Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wulf Krystian | Raciąż | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
2 | Kiciński Karol | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
3 | Wulf Szymon | Raciąż | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
4 | Kochmańska Łucja | Ciechanow | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
5 | Pozorek Antoni | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |
6 | Więcławska Ania | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP 3 Płońsk Klasa Sportowa | |
7 | Marchel Tymon | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
8 | Pająk Błażej | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
9 | Dębski Wiktor | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
10 | Kuczałek Judyta | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
11 | Rosiak Julia | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
12 | Burdecka Anna | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
13 | Turowiecka Julia | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
14 | Sadowska Majka | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
15 | Gościniak Kajetan | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |
16 | Ciarka Patrycja | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 PŁOŃSK | |
17 | Muzińska ZUZANNA | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
18 | Cylke ZUZANNA | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
19 | Sienkiewicz Kamil | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
20 | Kowalski Jakub | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
21 | Szurmak Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
22 | Rzeczkowski Karol | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
23 | Banecka Zuzanna | Nowe Miasto | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Zespół szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście | |
24 | Trzaska Michał | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
25 | Makowska Laura | Nowe Miasto | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Zespół szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście | |
26 | Zielińska Nikola | Nowe Miasto | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Zespół szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście | |
27 | Gaworecki Krystian | Anielin | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Anielin szura | |
28 | Rosiński Szymon | Nowy Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
29 | Cichocka Ewelina | Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
30 | Turkowski Miłosz | Srebrna | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
31 | Jeznach Mateusz | Cumino | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
32 | Krysiak Anna | Nowy Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
33 | Matusiak Oliwia | Skarszyn | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
34 | Rosiński Kamil | Nowy Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
35 | Żakowska Zuzanna | Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
36 | Pielat Małgorzata | Skarszyn | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
37 | Urbanowicz Julia | Żukówek | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
38 | Figurski Piotr | Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
39 | Tomaszewska Milena | Szumanie | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
40 | Kussy Jakub | Sobanice | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
41 | Pająk Michał | Łazęki | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
42 | Dobrosielski Igor | Łazęki | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
43 | Krysiak Wiktor | Sosenkowo - Osiedle | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
44 | Kosińska Amelia | Żukówek | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
45 | Milewski Michał | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |
46 | Grudna Julia | Plonsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
47 | Bargieł Basia | Kampinos | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | UKS Filipides Teresin | |
48 | Gozdan Amelia | Modełka | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
49 | Śmietanka Sebastian | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |
50 | Ksybek Helena | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
51 | Bloch Zuzanna | Kałki | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Młock Biega | |
52 | Ostrowski Szymon | Gostomin | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Młock Biega | |
53 | Ostrowska Weronika | Gostomin | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Młock Biega | |
54 | Kucharski Stanisław | Modełka | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
55 | Waleryś Dawid | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
56 | BUDNIAK Kacper | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
57 | BUDNIAK Zuzanna | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
58 | BUDNIAK Maja | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
59 | Piórkowski Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 PŁOŃSK | |
60 | Stankiewicz Oliwia | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
61 | Lewandowska Alicja | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
62 | Kuc Karolina | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła podstawowa nr 4 | |
63 | Osial Iga | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
64 | Waraczyńska Matylda | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
65 | Nowocińska Zuzanna | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Happy Dom Team | |
66 | Nowocińska Lilly | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Happy Dom Team | |
67 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
68 | Golacik Julia | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |
69 | Golacik Jan | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |
70 | Adamski Jan | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
71 | Żochowska Wiktoria | Garwolin | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
72 | Miączyński Michał | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |
73 | Miączyńska Marysia | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |
74 | Bugajewski Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO |
Wyświetleń: 8821