Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rodzaj niepełnosprawności Do zapłaty
1 BINIEK NIKODEM TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
2 KOMOROWSKA JULITA TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
3 SYNENKO KLAUDIA BRUDZEW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
4 KNOP ADAM WIETCHININ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
5 FRET MATEUSZ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
6 ANDRZEJAK OSKAR WRZESNIA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
7 JAWORSKI MICHAŁ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
8 Lejman Marcin Cisew 169 Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
9 Ogrodowczk Kamila Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
10 Kąciak Zbigniew Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
11 Markiewicz Robert Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
12 Perlińska Joanna Sławsk 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
13 Nowotarska Karolina Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
14 Gołdyga Damian Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
15 Rębisz Andrzej Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
16 Ładniak Anna Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
17 Urbaniak Krystian Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
18 Korczyński Mariusz Budy Słodkowskie 6a 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
19 Wojdziak Zuzanka Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
20 SĘK ADAM GRUDZEW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
21 SOSIENKO KAMIL KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
22 PAPIERSKI ŁUKASZ RYCHWAŁ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
23 NAPRUSZEWSKI KONRAD KALISZ 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
24 LASKOWSKI MICHAŁ KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
25 Oliwiecki Jarosław Dąbie 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) 1. ruchowa
26 Koszewski Aleksander Golina Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
27 Szmagaj Aneta Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
28 KNOP KRZYSZTOF WIETCHININ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
29 Starczyński Sebastian Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
30 Harasny Mariusz Przykona 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem)
31 ROBASZEK WIKTOR PRZYKONA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
32 Piskulska Katarzyna Bydgoszcz 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie)
33 MARCINIAK BARTŁOMIEJ ŻARY Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
34 WOJCIECHOWSKA ANNA CHLEBÓW 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
35 Marach Karol Kościan 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie)
36 DZIKOWSKI PAWEŁ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
37 PŚCIUK JULIA BRUDZEW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
38 Wolska Danuta Lisków Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
39 BUCZYŃSKI MICHAŁ DĄBROWICA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
40 CHMIELNICKA NIKOLA KONIN Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
41 GUŹNICZAK FILIP KONIN Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
42 Perlińska Marlena Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
43 DUBANOSOW BARTŁOMIEJ KONIN Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
44 ŻABIEREK WERONIKA KRAMSK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
45 NOWAK DOMINIKA GOLINA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
46 Mrukowski Dominik Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
47 MICHALAK ALEKSANDRA KAZIMIERZ BISKUPI Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
48 JESIOŁOWSKI MICHAŁ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
49 Grzymski Jakub Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
50 Korczyński Mateusz TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
51 MARENDZIAK JAKUB CHLEBÓW 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
52 RACZYK MIŁOSZ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
53 SADKOWSKI BARTOSZ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
54 Szymczak Paulina Dąbrowica Kolonia Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 1. ruchowa
55 SKONIECZNY BARTŁOMIEJ PIEKARY Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
56 ŚWIERK ADAM TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
57 TABOREK PAULINA STEFANÓW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
58 Błaszczyk1 mikolaj16 Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
59 Święcicki Krzysztof Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem)
60 STAROŃSKA JOANNA KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
61 JANCZAK KRZYSZTOF KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
62 GAŚĆ ANNA TUREK 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
63 Gębczyńska Ograbek Paulina Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie)
64 Budzyńska Aleksandra Gniezno 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) dynamic strong
65 Szefler Ireneusz Malec 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
66 Kępska Lidia Konin 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
67 Mirecka Aleksandra Władysławowo 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
68 Nowak Katarzyna Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
69 Maliszewski Filip Gdańsk 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
70 Murawiak Paweł Sławoszewek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
71 Bernat Joanna Stare Miasto 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 2. intelektualna
72 Dobosz Małgorzata Warszawa 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
73 Oliwiecki Przemysław Żdżary 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
74 Traczyk Mateusz Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
75 Wolski Zygmunt Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
76 Zając Mateusz Konin 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
77 Darnikowski Piotr Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
78 Jędrzejewski Tomasz Jastrowie 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
79 Majchrzak Emilian Kazimierz Biskupi 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
80 PATAN Radosław POZNAŃ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) IKS 2017 Poznań
81 Marczak Krzysztof Ostrów Wielkopolski 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) KSS Mustang Konin 1. ruchowa
82 Koszewski Jakub Golina Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) Szkoła specjalna Konin 2. intelektualna
83 Adaszak Sebastian Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
84 Kędzierska Justyna Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
85 Ziemiańska Urszula Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
86 Baraniecka Agata Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
87 Katarzyniak Agata Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
88 Purgat Piotr Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
89 Wojciechowski Piotr Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
90 Wojciechowski Paweł Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
91 Jurkiewicz Mateusz Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
92 Zieliński Władysław Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
93 Bekała Henryk Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
94 Rzempołuch Krzysztof Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
95 Nowinowski Marcin Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) WTZ SINTUR TUREK 1. ruchowa
96 Maćczak Dominika Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
97 Kozioł Marcin Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) WTZ SINTUR TUREK 1. ruchowa
98 Kąciak Magdalena Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) WTZ SINTUR TUREK 1. ruchowa


Wyświetleń: 4827

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ