IX Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baciński Aleksander Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
2 Baranowska Antonina Jastarnia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Baranowski Team
3 Baranowski Tadeusz Jastarnia Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Baranowski Team
4 Bernatek Kamil Ustka Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
5 Bernatek Stas Ustka Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
6 Białek Kacper Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
7 Białek Szymon Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
8 Bienkowski Jakub Gdansk Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UKS Żabianka
9 Bienkowski Mateusz Gdansk Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UKS Żabianka
10 Binkiewicz Kajetan Ząbki Bieg dzieci do 4 lat - 200 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
11 Binkiewicz Malina Ząbki Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
12 Binkiewicz Milena Ząbki Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
13 Bzdun Julia Wrocław Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
14 Bzdun Maja Wrocław Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
15 Chylaszek Marta Gliwice Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
16 Chylaszek Mikołaj Gliwice Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
17 Chylaszek Wojciech Gliwice Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
18 Ciesiulski Jan Warszawa Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
19 Dąbrowski Staś Nowy Sącz Bieg dzieci do 4 lat - 200 m Visegrad Maraton Rytro
20 Dębowska Blanka Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
21 Donica Patryk Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
22 Drzyzga Maksymilian Modlnica Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
23 Drzyzga Miłosz Modlnica Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
24 Dziemiańczyk Antoni Białystok Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m SSP 3 Białystok
25 Dziemiańczyk Franciszek Białystok Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m SSP 3 Białystok
26 Dziemiańczyk Julian Białystok Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m SSP 3 Białystok
27 Gątkowska Nikola Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
28 Gliński Oliwier Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
29 Grochal Nina Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
30 Głowala Zuzanna Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
31 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Sp 16 Gdynia
32 Jastrzembski Krzysztof Gdańsk Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
33 Jastrzembski Stanisław Gdańsk Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
34 Kacik Natalia Banino Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
35 Kacik Olaf Banino Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
36 Kajak Alicja Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
37 Kajak Blazej Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
38 Kędzierska Maja Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
39 Klebba Natalia Puck / Łebcz Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Peppa Pig
40 Klebba Szymon Puck / Łebcz Bieg dzieci do 4 lat - 200 m Psi Patrol
41 Klepacka Kalina Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
42 Klukowska Magda Lębork Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UNIA Racing Team Lębork
43 Klukowska Martyna Lębork Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m UNIA Racing Team Lębork
44 Konopacki Franciszek Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
45 Korth Marcin Jastarnia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
46 Kotzian Oskar Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
47 Kotzian Sonia Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
48 KOWALSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
49 KOWALSKI JAKUB BYDGOSZCZ Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
50 Krupniewski Julian Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
51 Kudlicka Lucyna Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
52 Kujawska Łucja Pruszcz Gdański Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Iron Team
53 Kwiatkowska Helena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m WieWiór Team
54 Kwiatkowska Lidia Rumia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Sp 4 Rumia
55 Kwiatkowska Zofia Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
56 Kwiatkowski Ksawery Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
57 Kwiatkowski Leon Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
58 Markiewicz Mateusz Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
59 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Znikajace punkty
60 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Znikajace punkty
61 Mulak Adrian Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
62 Muzyczuk Samuel Gdynia Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
63 Nicińska Lena Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
64 Nowak Aleksandra Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
65 Ołdak Damian Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
66 Ołdak Nikola Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
67 Palacz Dawid Bydgoszcz Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
68 Paszkowska Amelia Warszawa Bieg dzieci do 4 lat - 200 m Przedszkole 344 Warszawa
69 Paszkowska Zuzanna Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
70 Paw Zuzanna Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
71 PAWELCZYK NICOLA RYBNIK Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
72 Plejznerowski Jakub Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
73 Plejznerowski Mateusz Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
74 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Pruszcz Biega
75 Rosłoniec Piotr Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
76 Stachelska Hanna Otwock Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
77 Szabłowska Gabrysia Juszkowo Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Pruszcz Biega
78 Szabłowski Grzegorz Juszkowo Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m Pruszcz Biega
79 Szczekutek Adam Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
80 Szczekutek Anna Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
81 Szemryk Martyna Gdańsk Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
82 Szymański Iwo Sosnowiec Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
83 Sławiński Mikołaj Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
84 Trochimczuk Michalina Elbląg Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m SP1 Elbląg
85 Wala Aleksandra Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
86 Wala Karolina Chrzanów Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
87 Wala Małgorzata Chrzanów Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
88 WĘGIELNIK Antoni GORZÓW WIELKOPOLSKI Bieg dzieci do 4 lat - 200 m
89 Wójcik Magdalena Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
90 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
91 Wolańska Lena Rumia Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m
92 Wrońska Antosia Tychy Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m Wrońscy Team
93 Wroński Kajto Tychy Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Wrońscy Team
94 Zając Emilia Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m
95 Zalewski Karol Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
96 Ładno Natalia Otwock Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m Lekkoatleci z Otwocka
97 Łukasiak Albert Londyn Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m
98 Łukasiak Leon Warszawa Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m


Wyświetleń: 985

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ