Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białołęcki Michał | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
2 | Żochowska Wiktoria | Garwolin | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
3 | Maciejczyk Michał | warszawa | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
4 | Maciejczyk Małgorzata | warszawa | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
5 | Lewandowska Alicja | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
6 | Palmowski Aleksander | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | ||
7 | Stankiewicz Oliwia | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
8 | Milewski Marcel | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
9 | Waleryś Dawid | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
10 | Kucharski Stanisław | Modełka | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
11 | Ksybek Helena | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
12 | Ksybek Szymon | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
13 | Koźbiał Filip | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
14 | Koźbiał Karol | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
15 | Grudna Julia | Plonsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
16 | Cegiełka Filip | Warszawa | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
17 | Ozimkiewicz Hanna | Michowo | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
18 | Matuszewska Alicja | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
19 | Pałka Nikodem | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
20 | Pałka Inga | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
21 | Marchel Tymon | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
22 | Wulf Szymon | Raciąż | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
23 | Wulf Krystian | Raciąż | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||
24 | Piotrowska Julia | Leoncin | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
25 | Paprocki Dawid | Warszawa | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
26 | Paprocki Aleksander | Warszawa | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||
27 | Trzaska Michał | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
28 | Rzeczkowski Karol | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
29 | Chylińska Amelia | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
30 | Bałabas Karol | Ciechanów | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
31 | Bałabas Dawid | Ciechanów | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
32 | Kicińska Amanda | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
33 | Kiciński Karol | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
34 | Gaworecki Krystian | Anielin | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Anielin szura | |
35 | Nowocińska Nelly | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Happy Dom Team | |
36 | Nowocińska Lilly | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Happy Dom Team | |
37 | Nowocińska Zuzanna | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Happy Dom Team | |
38 | Bugajewska Zofia | Bońki | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
39 | Bugajewska Aleksandra | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
40 | Bugajewska Pola | Szczytno | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
41 | Bugajewski Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
42 | Bugajewski Jakub | Szczytno | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
43 | Waraczyńska Matylda | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
44 | Osial Iga | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
45 | Osial Jeremi | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
46 | BUDNIAK Kacper | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
47 | Adamski Jan | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
48 | Adamska Gabriela | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
49 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
50 | BUDNIAK Maja | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
51 | BUDNIAK Zuzanna | WŁADYSŁAWOWO | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
52 | Czarnecki Michał | Ciechanow | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
53 | Listkowska Aleksandra | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
54 | Gozdan Amelia | Modełka | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
55 | Iniarski Natan | Ciechanów | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
56 | Kozak Sandra | Regimin | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
57 | Cylke ZUZANNA | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
58 | Muzińska ZUZANNA | Ciechanów | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
59 | Kochmańska Łucja | Ciechanow | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
60 | Kubiński Oskar | Wojtkowa Wieś | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Młock Biega | |
61 | Ostrowska Weronika | Gostomin | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Młock Biega | |
62 | Ostrowski Szymon | Gostomin | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Młock Biega | |
63 | Bloch Zuzanna | Kałki | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Młock Biega | |
64 | Kamiński Bartosz | Ojrzeń | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Młock Biega | |
65 | Kwiecień Antonina | Warszawa | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Młock Biega | |
66 | MAKOWSKI OLIWIER | CIECHAŃÓW | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | MP nr 4 Pluszowego Misia Ciechanów | |
67 | MAKOWSKI KACPER | CIECHAŃÓW | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | MP nr 4 Pluszowego Misia Ciechanów | |
68 | Altman Ksawery | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Planeta Przedszkolaka | |
69 | Altman Lena | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Planeta Przedszkolaka | |
70 | Banecki Igor | Nowe Miasto | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Nowym Mieście | |
71 | Więcławska Ania | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP 3 Płońsk Klasa Sportowa | |
72 | Buks Jolanta | Nowe Radzikowo | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | SP Nowe Radzikowo | |
73 | Piórkowski Mateusz | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | SP1 Płońsk | |
74 | Miączyńska Marysia | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |
75 | Miączyński Michał | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |
76 | Golacik Jan | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |
77 | Golacik Julia | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |
78 | Piórkowski Piotr | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | SP3 PŁOŃSK | ||
79 | Piórkowski Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 PŁOŃSK | |
80 | Ciarka Patrycja | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 PŁOŃSK | |
81 | Wodzyńska Michalina | Szeromin | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | SP3 PŁOŃSK | |
82 | Pozorek Antoni | Płońsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |
83 | Rychlińska Wiktoria | Żukowo | Polska | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Szkoła podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
84 | Kosińska Amelia | Żukówek | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
85 | Krysiak Wiktor | Sosenkowo - Osiedle | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
86 | Dobrosielski Igor | Łazęki | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
87 | Pająk Michał | Łazęki | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
88 | Kussy Jakub | Sobanice | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
89 | Tomaszewska Milena | Szumanie | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
90 | Figurski Piotr | Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
91 | Urbanowicz Julia | Żukówek | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
92 | Ulicki Oliwier | Żukowo - Poświętne | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
93 | Cytloch Damian | Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
94 | Cichocka Zofia | Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
95 | Koper Aleksandra | Skarszyn | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
96 | Lewandowski Szymon | Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
97 | Pielat Małgorzata | Skarszyn | Polska | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
98 | Matusiak Jakub | Nacpolsk | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
99 | Kochański Filip | Sobanice | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |
100 | Fiałkowski Krzysztof | Srebrna | Polska | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku |
Wyświetleń: 8802