Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rodzaj niepełnosprawności Do zapłaty
Fundacja PODAJ DALEJ
1 Jędrzejewski Tomasz Jastrowie 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
2 Majchrzak Emilian Kazimierz Biskupi 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
3 Dobosz Małgorzata Warszawa 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
4 Bernat Joanna Stare Miasto 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 2. intelektualna
5 Murawiak Paweł Sławoszewek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
6 Maliszewski Filip Gdańsk 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
7 Mirecka Aleksandra Władysławowo 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
8 Kępska Lidia Konin 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
9 Zając Mateusz Konin 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
Fundacja PODAJ DALEJ
10 Wolski Zygmunt Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja PODAJ DALEJ 1. ruchowa
Fundacja Podaj Dalej
11 Traczyk Mateusz Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
Fundacja Podaj Dalej
12 Szefler Ireneusz Malec 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
13 Nowak Katarzyna Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
14 Darnikowski Piotr Konin 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
15 Oliwiecki Przemysław Żdżary 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) Fundacja Podaj Dalej 1. ruchowa
IKS 2017 Poznań
16 PATAN Radosław POZNAŃ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) IKS 2017 Poznań
KSS Mustang Konin
17 Marczak Krzysztof Ostrów Wielkopolski 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) KSS Mustang Konin 1. ruchowa
Szkoła specjalna Konin
18 Koszewski Jakub Golina Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) Szkoła specjalna Konin 2. intelektualna
WTZ SINTUR TUREK
19 Adaszak Sebastian Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
20 Kędzierska Justyna Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
21 Kąciak Magdalena Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) WTZ SINTUR TUREK 1. ruchowa
22 Kozioł Marcin Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) WTZ SINTUR TUREK 1. ruchowa
23 Maćczak Dominika Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
24 Nowinowski Marcin Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) WTZ SINTUR TUREK 1. ruchowa
25 Rzempołuch Krzysztof Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
26 Bekała Henryk Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
27 Zieliński Władysław Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
28 Jurkiewicz Mateusz Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
29 Wojciechowski Paweł Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
30 Wojciechowski Piotr Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
31 Purgat Piotr Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
32 Katarzyniak Agata Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
33 Baraniecka Agata Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
34 Ziemiańska Urszula Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) WTZ SINTUR TUREK 2. intelektualna
_BRAK NAZWY_
35 JANCZAK KRZYSZTOF KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
36 STAROŃSKA JOANNA KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
37 Starczyński Sebastian Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
38 PAPIERSKI ŁUKASZ RYCHWAŁ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
39 LASKOWSKI MICHAŁ KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
40 NAPRUSZEWSKI KONRAD KALISZ 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
41 SOSIENKO KAMIL KALISZ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
42 SĘK ADAM GRUDZEW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
43 Korczyński Mariusz Budy Słodkowskie 6a 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
44 Perlińska Joanna Sławsk 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
45 ANDRZEJAK OSKAR WRZESNIA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
46 Mrukowski Dominik Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
47 Perlińska Marlena Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
48 Oliwiecki Jarosław Dąbie 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie) 1. ruchowa
49 Lejman Marcin Cisew 169 Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
50 Błaszczyk1 mikolaj16 Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
51 Koszewski Aleksander Golina Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
52 Urbaniak Krystian Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
53 Ładniak Anna Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
54 Rębisz Andrzej Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
55 Gołdyga Damian Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
56 Nowotarska Karolina Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
57 Markiewicz Robert Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
58 Kąciak Zbigniew Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
59 Ogrodowczk Kamila Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
60 KNOP KRZYSZTOF WIETCHININ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
61 Wolska Danuta Lisków Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
62 MICHALAK ALEKSANDRA KAZIMIERZ BISKUPI Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
63 NOWAK DOMINIKA GOLINA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
64 ŻABIEREK WERONIKA KRAMSK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
65 DUBANOSOW BARTŁOMIEJ KONIN Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
66 GUŹNICZAK FILIP KONIN Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
67 CHMIELNICKA NIKOLA KONIN Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
68 BUCZYŃSKI MICHAŁ DĄBROWICA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
69 PŚCIUK JULIA BRUDZEW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
70 DZIKOWSKI PAWEŁ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
71 WOJCIECHOWSKA ANNA CHLEBÓW 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
72 MARCINIAK BARTŁOMIEJ ŻARY Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
73 ROBASZEK WIKTOR PRZYKONA Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
74 JAWORSKI MICHAŁ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
75 FRET MATEUSZ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
76 KNOP ADAM WIETCHININ Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
77 SYNENKO KLAUDIA BRUDZEW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
78 KOMOROWSKA JULITA TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
79 BINIEK NIKODEM TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
80 GAŚĆ ANNA TUREK 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
81 Grzymski Jakub Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
82 TABOREK PAULINA STEFANÓW Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
83 ŚWIERK ADAM TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
84 SKONIECZNY BARTŁOMIEJ PIEKARY Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
85 SADKOWSKI BARTOSZ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
86 RACZYK MIŁOSZ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
87 MARENDZIAK JAKUB CHLEBÓW 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
88 Korczyński Mateusz TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
89 JESIOŁOWSKI MICHAŁ TUREK Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 2. intelektualna
90 Szmagaj Aneta Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 2. intelektualna
91 Wojdziak Zuzanka Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) 1. ruchowa
92 Szymczak Paulina Dąbrowica Kolonia Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie) 1. ruchowa
93 Gębczyńska Ograbek Paulina Turek Bieg Główny 2 km (dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie)
94 Święcicki Krzysztof Turek 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem)
95 Marach Karol Kościan 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie)
96 Piskulska Katarzyna Bydgoszcz 800 m (dla osób na wózku poruszających się samodzielnie)
97 Harasny Mariusz Przykona 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem)
dynamic strong
98 Budzyńska Aleksandra Gniezno 500 m (dla osób na wózku z wolontariuszem) dynamic strong


Wyświetleń: 4825

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ