0:46:06 13.02 [km/h]
26 9 BONIEWSKI LECH M 26 M 60+ 4 GLINOJECK 10km 0:46:16 12.97 [km/h]
27 124 SZULIŃSKI WOJCIECH M 27 M 30-39 7 PŁOŃSK 10km 0:46:49 12.82 [km/h]
28 171 TRACZYK PRZEMYSŁAW M 28 M 30-39 8 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 10km 0:46:53 12.80 [km/h]
29 6 BARTCZAK JANUSZ M 29 M 50-59 4 BODZANÓW WIĘCKOWSKI TEAM 10km 0:47:03 12.75 [km/h]
30 176 ANOWSKI ADRIAN M 30 M 0-29 6 PŁOŃSK 10km 0:47:10 12.72 [km/h]
31 36 GADOMSKI ŁUKASZ M 31 M 30-39 9 PŁOŃSK 10km 0:47:19 12.68 [km/h]
32 88 MIELCAREK TOMASZ M 32 M 40-49 6 PŁOŃSK 10km 0:47:21 12.67 [km/h]
33 91 MOSAKOWSKI MARCIN M 33 M 30-39 10 PŁOCK 10km 0:47:46 12.56 [km/h]
34 52 KACPRZAK MACIEJ M 34 M 0-29 7 PAWŁOWO 10km 0:48:02 12.49 [km/h]
35 81 MAJKOWSKI ŁUKASZ M 35 M 30-39 11 JONIEC KOLONIA KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:48:19 12.42 [km/h]
36 54 KACZMARSKI PATRYK M 36 M 30-39 12 PŁOŃSK 10km 0:48:21 12.41 [km/h]
37 130 TOMCZUK-KUZKA KATARZYNA K 1 K 40-49 WARSZAWA 10km 0:48:22 12.41 [km/h]
38 120 SUCHECKI PRZEMYSŁAW M 37 M 30-39 13 LEGIONOWO KS POMORSKA 10km 0:48:37 12.34 [km/h]
39 126 ŚWIERCZ IWONA K 2 K 50+ WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 10km 0:48:47 12.30 [km/h]
40 138 WIŚNIEWSKI GRZEGORZ M 38 M 50-59 5 WARSZAWA 10km 0:48:48 12.30 [km/h]
41 156 PYSZNIEWSKI PIOTR M 39 M 50-59 6 GLINOJECK 10km 0:49:01 12.24 [km/h]
42 33 DENKIEWICZ JACEK M 40 M 30-39 14 ZAWIDZ ZAWIDZ 10km 0:49:28 12.13 [km/h]
43 134 WARCHOŁ ARTUR M 41 M 40-49 7 KUCHARY KRÓLEWSKIE KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:49:45 12.06 [km/h]
44 83 MARASZEK ZBIGNIEW M 42 M 40-49 8 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:50:10 11.96 [km/h]
45 14 BRZOSTEK KRYSTIAN M 43 M 30-39 15 SZCZYTNO AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10km 0:50:23 11.91 [km/h]
46 178 ŚMIGIELSKI RADOSŁAW M 44 M 30-39 16 DĘBOWO 10km 0:50:38 11.85 [km/h]
47 177 GRABOWSKI JACEK M 45 M 40-49 9 DĘBOWO 10km 0:50:46 11.82 [km/h]
48 187 SZYMAŃSKI ARTUR M 46 M 40-49 10 WARSZAWA 10km 0:50:51 11.80 [km/h]
49 2 BAŁABAS ARTUR M 47 M 30-39 17 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 10km 0:51:31 11.65 [km/h]
50 183 MURAWSKI TOMASZ M 48 M 30-39 18 BABOSZEWO 10km 0:51:43 11.60 [km/h]
51 96 OLBRYŚ STANISŁAW ADAM M 49 M 50-59 7 NASIELSK KB LEGIONOWO 10km 0:52:07 11.51 [km/h]
52 118 STRZELECKA MONIKA K 3 K 0-29 PŁOŃSK 10km 0:52:08 11.51 [km/h]
53 84 MARCINIAK ILONA K 4 K 30-39 1 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:52:44 11.38 [km/h]
54 13 BRZEZIŃSKI DARIUSZ M 50 M 50-59 8 PŁOŃSK 10km 0:52:52 11.35 [km/h]
55 87 MICHALAK MARTA K 5 K 40-49 1 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:52:52 11.35 [km/h]
56 98 OSIAL MARIUSZ M 51 M 30-39 19 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:52:53 11.35 [km/h]
57 106 PIERZYNOWSKI MARCIN M 52 M 30-39 20 PŁOŃSK 10km 0:52:56 11.34 [km/h]
58 67 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 53 M 40-49 11 CHRUSZCEWO 10km 0:52:59 11.32 [km/h]
59 41 GREDKE ROBERT M 54 M 40-49 12 PŁOŃSK HAPPY DOM TEAM 10km 0:53:03 11.31 [km/h]
60 31 CZEREMAŃSKI RAFAŁ M 55 M 30-39 21 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:54:34 11.00 [km/h]
61 85 MARIAŃSKA KATARZYNA K 6 K 0-29 1 PŁOŃSK 10km 0:54:36 10.99 [km/h]
62 32 CZOSNOWSKI PAWEŁ M 56 M 30-39 22 PŁOŃSK 10km 0:54:50 10.94 [km/h]
63 19 BUGAJEWSKI KAMIL M 57 M 30-39 23 PŁOŃSK CROSSBOX KASZUBY 10km 0:54:55 10.93 [km/h]
64 64 KOSTUN PAWEŁ M 58 M 60+ 5 PŁOŃSK 10km 0:55:07 10.89 [km/h]
65 119 SUCHECKA JOANNA K 7 K 30-39 2 LEGIONOWO KS POMORSKA 10km 0:55:46 10.76 [km/h]
66 16 BUGAJEWSKA ANNA K 8 K 50+ 1 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:56:29 10.62 [km/h]
67 68 KOWALIŃSKI MACIEJ M 59 M 30-39 24 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 10km 0:57:12 10.49 [km/h]
68 82 MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA K 9 K 30-39 3 WARSZAWA 10km 0:57:48 10.38 [km/h]
69 86 KŁOSIŃSKI PAWEŁ M 60 M 50-59 9 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:59:00 10.17 [km/h]
70 60 KOPROWSKA KLAUDIA K 10 K 30-39 4 MAŁA WIEŚ 10km 0:59:43 10.05 [km/h]
71 62 GRABOWSKI LESZEK M 61 M 50-59 10 LATCHORZEW STARE BABICE BIEGAJĄ 10km 1:00:18 9.95 [km/h]
1 40 PARTYKA JOLANTA K 11 K 40-49 2 PŁOŃSK 10km 1:02:53 9.54 [km/h]
73 102 KAMASA ANDRZEJ M 62 M 40-49 13 CEMPKOWO 10km 1:03:31 9.45 [km/h]
74 55 STANISZEWSKI EDWARD M 63 M 60+ 6 MODŁA ZAWKRZE MŁAWA 10km 1:05:53 9.11 [km/h]
75 117 TROCHIMOWICZ ARTUR M 64 M 50-59 11 SZCZYTNO 10km 1:05:53 9.11 [km/h]

wyniki 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 173 RADOMSKI MARCIN M 1 M OPEN 1 PŁOCK BIEGAM W SFETSZE 5km NW 0:33:17 9.01 [km/h]
2 103 PAWELSKA MALGORZATA K 1 K OPEN 1 PŁOŃSK 5km NW 0:37:12 8.06 [km/h]
3 95 OBRĘBSKA ELŻBIETA K 2 K OPEN 2 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM 5km NW 0:37:39 7.97 [km/h]
4 148 ZAWADZKI STANISŁAW M 2 M OPEN 2 CIECHANÓW MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 5km NW 0:37:50 7.93 [km/h]
5 26 CIARKA HENRYK M 3 M OPEN 3 PŁOŃSK NW PŁOŃSK 5km NW 0:38:05 7.88 [km/h]
6 94 NOWICKA MONIKA K 3 K OPEN 3 PŁOŃSK 5km NW 0:38:12 7.85 [km/h]
7 15 BUDNIAK ALEKSANDRA K 4 K OPEN 4 WŁADYSŁAWOWO 5km NW 0:38:57 7.70 [km/h]
8 46 JANKOWSKA EDYTA K 5 K OPEN 5 WARSZAWA 5km NW 0:39:13 7.65 [km/h]
9 43 GUT BEATA K 6 K OPEN 6 UNIECK 5km NW 0:39:26 7.61 [km/h]
10 164 TOKARSKA MARLENA K 7 K OPEN 7 PŁOŃSK 5km NW 0:39:42 7.56 [km/h]
11 169 DZIĘGELEWSKA AGNIESZKA K 8 K OPEN 8 PŁOŃSK 5km NW 0:41:02 7.31 [km/h]
12 8 BIELSKA ANNA K 9 K OPEN 9 PŁOŃSK UWOLNIONE ENDORFINY 5km NW 0:41:26 7.24 [km/h]
13 53 KACZMAREK JOANNA K 10 K OPEN 10 PŁOŃSK 5km NW 0:42:25 7.07 [km/h]
14 23 CAR-DUL MARZENA K 11 K OPEN 11 PŁOŃSK 5km NW 0:42:42 7.03 [km/h]
15 77 LASKOWSKI JAN M 4 M OPEN 4 PŁOŃSK 5km NW 0:42:43 7.02 [km/h]
16 25 CEGIEŁKA MARIA K 12 K OPEN 12 NACPOLSK 5km NW 0:42:50 7.00 [km/h]
17 30 CZARNECKA MAGDALENA K 13 K OPEN 13 PŁOŃSK 5km NW 0:42:59 6.98 [km/h]
18 105 PIEKARZ AGNIESZKA K 14 K OPEN 14 PŁOŃSK 5km NW 0:43:27 6.90 [km/h]
19 146 ZARAKO-ZARAKOWSKA JADWIGA K 15 K OPEN 15 PŁOŃSK 5km NW 0:45:52 6.54 [km/h]
20 111 RÓŻAŃSKA HELENA K 16 K OPEN 16 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM 5km NW 0:45:52 6.54 [km/h]
21 93 NOWICKA HANNA K 17 K OPEN 17 JANUSZEWO 5km NW 0:45:52 6.54 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ