Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
2 | Sławiński Mikołaj | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | ||
3 | Zając Emilia | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | ||
4 | Klepacka Kalina | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
5 | Szemryk Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
6 | Białek Kacper | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
7 | Białek Szymon | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
8 | Szczekutek Adam | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
9 | Szczekutek Anna | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
10 | Bzdun Julia | Wrocław | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | ||
11 | Bzdun Maja | Wrocław | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
12 | WĘGIELNIK Antoni | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
13 | Chylaszek Marta | Gliwice | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
14 | Chylaszek Mikołaj | Gliwice | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
15 | Chylaszek Wojciech | Gliwice | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
16 | Grochal Nina | Chrzanów | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
17 | Łukasiak Albert | Londyn | Wielka Brytania | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
18 | Kacik Natalia | Banino | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
19 | Wala Aleksandra | Chrzanów | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
20 | Wala Małgorzata | Chrzanów | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
21 | Wala Karolina | Chrzanów | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
22 | Kwiatkowski Leon | Warszawa | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
23 | Kwiatkowska Zofia | Warszawa | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
24 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | |||
25 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | |||
26 | Paw Zuzanna | Chrzanów | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
27 | Kotzian Oskar | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
28 | Kotzian Sonia | Warszawa | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
29 | Ciesiulski Jan | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | ||
30 | Kajak Alicja | Warszawa | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
31 | Kajak Blazej | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
32 | Korth Marcin | Jastarnia | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
33 | Jastrzembski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
34 | Muzyczuk Samuel | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
35 | Łukasiak Leon | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
36 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
37 | Drzyzga Miłosz | Modlnica | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
38 | Paszkowska Zuzanna | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
39 | KOWALSKI BARTŁOMIEJ | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
40 | KOWALSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
41 | Bernatek Kamil | Ustka | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | ||
42 | Bernatek Stas | Ustka | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | ||
43 | Szymański Iwo | Sosnowiec | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
44 | Palacz Dawid | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
45 | PAWELCZYK NICOLA | RYBNIK | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | ||
46 | Jastrzembski Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | ||
47 | Baranowska Antonina | Jastarnia | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Baranowski Team | |
48 | Baranowski Tadeusz | Jastarnia | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Baranowski Team | |
49 | Binkiewicz Kajetan | Ząbki | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | |
50 | Binkiewicz Milena | Ząbki | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | |
51 | Binkiewicz Malina | Ząbki | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | |
52 | Kujawska Łucja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | Iron Team | |
53 | Ołdak Damian | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
54 | Ołdak Nikola | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
55 | Gliński Oliwier | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
56 | Kwiatkowski Ksawery | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
57 | Nicińska Lena | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
58 | Ładno Natalia | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
59 | Mulak Adrian | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
60 | Plejznerowski Jakub | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
61 | Plejznerowski Mateusz | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
62 | Nowak Aleksandra | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
63 | Markiewicz Mateusz | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
64 | Konopacki Franciszek | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
65 | Krupniewski Julian | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
66 | Rosłoniec Piotr | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
67 | Stachelska Hanna | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
68 | Gątkowska Nikola | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
69 | Baciński Aleksander | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
70 | Wójcik Magdalena | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
71 | Zalewski Karol | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
72 | Dębowska Blanka | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
73 | Kudlicka Lucyna | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
74 | Donica Patryk | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
75 | Głowala Zuzanna | Otwock | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
76 | Kędzierska Maja | Otwock | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Lekkoatleci z Otwocka | |
77 | Klebba Natalia | Puck / Łebcz | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | Peppa Pig | |
78 | Szabłowski Grzegorz | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | Pruszcz Biega | |
79 | Szabłowska Gabrysia | Juszkowo | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Pruszcz Biega | |
80 | Podwysocka Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | Pruszcz Biega | |
81 | Paszkowska Amelia | Warszawa | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | Przedszkole 344 Warszawa | ||
82 | Klebba Szymon | Puck / Łebcz | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | Psi Patrol | |
83 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Sp 16 Gdynia | |
84 | Kwiatkowska Lidia | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Sp 4 Rumia | |
85 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | SP1 Elbląg | |
86 | Dziemiańczyk Antoni | Białystok | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | SSP 3 Białystok | |
87 | Dziemiańczyk Julian | Białystok | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | SSP 3 Białystok | |
88 | Dziemiańczyk Franciszek | Białystok | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | SSP 3 Białystok | |
89 | Bienkowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | UKS Żabianka | |
90 | Bienkowski Jakub | Gdansk | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | UKS Żabianka | |
91 | Klukowska Martyna | Lębork | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | UNIA Racing Team Lębork | |
92 | Klukowska Magda | Lębork | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | UNIA Racing Team Lębork | |
93 | Dąbrowski Staś | Nowy Sącz | Polska | Bieg dzieci do 4 lat - 200 m | Visegrad Maraton Rytro | |
94 | Kwiatkowska Helena | Rumia | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | WieWiór Team | |
95 | Wrońska Antosia | Tychy | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Wrońscy Team | |
96 | Wroński Kajto | Tychy | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m | Wrońscy Team | |
97 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m | Znikajace punkty | |
98 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m | Znikajace punkty |
Wyświetleń: 9248