Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anielin szura | |||||||||
1 | Gaworecki Krystian | Anielin | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Anielin szura | |||||
Happy Dom Team | |||||||||
2 | Nowocińska Zuzanna | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Happy Dom Team | |||||
3 | Nowocińska Lilly | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Happy Dom Team | |||||
4 | Nowocińska Nelly | Płońsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Happy Dom Team | |||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
5 | Waraczyńska Matylda | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
6 | Bugajewski Bartosz | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
7 | Bugajewska Pola | Szczytno | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
8 | Bugajewska Aleksandra | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
9 | Bugajewska Zofia | Bońki | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
10 | Osial Jeremi | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
11 | Osial Iga | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
12 | Bugajewski Jakub | Szczytno | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||||||
13 | BUDNIAK Kacper | WŁADYSŁAWOWO | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
MP nr 4 Pluszowego Misia Ciechanów | |||||||||
14 | MAKOWSKI KACPER | CIECHAŃÓW | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | MP nr 4 Pluszowego Misia Ciechanów | |||||
15 | MAKOWSKI OLIWIER | CIECHAŃÓW | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | MP nr 4 Pluszowego Misia Ciechanów | |||||
Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||||||
16 | Kiciński Karol | Ciechanów | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
17 | Kicińska Amanda | Ciechanów | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
18 | Bałabas Dawid | Ciechanów | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
19 | Bałabas Karol | Ciechanów | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
20 | Chylińska Amelia | Ciechanów | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
21 | Rzeczkowski Karol | Ciechanów | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
22 | Trzaska Michał | Ciechanów | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||||||
23 | Iniarski Natan | Ciechanów | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
24 | BUDNIAK Zuzanna | WŁADYSŁAWOWO | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||||||
25 | Kochmańska Łucja | Ciechanow | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
26 | Muzińska ZUZANNA | Ciechanów | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
27 | Cylke ZUZANNA | Ciechanów | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
28 | Kozak Sandra | Regimin | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
29 | Gozdan Amelia | Modełka | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
30 | Listkowska Aleksandra | Ciechanów | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
31 | Czarnecki Michał | Ciechanow | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
32 | BUDNIAK Maja | WŁADYSŁAWOWO | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
33 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
34 | Adamska Gabriela | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
35 | Adamski Jan | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
Młock Biega | |||||||||
36 | Kwiecień Antonina | Warszawa | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Młock Biega | |||||
37 | Kamiński Bartosz | Ojrzeń | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Młock Biega | |||||
38 | Bloch Zuzanna | Kałki | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Młock Biega | |||||
39 | Ostrowski Szymon | Gostomin | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Młock Biega | |||||
40 | Ostrowska Weronika | Gostomin | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Młock Biega | |||||
41 | Kubiński Oskar | Wojtkowa Wieś | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Młock Biega | |||||
Planeta Przedszkolaka | |||||||||
42 | Altman Lena | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Planeta Przedszkolaka | |||||
43 | Altman Ksawery | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Planeta Przedszkolaka | |||||
Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Nowym Mieście | |||||||||
44 | Banecki Igor | Nowe Miasto | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Nowym Mieście | |||||
SP1 Płońsk | |||||||||
45 | Piórkowski Mateusz | Płońsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | SP1 Płońsk | |||||
SP3 | |||||||||
46 | Golacik Julia | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |||||
47 | Golacik Jan | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |||||
48 | Miączyński Michał | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |||||
49 | Miączyńska Marysia | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 | |||||
SP3 PŁOŃSK | |||||||||
50 | Wodzyńska Michalina | Szeromin | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | SP3 PŁOŃSK | |||||
51 | Ciarka Patrycja | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 PŁOŃSK | |||||
52 | Piórkowski Bartosz | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 PŁOŃSK | |||||
53 | Piórkowski Piotr | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | SP3 PŁOŃSK | |||||
SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |||||||||
54 | Pozorek Antoni | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |||||
SP 3 Płońsk Klasa Sportowa | |||||||||
55 | Więcławska Ania | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | SP 3 Płońsk Klasa Sportowa | |||||
SP Nowe Radzikowo | |||||||||
56 | Buks Jolanta | Nowe Radzikowo | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | SP Nowe Radzikowo | |||||
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |||||||||
57 | Kropisz Franciszek | Szerominek | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |||||
58 | Gościniak Kajetan | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |||||
59 | Kicek Tomasz | Baboszewo | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |||||
60 | Czajkowski Przemysław | Płońsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |||||
61 | Milewski Michał | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |||||
62 | Śmietanka Sebastian | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |||||
Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||||||
63 | Sikorska Marianna | Żukowo | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
64 | Gontarski Marcel | Słomin | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
65 | Kaźmierczak Konrad | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
66 | Rosiński Szymon | Nowy Nacpolsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
67 | Cichocka Ewelina | Nacpolsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
68 | Turkowski Miłosz | Srebrna | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
69 | Budek Martyna | Srebrna | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
70 | Pająk Anna | Łazęki | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
71 | Heller Weronika | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
72 | Walczak Kinga | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
73 | Liberek Sergiusz | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
74 | Szostak Szymon | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
75 | Ulicka Julia | Żukowo - Poświętne | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
76 | Laskowska Wanda | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
77 | Lewandowska Aleksandra | Żukówek | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
78 | Jeznach Mateusz | Cumino | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
79 | Krysiak Piotr | Nowy Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
80 | Krysiak Anna | Nowy Nacpolsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
81 | Matusiak Oliwia | Skarszyn | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
82 | Rosiński Kamil | Nowy Nacpolsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
83 | Żakowska Zuzanna | Nacpolsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
84 | Cieszewska Julia | Łazęki | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
85 | Kacyk Kacper | Srebrna | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
86 | Fiałkowski Krzysztof | Srebrna | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
87 | Kochański Filip | Sobanice | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
88 | Matusiak Jakub | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
89 | Pielat Małgorzata | Skarszyn | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
90 | Lewandowski Szymon | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
91 | Koper Aleksandra | Skarszyn | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
92 | Cichocka Zofia | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
93 | Cytloch Damian | Nacpolsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
94 | Ulicki Oliwier | Żukowo - Poświętne | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
95 | Urbanowicz Julia | Żukówek | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
96 | Figurski Piotr | Nacpolsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
97 | Tomaszewska Milena | Szumanie | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
98 | Kussy Jakub | Sobanice | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
99 | Pająk Michał | Łazęki | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
100 | Dobrosielski Igor | Łazęki | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
101 | Krysiak Wiktor | Sosenkowo - Osiedle | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
102 | Kosińska Amelia | Żukówek | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||||||
103 | Dul Patrycja | Płońsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
104 | Szczawińska Amelia | Płońsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
105 | Chyczewska Zuzanna | Płońsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
106 | Jankowska Aleksandra | Płońsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
107 | Pająk Błażej | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
108 | Dębski Wiktor | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
109 | Sienkiewicz Kamil | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
110 | Kowalski Jakub | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||||||
111 | Kuczałek Judyta | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
112 | Rosiak Julia | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
113 | Burdecka Anna | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
114 | Turowiecka Julia | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
115 | Sadowska Majka | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
116 | Szurmak Bartosz | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||
Szkoła podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||||||
117 | Rychlińska Wiktoria | Żukowo | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Szkoła podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku | |||||
Szkoła podstawowa nr 4 | |||||||||
118 | Kuc Karolina | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Szkoła podstawowa nr 4 | |||||
UKS Filipides Teresin | |||||||||
119 | Bargieł Basia | Kampinos | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | UKS Filipides Teresin | |||||
Zespół szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście | |||||||||
120 | Banecka Zuzanna | Nowe Miasto | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Zespół szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście | |||||
121 | Makowska Laura | Nowe Miasto | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Zespół szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście | |||||
122 | Makowski Karol | Nowe Miasto | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Zespół szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście | |||||
123 | Zielińska Zuzanna | Nowe Miasto | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | Zespół szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście | |||||
124 | Zielińska Nikola | Nowe Miasto | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | Zespół szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
125 | Paprocki Aleksander | Warszawa | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
126 | Paprocki Dawid | Warszawa | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
127 | Piotrowska Julia | Leoncin | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
128 | Wulf Krystian | Raciąż | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
129 | Wulf Szymon | Raciąż | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
130 | Marchel Tymon | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
131 | Pałka Inga | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
132 | Pałka Nikodem | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
133 | Matuszewska Alicja | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
134 | Ozimkiewicz Hanna | Michowo | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
135 | Cegiełka Filip | Warszawa | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
136 | Grudna Julia | Plonsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
137 | Koźbiał Karol | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
138 | Koźbiał Filip | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
139 | Ksybek Szymon | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
140 | Ksybek Helena | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
141 | Kucharski Stanisław | Modełka | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
142 | Waleryś Dawid | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
143 | Milewski Marcel | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
144 | Stankiewicz Oliwia | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
145 | Palmowski Aleksander | Płońsk | Bieg szkolny (12 - 15 lat) | ||||||
146 | Lewandowska Alicja | Płońsk | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
147 | Maciejczyk Małgorzata | warszawa | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
148 | Maciejczyk Michał | warszawa | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) | ||||||
149 | Żochowska Wiktoria | Garwolin | Bieg szkolny (8 - 11 lat) | ||||||
150 | Białołęcki Michał | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do 7 lat) |
Wyświetleń: 8800