IX Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kacik Olaf Banino Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
2 Kacik Natalia Banino Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
3 Dziemiańczyk Antoni Białystok Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m SSP 3 Białystok
4 Dziemiańczyk Julian Białystok Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m SSP 3 Białystok
5 Dziemiańczyk Franciszek Białystok Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m SSP 3 Białystok
6 KOWALSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
7 KOWALSKI JAKUB BYDGOSZCZ Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
8 Palacz Dawid Bydgoszcz Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
9 Wala Aleksandra Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
10 Wala Małgorzata Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
11 Wala Karolina Chrzanów Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
12 Paw Zuzanna Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
13 Grochal Nina Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
14 Trochimczuk Michalina Elbląg Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m SP1 Elbląg
15 Bienkowski Jakub Gdansk Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UKS Żabianka
16 Bienkowski Mateusz Gdansk Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UKS Żabianka
17 Szemryk Martyna Gdańsk Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
18 Jastrzembski Stanisław Gdańsk Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
19 Jastrzembski Krzysztof Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
20 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Sp 16 Gdynia
21 Muzyczuk Samuel Gdynia Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
22 Chylaszek Marta Gliwice Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
23 Chylaszek Mikołaj Gliwice Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
24 Chylaszek Wojciech Gliwice Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
25 WĘGIELNIK Antoni GORZÓW WIELKOPOLSKI Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
26 Baranowska Antonina Jastarnia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Baranowski Team
27 Korth Marcin Jastarnia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
28 Baranowski Tadeusz Jastarnia Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Baranowski Team
29 Szabłowska Gabrysia Juszkowo Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Pruszcz Biega
30 Szabłowski Grzegorz Juszkowo Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Pruszcz Biega
31 Klukowska Martyna Lębork Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UNIA Racing Team Lębork
32 Klukowska Magda Lębork Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UNIA Racing Team Lębork
33 Łukasiak Albert Londyn Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
34 Drzyzga Maksymilian Modlnica Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
35 Drzyzga Miłosz Modlnica Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
36 Dąbrowski Staś Nowy Sącz Bieg dzieci do 4 lat - 200 m Visegrad Maraton Rytro
37 Baciński Aleksander Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
38 Dębowska Blanka Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
39 Donica Patryk Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
40 Głowala Zuzanna Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
41 Kędzierska Maja Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
42 Konopacki Franciszek Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
43 Ołdak Nikola Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
44 Sławiński Mikołaj Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
45 Krupniewski Julian Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
46 Zając Emilia Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
47 Markiewicz Mateusz Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
48 Nowak Aleksandra Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
49 Plejznerowski Mateusz Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
50 Plejznerowski Jakub Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
51 Ołdak Damian Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
52 Ładno Natalia Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
53 Nicińska Lena Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
54 Kwiatkowski Ksawery Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
55 Gliński Oliwier Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
56 Rosłoniec Piotr Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
57 Mulak Adrian Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
58 Stachelska Hanna Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
59 Kudlicka Lucyna Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
60 Zalewski Karol Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
61 Wójcik Magdalena Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
62 Gątkowska Nikola Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
63 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Pruszcz Biega
64 Kujawska Łucja Pruszcz Gdański Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Iron Team
65 Klebba Szymon Puck / Łebcz Bieg dzieci do 4 lat - 200 m Psi Patrol
66 Klebba Natalia Puck / Łebcz Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Peppa Pig
67 Wolańska Lena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
68 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
69 Kwiatkowska Helena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m WieWiór Team
70 Kwiatkowska Lidia Rumia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Sp 4 Rumia
71 PAWELCZYK NICOLA RYBNIK Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
72 Szymański Iwo Sosnowiec Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
73 Wrońska Antosia Tychy Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Wrońscy Team
74 Wroński Kajto Tychy Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Wrońscy Team
75 Bernatek Kamil Ustka Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
76 Bernatek Stas Ustka Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
77 Paszkowska Amelia Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m Przedszkole 344 Warszawa
78 Paszkowska Zuzanna Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
79 Szczekutek Adam Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
80 Szczekutek Anna Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
81 Kwiatkowski Leon Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
82 Kwiatkowska Zofia Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
83 Białek Kacper Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
84 Białek Szymon Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
85 Kotzian Oskar Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
86 Kotzian Sonia Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
87 Kajak Alicja Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
88 Kajak Blazej Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
89 Ciesiulski Jan Warszawa Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
90 Klepacka Kalina Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
91 Łukasiak Leon Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
92 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Znikajace punkty
93 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Znikajace punkty
94 Bzdun Julia Wrocław Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
95 Bzdun Maja Wrocław Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
96 Binkiewicz Malina Ząbki Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
97 Binkiewicz Milena Ząbki Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
98 Binkiewicz Kajetan Ząbki Bieg dzieci do 4 lat - 200 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM


Wyświetleń: 1565

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ